Rozrywka

Adele „w końcu POTWIERDZA, że wyszła za mąż za Richa Paula”, wygłaszając „super urocze” oświadczenie podczas występu Alana Carra

  • 20 listopada, 2023
  • 6 min read
Adele „w końcu POTWIERDZA, że wyszła za mąż za Richa Paula”, wygłaszając „super urocze” oświadczenie podczas występu Alana Carra
Według doniesień Adele potwierdziła swój ślub z Richem Paulem.

Krążą pogłoski, że para pobrała się w zeszłym roku z 35-letnią Adele, co wywołało nowe spekulacje, gdy nazwała 41-letniego agenta sportowego swoim „mężem”.

Teraz podobno potwierdziła związek podczas występu komediowego swojego najlepszego przyjaciela Alana Carra w Los Angeles, a dwie osoby z widowni potwierdziły tę wiadomość Deuxmoi.

Widz wyjaśnił: „Byłem dziś wieczorem na występie komediowym Alana Carra w Los Angeles i Adele była na widowni. Alan zapytał publiczność, czy ktoś niedawno wziął ślub, a Adele krzyknęła: „Tak”.

Inna widzka tak dodała o „małym i kameralnym programie”: „Kiedy zapytał, czy ktoś niedawno się ożenił, krzyknęła: „Tak”. Bardzo słodki i bardzo słodki, ale zanurzony tuż przed końcem.

Para: Adele „w końcu POTWIERDZA, że wyszła za mąż za Richa Paula”, wygłaszając „super urocze” oświadczenie podczas występu Alana Carra (na zdjęciu w lutym 2023 r.)

Dodali: „Adele siedziała tuż za mną z przyjaciółką, która świetnie się bawiła. Jej ochrona przyszła tylko po to, żeby przynieść jej przekąski.

Nie obchodziło ją, czy ludzie wiedzą, że tam jest. Ona go nękała. To najlepsi przyjaciele.

MailOnline skontaktowało się z przedstawicielami Adele w celu uzyskania komentarza.

W zeszłym miesiącu Rich (41 lat) odniósł się do plotek o małżeństwie, opowiadając, jak on i 35-letnia Adele „pomagali sobie nawzajem” podczas ich dwuletniego związku.

Alan spotykał się z Paulem przez osiem lat, zanim jego partnerka zadała to pytanie we wrześniu 2016 roku podczas malowniczych wakacji w Indonezji, gdzie homoseksualizm jest nielegalny.

Warto przeczytać!  Krew i miód” wycofany z kin w Hongkongu – The Hollywood Reporter

Występując w programie CBS Mornings, Rich powiedział o swojej partnerce: „Była wspaniała, myślę, że zgodziłaby się, że zdecydowanie sobie pomogliśmy.

Jestem w dobrej przestrzeni, jesteśmy w dobrej przestrzeni. Szczęśliwy. Ona jest wspaniała. Była dla mnie świetna. Byliśmy dla siebie wspaniali.

Następnie gospodarz CBS, Gayle King, zapytała Richa o pogłoski, że on i Adele związali węzeł.

Dziennikarka zapytała, czy powinna nazywać Adele „panią”. Paul”, kiedy następnym razem z nią porozmawia.

Richard zachował się nieśmiało i powiedział: „Możesz mówić, co chcesz”, po czym dodał, że nie jest „typem osoby, którą można [his] życie osobiste. To nie jest dla mediów.

Plotka głosi: podobno Adele potwierdziła związek podczas programu komediowego swojego najlepszego przyjaciela Alana Carra w Los Angeles (Alan na zdjęciu podczas programu specjalnego ITV Adele w 2021 r.)
Bling: Zdobywczyni nagrody Grammy od około roku nosi pierścionek z brylantem w kształcie gruszki na lewym palcu serdecznym i wcześniej nazywała Richa swoim „mężem”

Adele podczas wrześniowego koncertu w Las Vegas zadzwoniła do Richa, co wywołało spekulacje, że para jest już po ślubie.

Kobieta na widowni krzyknęła podczas występu „Wyjdziesz za mnie” do piosenkarki Rumor Has It, co widać w klipie na TikToku.

Nie możesz się ze mną ożenić. Jestem hetero, kochanie, a mój mąż jest tu dziś wieczorem” – odpowiedziała Adele.

Fan odpowiedział: „Czy możesz spróbować?” a Adele odpowiedziała klaskaniem: „Nie, nie chcę próbować”. Jestem z Richem. Jesteś szalony, zostaw mnie w spokoju.

Warto przeczytać!  Film z ultraprywatnego ślubu Vanessy Hudgens w dżungli z Cole'em Tuckerem

CZYTAJ WIĘCEJ: „Pierścionek zaręczynowy” Adele od Richa Paula jest wart ponad pół miliona funtów

Para najpierw wpublicznie opowiedzieli o swoim związku w lipcu 2021 r., kiedy siedzieli razem przy sądzie w lokalu: NBA gra.

Zdobywczyni nagrody Grammy od około roku nosi na lewym palcu pierścionek z brylantem w kształcie gruszki.

Kiedyś pytana o to, odpowiadała, że ​​to nie pierścionek zaręczynowy, po prostu lubi biżuterię z najwyższej półki.

Agenta LeBrona Jamesa poznała na parkiecie podczas przyjęcia urodzinowego wspólnego znajomego.

Często wychwalała swojego chłopaka i w wywiadzie dla Rolling Stone określiła ich związek jako najłatwiejszy w swoim życiu.

„On jest po prostu zabawny. Och, on jest taki zabawny, jest zabawny, tak. I bardzo mądry. Wiesz, on jest bardzo, bardzo mądry. To niesamowite patrzeć, jak robi to, co robi” – powiedziała o Paulu w CBS w 2021 roku.

’To po prostu czas. Ale byłoby ciekawie zobaczyć, jak ogólnie zareaguję na wszystko, co mnie rani, teraz, gdy czuję się tak bezpiecznie w sobie, a mówię to także poza romansem.

Adele ma dziesięcioletniego syna Angelo z trzyletniego małżeństwa z Simonem Koneckim i powiedziała publiczności w Vegas, że „jest gotowa wkrótce ponownie zostać mamą”.

„Naprawdę chcę wkrótce znowu zostać mamą” – powiedziała Adele podczas słodkiej wymiany zdań z kimś z widowni.

Warto przeczytać!  Frank Ocean wstrząsa Coachellą z bezcelowym zestawem podsufitki WTF – Różnorodność

Piosenkarka I Drink Wine przyznała następnie, że „pisze listy” imion, mówiąc: „Więc za każdym razem, gdy widzę imię, które mi się podoba, zapisuję je w telefonie”.

Tymczasem Adele i komik Alan są przyjaciółmi od dawna i nic dziwnego, że potwierdziła swój ślub na jego koncercie, pełniąc funkcję officiant na ślubie Alana z Paulem Draytonem.

W kwietniu 2018 roku piosenkarka Some Like You, Adele, przekazała wiadomość o tajnym ślubie prezenterki, dzieląc się zdjęciem, na którym ma na sobie szaty księdza.

Opisując ten wyjątkowy dzień, który miał miejsce w styczniu tego roku, Alan wyjawiła: „Zrobiliśmy to w jej ogrodzie za domem. Jak miło było? Zapłaciła za to wszystko. Ona jest najcudowniejszą osobą na świecie.

„Najbardziej magiczny dzień w historii. W nagrodę zabrała nas do Celine Dion w Caesars Palace. Jest absolutnie urocza. Śpiewała.’

Pomimo tego, że dała wgląd w przebieg zaślubin, gwiazda Chatty Man nie chciała zdradzić, jaką piosenkę muzyk wykonał podczas ceremonii.

„Ale nie powiem wam, co to za piosenka, bo to prywatna sprawa” – oznajmił w programie The Jonathan Ross Show. „Muszę coś mieć, mogłem to sprzedać OK!” czasopismo. Są w nim przekleństwa” – zażartował.

Przykład: Adele rozstała się ze swoim byłym mężem Simonem Koneckim w 2018 r., a ich rozwód sfinalizowano w 2021 r. (na wspólnym zdjęciu w 2013 r.)
Źródło