Technologia

5 rzeczy do zrobienia w GTA Online przed premierą zwiastuna GTA 6

  • 16 listopada, 2023
  • 5 min read
5 rzeczy do zrobienia w GTA Online przed premierą zwiastuna GTA 6


Jest wiele rzeczy, które można zrobić w Grand Theft Auto (GTA) Online przed pojawieniem się zwiastuna GTA 6. Rockstar Games potwierdziło niedawno, że na początku przyszłego miesiąca ukaże się pierwszy oficjalny zwiastun długo oczekiwanej kontynuacji. Ponieważ do tego zostało jeszcze trochę czasu, gracze mogą kontynuować rozgrywkę wieloosobową w Grand Theft Auto 5, zanim pojawi się zwiastun kolejnej części.

Na szczęście najnowsza cotygodniowa aktualizacja trybu wieloosobowego, wydana 16 listopada, wprowadziła także nowe wyzwanie społecznościowe, które powinno zająć bazę graczy.

To powiedziawszy, przyjrzyjmy się pięciu rzeczom do zrobienia w Grand Theft Auto Online przed premierą zwiastuna Grand Theft Auto 6.

” class=”promoted-img” loading=”lazy” szerokość=”1440″ wysokość=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />


Rzeczy do zrobienia w GTA Online przed premierą zwiastuna GTA 6: Wyzwanie społecznościowe scenariusza Doomsday i nie tylko

1) Wyzwanie społeczności Sprunk i eCola

okładka YouTube

Wyzwanie społeczności Sprunk & eCola rozpoczęło się wraz z ostatnią cotygodniową aktualizacją i trwa nadal. Rockstar Games zleciło całej bazie graczy grę wypicie łącznie 100 milionów puszek Sprunk i eColi do 29 listopada 2023 r. Jeśli społeczności uda się pomyślnie pokonać to wyzwanie, cała baza graczy zostanie nagrodzona kilkoma interesującymi przedmiotami w grze.

Warto przeczytać!  WhatsApp wkrótce umożliwi użytkownikom iPhone'a udostępnianie i słuchanie muzyki znajomym podczas rozmów wideo

Należą do nich niestandardowe tablice rejestracyjne Sprunk i eCola, body Sprunk x eCola oraz ekskluzywne malowanie Sprunk x eCola dla odrzutowca Mammoth F-160 Raiju, które zostało dodane w aktualizacji San Andreas Mercenaries z czerwca 2023 r.

Te napoje w grze można spożywać w automatach, menu interakcji, a nawet za pomocą opcji Przekąski w kole broni.


2) Wyzwanie społecznościowe dotyczące scenariusza zagłady

okładka YouTube

Skok na koniec świata jest podzielony na trzy części: Akt 1, Akt 2 i Akt 3. Cotygodniowa aktualizacja GTA Online, która została udostępniona wczoraj (16 listopada 2023 r.), wprowadziła nowe wyzwanie społeczności powiązane z finałem Aktu 3 Skoku na koniec świata, Dniem Sądu Ostatecznego Scenariusz.

W tym wyzwaniu cała baza graczy musi łącznie zarobić ponad 100 miliardów dolarów od scenariusza Doomsday do 22 listopada 2023 r. Ukończenie go zostanie nagrodzone nowym malowaniem Pegassi Zentorno. Teraz jest także dobry moment na zakup tego pojazdu, ponieważ Rockstar przecenił go o 50% w tym tygodniu.


3) Przygotuj się na następną dużą aktualizację DLC

okładka YouTube

Ostatnie duże aktualizacje DLC, takie jak San Andreas Mercenaries, Los Santos Drug Wars i The Criminal Enterprises, zostały wydane we wtorek, który był jednocześnie datą końcową miesięcznego cyklu GTA + z poprzedniego miesiąca. Trwający miesięczny cykl usługi kończy się we wtorek następnego miesiąca i wywołał pogłoski o kolejnej dużej aktualizacji DLC, która prawdopodobnie pojawi się w grudniu.

Warto przeczytać!  Aplikacja Apple's Journal musi czytać pokój

Dlatego gracze mogą szlifować interesy i napady, aby zarabiać pieniądze i kupować przydatne samochody, a także broń, którą należy przygotować. Nawet jeśli nie zostanie wydane nowe DLC, wykonanie tych czynności jest ważne dla utrzymania się w konkurencyjnej grze wieloosobowej.


4) Spożywaj rośliny pejotlu

okładka YouTube

Najnowsza cotygodniowa aktualizacja gry oznaczała powrót roślin Peyote. Znalezienie i zjedzenie rośliny pejotlu powoduje chwilową halucynację, podczas której postać w grze przekształca się w kontrolowane zwierzę lub ptaka. Jest to fajna rozrywka, w którą można zaangażować się w oczekiwaniu na zwiastun Grand Theft Auto 6.

Lokalizacje roślin pejotlu nie są jednak zaznaczone na mapie i gracze muszą ich szukać samodzielnie. Zużyte rośliny pejotlu zwykle odradzają się po około 24 godzinach w grze i można je ponownie zjeść.


5) Wybierz się na wycieczkę po Los Santos i hrabstwie Blaine

okładka YouTube

Akcja Grand Theft Auto 5 i GTA Online rozgrywa się w Los Santos (również w GTA San Andreas) i hrabstwie Blaine. Tytuł jest najnowszą odsłoną serii od 10 długich lat, a jego mapa to miejsce, na którym wielu graczy stworzyło niezliczone wspomnienia zarówno w trybie fabularnym, jak i online ze swoimi przyjaciółmi.

Warto przeczytać!  Garena Free Fire MAX Wykorzystaj kody na 4 czerwca 2023 r.: Zdobądź ekscytujące nagrody TERAZ

Przecieki GTA 6 sugerują, że akcja Grand Theft Auto 6 może rozgrywać się w Vice City. Dlatego gracze mogą wybrać się w podróż po stanie gry, aby przypomnieć sobie niektóre ze swoich ulubionych momentów z tej gry, zanim pojawi się zwiastun kontynuacji.

Ankieta: Czy grasz w GTA Online od 2013 roku?

0 głosów

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Anirudha Padmanabhana

Źródło