Rozrywka

Akt urodzenia chłopca Kourtney Kardashian i Travisa Barkera potwierdza imię i datę urodzenia

  • 17 listopada, 2023
  • 4 min read
Akt urodzenia chłopca Kourtney Kardashian i Travisa Barkera potwierdza imię i datę urodzenia


Opublikowano: 17:21 PST, 16 listopada 2023 r

Nazwa Travisa Barkera I Kourtney Kardashiannowonarodzonego syna zostało potwierdzone w akcie urodzenia chłopczyka.

Ponad dwa tygodnie później para powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko w świat, Wybuch potwierdziło, że dziecko ma na imię Rocky Thirteen Barker po wstępnych doniesieniach na temat jego imienia. Jednak Travis i Kourtney jeszcze osobiście nie potwierdzili pseudonimu swojego syna.

Według jego aktu urodzenia Rocky urodził się 1 listopada w Cedar-Sinai Medical Center, a lekarzem Kourtney była dr Kathleen Valenton, która wcześniej pracowała z Kim Kardashian Kiedy miała stan przedrzucawkowy podczas jednej z ciąż.

Na początku listopada ET rozmawiał ze źródłem, które potwierdziło, że para powitała na świecie synka i była wniebowzięta jego przybyciem.

„Kourtney urodziła dziecko i ona i Travis są bardzo podekscytowani. Czują się niezwykle szczęśliwi, że zarówno Kourtney, jak i ich dziecko są zdrowi po komplikacjach, przez które przeszła Kourtney” – powiedziało ET źródło. „Widzą, że okoliczności mogły być zupełnie inne, dlatego są niezwykle wdzięczni i wdzięczni, że wszyscy są bezpieczni, szczęśliwi i zdrowi. To jest dla nich najważniejsze”.

Warto przeczytać!  Keenan Cahill, synchronizator ust YouTube, umiera w wieku 27 lat

„Naturalnie były zmartwienia i niepokoje, ale teraz Kourtney i Travis czują, że mogą cofnąć się o krok, odetchnąć i cieszyć się” – kontynuowało źródło. „Z dnia na dzień radzą sobie ze sprawami i nie mogą się doczekać nowego rozdziału poza swoim życiem małżeńskim”.

Kourtney i Travis są rodzicami dzieci z poprzednich związków. Kourtney ma trójkę dzieci: Masona (13 l.), Penelopę (11 l.) i Reign (8 l.) ze swoim byłym, Scotta Disickapodczas gdy Travis jest ojcem 17-letniej Alabamy i 20-letniego Landona, których dzieli ze swoją byłą żoną, Shanną Moakler. On także pomógł wychować Atianę De La Hoya24-letnia córka Moakler, którą dzieli ze swoim byłym, Oscarem De La Hoya.

Założyciel Poosha publicznie ogłosiła, że ​​jest w ciąży w czerwcu 2023 r. na koncercie Blink-182, podskakując w tłumie z plakatem z napisem „Travis jestem w ciąży”. Ta chwila była przypomnieniem teledysku zespołu „All the Small Things”. Niedługo po ujawnieniu ciąży para ogłosiła również, że spodziewa się chłopca.

Perkusista Blink-182 ogłosił z niecierpliwością oczekiwaną nazwę dziecka pary pod koniec października podczas występu w programie Jedno życie jedna szansa podcast. Para znana już wcześniej ze swojej wrażliwości na rock and rolla drażnił się z tą nazwą w czerwcua Travis żartobliwie komentuje jedno ze zdjęć ciążowych Kourtney na Instagramie, mówiąc: „Znam już jego imię”.

Warto przeczytać!  Wykorzystanie Johna Ceny z WWE staje się jasne, szokująca wygrana Charlotte Flair, więcej piątku trwa | Wiadomości, wyniki, najważniejsze informacje, statystyki i plotki

Travis ujawnił swoje zamiłowanie do imienia „Rocky Thirteen” podczas odcinka serialu Goat Talk firmy Complex z Alabamą. Wyjaśnił, że inspirację wziął od Rocky’ego George’a, który grał na gitarze w Suicidal Tendency, i jego przekonanie, że „13 to po prostu największa liczba wszechczasów”. Alabama była mniej entuzjastycznie nastawiona do nazwy i zaproponowała alternatywne sugestie, takie jak Audemars, Milan i Cloud.

Ponad półtora tygodnia po urodzeniu dziecka perkusista trafiło do TikToka udostępnił film, na którym przebywa w szpitalu i bębni w rytm bicia serca syna, które jest monitorowane na ekranach.

„Ćwiczę w rytm bicia serca mojego dziecka 🥁” – Travis podpisał wideo, które Kourtney opublikowała ponownie.

Choć nie podali jeszcze imienia ani zdjęcia syna, źródło powiedziało ET że pławią się w radości posiadania noworodka i „po urodzeniu syna czują się spełnieni”.

„Para nie może przestać się uśmiechać i wyrażać wdzięczności za błogosławieństwo” – podało źródło.

„Para była otoczona miłością, a ich rodziny wspierały ich w razie potrzeby. W tej chwili para stara się cieszyć tym czasem, bo wiedzą, że szybko mija”.

Warto przeczytać!  Jenna Johnson i Val Chmerkovskiy witają razem swoje PIERWSZE dziecko: „Zawsze zmienione”

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:


Źródło