Rozrywka

3 znaki zodiaku czekają na zmiany 21 listopada 2023 r

  • 20 listopada, 2023
  • 5 min read
3 znaki zodiaku czekają na zmiany 21 listopada 2023 r


21 listopada 2023 r. astrologiczny tranzyt Marsa w sekstylu do Plutona da nam znać, że nie tylko zmiany są nieuchronne, ale że powinniśmy się na nie przygotować. A słowo „przygotowani” oznacza, że ​​musimy zaakceptować i uszanować zmianę, która nadchodzi w naszą stronę, ponieważ tak naprawdę jest to dla nas najlepsze. Sekstyl Marsa do Plutona daje nam znać, że musimy zaakceptować nadchodzące zmiany.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy roku istnieje tendencja do zmęczenia. Czujemy, że wszystko się zatrzymało i chociaż jest w tym prawda, nasze rzeczywiste życie nie jest wstrzymane. Być może są „rzeczy”, które są wstrzymywane lub odkładane na później. Nie powstrzymujemy się od rozwoju osobistego. Tak naprawdę jest to idealny moment, aby rozpocząć niezbędną pracę nad sobą.

Dla trzech znaków zodiaku oznacza to świadomość tego, co robimy, jak dotarliśmy do tego momentu w roku i robimy to, co chcemy robić? Czy jesteśmy zadowoleni z naszych dotychczasowych wyborów? Czy nasze życie miłosne kwitnie i czy nasze konta bankowe robią to, czego chcemy, czyli kwitną? „Rozkwit” to słowo kluczowe dnia, a podczas sekstylu Marsa z Plutonem przekonamy się, że jedynym sposobem na rozkwit jest przyjęcie zmiany, którą musimy wprowadzić w naszym życiu.

Trzy znaki zodiaku czekają zmiany 21 listopada 2023 r.:

1. Bliźnięta

(21 maja – 20 czerwca)

Czujesz, że listopad „chce” dać Ci więcej. Jednak wahasz się także, czy pomyśleć, że „to” niczego nie chce i że mózgiem tego uczucia jesteś ty, co oznacza… wiesz, że chcesz więcej, a jednak jesteś zbyt zmęczony, aby kontynuować… w tej chwili. W obecnej sytuacji 21 listopada 2023 r. ustawia sekstyl Marsa z Plutonem na Twojej drodze i zmusi Cię do przeprowadzenia małej samoanalizy. Jest jedenasty miesiąc w roku i wiesz, że „coś musi ustąpić”, jak mówią.

Warto przeczytać!  Adaptacja sceny „Igrzysk Śmierci” zostanie otwarta w Londynie w 2024 r

Kiedy zdecydujesz się na racjonalne i krytyczne przemyślenie swojego stanu, zwykle jesteś w stanie wymyślić złoto. Ten dzień pokazuje, że nie tylko jesteś w stanie określić, jaki będzie Twój następny krok w życiu, ale także ułożysz wykonalny plan… i w ciągu najbliższych kilku dni go osiągniesz. Już zacząłeś akceptować zmiany. Już zacząłeś kwitnąć.

Chociaż wiesz, że zostaniesz wciągnięty w to wydarzenie i tę świąteczną kolację, będziesz pamiętać, że „to wszystko” wkrótce się skończy, co oznacza koniec roku i związane z nim kleiste uroczystości. Zwykle angażujesz się w całą sprawę, ale w tym roku czujesz się inaczej. W pewnym sensie czujesz się lepiej, ponieważ w końcu zaakceptowałeś, że musisz wiele zmienić w swoim życiu – i tak się stanie.

POWIĄZANE: Jak dostrzec subtelne znaki Bożego przewodnictwa w swoim życiu

2. Lew

(23 lipca – 22 sierpnia)

Jest coś ostatecznego w tym, jak się czujesz o tej porze roku. 21 listopada 2023 r. tego konkretnego roku będziesz bardziej nastawiony na „miejmy to już za sobą” niż nastawiony na imprezę. Jasne, pojawisz się ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, ale zauważyłeś, że jest w tobie coś, co wydaje się… niezupełnie „w tej chwili”. Chociaż zawsze nam mówiono, że jedyny moment jest TERAZ, umysł i serce są skierowane w przyszłość… ponieważ przyszłość pokazuje zmiany.

Warto przeczytać!  „Czarna lista” zakończy się wraz z nadchodzącym sezonem 10 w NBC – Deadline

W tym wszystkim chodzi o zmianę, a dzięki tranzytowi sekstyla Marsa do Plutona wspierającego Twoje pragnienie bycia jego częścią, zauważysz, że nie boisz się dużych zmian tak bardzo, jak kiedyś. Kto wie, może po prostu się starzejesz i zdajesz sobie sprawę, że jakimś cudem wszystko w końcu się układa. Chcesz być częścią tej zmiany; chcesz wskazać, dokąd zmierza zmiana.

Przyjąłeś ideę, że zmiany są dobre. Nie wydaje ci się to już groźne. Podczas sekstylu Marsa z Plutonem będziesz wiedział, że wiele Cię czeka – gdy tylko wprawisz mechanizm w ruch. To cały kicker i rozumiesz, Leo. Rozumiesz, że jeśli chcesz wejść w wielką i pozytywną zmianę, wszystko zależy od twojego nastawienia i chęci, aby wstać i chwycić się jej.

POWIĄZANE: 8 magicznych sposobów na osiągnięcie boskiego wyczucia czasu

3. Strzelec

(22 listopada – 21 grudnia)

Pomysł zmiany siedzi w twoim umyśle i dusi się przez długi, długi czas… Problem polega na tym, że przez cały ten rok rozmyślałeś o zmianie, ale jednocześnie obawiałeś się, że faktycznie ją wprowadzisz w życie. 21 listopada 2023 r. nastąpi tranzyt sekstyla Marsa do Plutona, co pozwala zobaczyć, że zmiana, którą chcesz zobaczyć, jest zmianą, którą musisz zainicjować. Wymagana jest cierpliwość, ale także ostateczny plan.

Przyjęcie zmiany oznacza dla Ciebie świadomość, że ta zmiana ma stać się rzeczywistością. Nie pokładasz fałszywych nadziei, a droga do miejsca, w którym możesz zaufać nawet swojemu umysłowi, była dla ciebie trudna. Teraz widzisz drogę przed sobą i jest ona obiecująca. Istnieją cele, które MOŻESZ osiągnąć i które Zrealizujesz, ale jeszcze ich nie osiągnąłeś… jeszcze. Dlatego trzeba wytrzymać i uzbroić się w cierpliwość.

Warto przeczytać!  Julie Chrisley spędzi wyrok więzienia z inną gwiazdą reality show, ale nie będą się pocierać łokciami

Oto najtrudniejsza część: musisz zaakceptować, że osiągnięcie celu wymaga czasu, ale osiągnięcie go jest nieuniknione. Sztuka polega na tym, aby nie popaść w rozpacz tylko dlatego, że trzeba trochę poczekać. Już pogodziłeś się z faktem, że pewne rzeczy w Twoim życiu MUSZĄ się zmienić; to pierwsze. Następnym krokiem jest wejście w tę zmianę we właściwym czasie, ponieważ jest właściwy czas. Przyszłość wygląda jasno; trzymaj się i nie poddawaj się, Strzelcu.

POWIĄZANE: 8 sposobów na wyostrzenie swojej intuicji, dzięki czemu podejmowanie decyzji będzie dla Ciebie naprawdę łatwe

Ruby Miranda interpretuje I Ching, Tarot, Runy i Astrologię. Prowadzi prywatne odczyty i od ponad 20 lat pracuje jako czytelnik intuicyjny.


Źródło