Marketing

Aktualności na żywo z giełdy 21 listopada 2023 r.: Rajd na rynkach indyjskich: odbicie finansów, wzrost akcji spółek technologicznych w związku ze spekulacjami o podwyżce stóp procentowych

  • 21 listopada, 2023
  • 3 min read
Aktualności na żywo z giełdy 21 listopada 2023 r.: Rajd na rynkach indyjskich: odbicie finansów, wzrost akcji spółek technologicznych w związku ze spekulacjami o podwyżce stóp procentowych


Tata Power: Tata Power Renewable Energy przekroczyła moc 1,4 gigawata w projektach własnych grupy w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy, dzięki podpisaniu umów na dostawy energii z różnymi branżami w różnych segmentach.

Adani Enterprises: Mumbai Travel Retail Pvt., spółka zależna Adani Enterprises Ltd., utworzyła swoją spółkę zależną będącą w całości jej własnością, MTRPL Macau Ltd., w celu założenia sklepów tytoniowych na międzynarodowym lotnisku w Makau.

State Bank of India: Rząd mianował Vinay Tonse na stanowisko dyrektora generalnego banku na okres do 30 listopada 2025 r.

Tech Mahindra: Tech Mahindra Americas podpisała umowę o współpracy z Neom Tech w zakresie świadczenia usług cyfrowych. Utworzy nową spółkę zależną, która będzie świadczyć usługi rozwoju produktów i platform dla spółek Grupy Neom

ABB India, Titagarh Rail Systems: ABB India nawiązała strategiczne partnerstwo z Titagarh Rail Systems w zakresie dostaw systemów napędowych dla projektów taboru metra w Indiach.

IRCTC: Przedsiębiorstwo otrzymało zgodę Ministerstwa Kolei na długoterminowe przetargi na okres siedmiu lat w ramach łączenia pociągów. Zakład Rail Neer rozpoczął produkcję komercyjną, a jego zdolność produkcyjna wynosi 72 000 litrów na dobę.

Warto przeczytać!  Oczekuje się, że rynek zarządzanych hostingów w chmurze hybrydowej będzie reprezentował znaczący CAGR +17% do 2030 r. |Amazon Web Services (AWS), Microsoft, Tata Communications

Oberoi Realty: Firma ogłosiła uruchomienie „Forestville by Oberoi Realty”, pierwszego luksusowego projektu mieszkaniowego w Kolshet w stanie Thane. Firma uruchomiła pierwszy etap inwestycji, składający się z trzech wież.

Concor: Container Corp. podpisał protokół ustaleń z Indraprastha Gas w sprawie utworzenia infrastruktury LNG i LCNG na terminalach firmy w celu zbadania możliwości transportu LNG rampami kolejowymi z terminali LNG w pobliżu portów morskich takich jak Dahej.

ICICI Lombard General Insurance: Firma mianowała Sanjeeva Mantriego na stanowisko dyrektora generalnego i dyrektora generalnego na okres pięciu lat, począwszy od 1 grudnia 2023 r. do 30 listopada 2028 r.

Manappuram Finance: Bank Rezerw Indii nałożył karę pieniężną na Manappuram Finance w wysokości 42,78 lakh rupii za nieprzestrzeganie niektórych postanowień wytycznych „NBFC – Systemowo ważne przedsiębiorstwo nieprzyjmujące depozytów i przedsiębiorstwo przyjmujące depozyty (bank rezerwowy), 2016”.

Satin Creditcare Network: Zarząd spółki rozważył i zatwierdził emisję 5000 niezamiennych obligacji o wartości nominalnej 1 lakh rupii każdy i łącznej wartości nominalnej wynoszącej jedynie 50 crore rupii, w tym opcję zielonego buta w wysokości 2500 niezamiennych obligacji obligacje.

Warto przeczytać!  Skoncentruj się na planowaniu opartym na dowodach, trwałym pomiarze, aby powrócić do modelowania Marketing Mix: raport WARC-Amazon Ads

Mishra Dhatu Nigam: Saket Chaturvedi, dyrektor generalny MiG Complex w HAL, podczas spotkania z Mishrą Dhatu Nigam zobowiązał się do współpracy z MIDHANI przy lokalnym opracowywaniu materiałów strategicznych, które znajdują zastosowanie w produkcji i konserwacji silników lotniczych.

Bayer CropScience: Firma otrzymała żądanie podatku GST i karę w wysokości 85,5 lakh rupii od władz Radżastanu GST.

Vascon Engineering: Firma otrzymała list intencyjny od Pimpri Chinchwad Municipal Corporation, Pune, dotyczący budowy budynku szpitala ogólnego dla szpitala PCMC w Moshi, Pimpri-Chinchwad, Pune, za 356,78 crore rupii.

RateGain Travel Technologies: Firma zebrała 600 crore rupii od kwalifikujących się nabywców instytucjonalnych w drodze emisji 93,3 lakh akcji o wartości nominalnej 1 rupii każda.

Bank Karnataka: Bank nawiązał strategiczne powiązanie korporacyjne z HDFC Life Insurance Co. w celu dostarczania produktów swoim klientom. Poprzez partnerstwo planuje dostarczać innowacyjne i przyjazne dla klienta rozwiązania osobom poszukującym bezpieczeństwa finansowego i ochrony życia.


Źródło