Rozrywka

Amber Heard całkowicie WYCIĘTA w nowym zwiastunie Aquamana i Zaginionego Królestwa – wśród twierdzeń, że jej rola została zredukowana po bombardującym procesie z Johnnym Deppem

  • 20 listopada, 2023
  • 10 min read
Amber Heard całkowicie WYCIĘTA w nowym zwiastunie Aquamana i Zaginionego Królestwa – wśród twierdzeń, że jej rola została zredukowana po bombardującym procesie z Johnnym Deppem


Autorzy: Eve Buckland i Sam Joseph Semon dla Dailymail.com

19:33 20 listopada 2023 r., aktualizacja 19:51 20 listopada 2023 r.Amber Heard została całkowicie wycięta z nowego zwiastuna Aquamana i Zaginionego Królestwa – wśród twierdzeń, że jej rola została zredukowana w związku z negatywnym zainteresowaniem, jakie przyciągnęła w związku z bombową sprawą sądową z byłym mężem Johnnym Deppem.

37-letniej aktorki, której występ w roli Mery w pierwszym zwiastunie filmu wydanym we wrześniu, jak mrugnął okiem, trudno będzie przegapić, nie widać w najnowszym zwiastunie filmu, którego premiera zaplanowana jest na 20 grudnia , 2023.

Heard gra córkę króla Nereusa, która potrafi kontrolować wodę za pomocą umysłu i komunikować się telepatycznie z innymi Atlantydami – która zostaje żoną Aquamana (Jason Momoa).

Akcja w klipie rozpoczyna się od Momoa, który pełni obowiązki lektora i wyjaśnia, że ​​Aquaman zamienił swoje umiejętności walki w wodzie na ojcostwo – przynajmniej na razie.

Wygląda jednak na to, że obowiązki tatusia nie potrwają długo, ponieważ pełni on także rolę Króla Atlantydy, co wiąże się z walką z nową grupą złoczyńców.

Gone: Amber Heard została całkowicie wycięta z nowego zwiastuna Aquamana i Zaginionego Królestwa – wśród twierdzeń, że jej rola została zredukowana w związku z negatywnym zainteresowaniem, jakie przyciągnęła w związku z bombową sprawą sądową z byłym mężem Johnnym Deppem (na zdjęciu w pierwszym filmie)
Gdzie ona jest? 37-letniej aktorki, której występ w roli Mery w pierwszym zwiastunie filmu wydanym we wrześniu, jak mrugnął okiem, trudno będzie przegapić, nie widać w najnowszym zwiastunie filmu, którego premiera zaplanowana jest na 20 grudnia , 2023 (na zdjęciu Jason Momoa jako Aquaman)

Tymczasem Nicole Kidman, która powraca jako Atlanna, matka Artura i była królowa Atlantydy, wydaje się być bardziej widoczna w filmie akcji.

Od tego czasu reżyser James Wan bagatelizował twierdzenia, że ​​jej rola została ograniczona, upierając się, że kontynuacja Aquamana nigdy nie miała w dużym stopniu skupiać się na jej postaci Merze.

„Zawsze każdemu to powtarzałem od samego początku. Pierwszym Aquamanem była podróż Artura i Mery. Drugim filmem zawsze mieli być Arthur i Orm” – powiedział Entertainment Weekly.

Dodano: „A więc pierwszy był romantycznym przygodowym filmem akcji, drugi to bromance przygodowym filmem akcji”.

W zeszłym miesiącu Aquaman 2 był nękany kolejnymi dramatami po tym, jak bomba terapeutyczna Heard ukazała się w dokumentach, w których domniemana współgwiazda Momoa celowo ubierała się jak Johnny Depp i nalegała, aby wyrzucono ją z filmu.

Heard powróci jako Mera w filmie Aquaman i Zaginione Królestwo, którego premiera planowana jest na 20 grudnia 2023 r. – po tym, jak w zeszłym roku podczas szeroko nagłośnionej sprawy sądowej z byłym Deppem stwierdziła, że ​​„naprawdę ciężko walczyła, aby pozostać w filmie”, ale „oni” nie chciała mnie włączyć do filmu” i jej sceny zostały wycięte.

Warto przeczytać!  Seymour Stein, dyrektor muzyczny, który pomógł rozpocząć karierę Madonny, nie żyje w wieku 80 lat

Według doniesień Variety fani Deppa uiścili opłaty sądowe za udostępnienie notatek terapeutki Heard, dr Dawn Hughes z 27 grudnia 2021 r., które zostały zapisane w notesie i stanowiły część zeszłorocznego procesu, a później ukazały się na Reddicie.

W notatkach szczegółowo opisano rzekomy wrogi plan Aquamana 2 – czytamy: „Jason powiedział, że chce, żebym został zwolniony. Jason pijany – późno na planie. Ubieraj się jak Johnny. Ma też wszystkie pierścienie.

Wypuść ją! We wrześniu w oficjalnym zwiastunie Aquaman i Zaginione Królestwo Heard wystąpiła w roli „mrugnij i tęsknisz”
Odegrała kluczową rolę: Heard gra córkę króla Nereusa, która potrafi kontrolować wodę za pomocą umysłu i porozumiewać się telepatycznie z innymi Atlantydami

Przedstawiciele Momoa odmówili komentarza na temat publikacji, natomiast rzecznik DC Studios powiedział: „Na planie Aquamana i Zaginionego Królestwa Jason Momoa przez cały czas zachowywał się profesjonalnie”.

Źródło, które było na planie w Londynie w 2021 roku, dodało, że oboje dobrze się dogadywali na planie, dodając: „Jason daje z siebie wszystko, jak wszyscy lubi od czasu do czasu wypić piwo, ale nie pojawia się pijany na planie. I nie ubiera się jak Johnny Depp. Zawsze ubierał się w stylu bohemy.

Przedstawiciele Heard odmówili komentarza, ale w publikacji potwierdzili, że notatki odnoszą się do Aquamana 2 i sesji terapeutycznej z 27 grudnia 2021 r.

Inne źródło bliskie aktorce twierdzi, że jej prawnicy sprzeciwiali się ujawnieniu notatek, które „zostały wezwane przez prawników Deppa w trakcie ich odkrywania”.

W notatkach widać także, że Heard celuje w reżysera filmu Jamesa Wana i twierdzi, że została źle traktowana w wyniku batalii prawnej z Deppem.

Omawiając Wan w notatkach, aktorka rzekomo powiedziała: „Podniósł głos, zwracając się do mnie – nie mogę nawet pisać o Aquamanie – udawał, że to moja wina – powiedziałam „przepraszam”. Nikt nie mógł robić sobie ze mną selfie na planie, gdy była przerwa w dostawie prądu.

Wan odmówił komentarza na temat publikacji, ale rzecznik DC odrzucił te twierdzenia i powiedział: „James jest znany z traktowania członków swojej obsady i ekipy z najwyższym szacunkiem oraz z budowania pozytywnej atmosfery opartej na współpracy na planie – filmy Aquaman nie były wyjątkiem .’

Źródła dalej twierdziły w publikacji, że Heard została prawie wyrzucona z sequela przez Wana i studio z powodu „braku chemii” z Momoa – ale jej były chłopak Elon Musk uratował jej pracę.

Twierdzono, że do jej prawnika Karla Austena wysłano list, w którym informowano Heard o decyzji podjętej po zwolnieniu Aquamana w 2018 r. oraz że Momoa nie brała udziału w decyzji o jej zwolnieniu.

Warto przeczytać!  Myślał, że jego obraz Chuck Close jest wart 10 milionów dolarów. Nie do końca.
Amber Heard i Momoa można było zobaczyć w rolach Mery i Aquamana w hicie kinowym z 2018 roku

Inne źródło twierdziło, że Heard przeszła test z chemii z Momoą, zanim dostała rolę w pierwszym filmie i pokonała aktorki, w tym Abbey Lee,

Źródło twierdzi, że były narzeczony Heard i miliarder Tesli, 52-letni Musk, rzekomo kazał jednemu ze swoich prawników wysłać „list spalonej ziemi do Warner Bros., grożąc spaleniem domu”, jeśli Heard nie zostanie sprowadzony z powrotem na kontynuację.

Następnie Warner Bros. wycofał się i zatrzymał Heard na pokładzie.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami Warner Bros. i Elona Muska w celu uzyskania komentarza.

Musk po raz pierwszy spotkał Heard w 2012 roku, gdy aktorka kręciła zdjęcia do filmu Machete Kills w Los Angeles, kiedy gwiazda była w trakcie burzliwego związku z Deppem.

Kiedy to małżeństwo zakończyło się w wyniku zarzutów o przemoc domową, Heard zaczęła po cichu spędzać więcej czasu z urodzonym w Republice Południowej Afryki miliarderem, zanim ostatecznie potwierdziła ich status zaledwie kilka miesięcy po tym, jak wyschnął atrament po jej rozwodzie z Deppem.

Para spotykała się przez około 12 miesięcy w latach 2017–2018, a Musk odwiedzał ją na planie Aquamana w Australii. W lutym 2018 r. ostatecznie zakończyli związek.

Twierdzono również, że z sequela wycięto „co najmniej” dwie sceny z udziałem Heard – sekwencję akcji, w której Mera walczy z Black Mantą (Yahya Abdul-Mateen II) oraz scenę miłosną z Momoą, jak twierdzili znawcy produkcji

W lipcu Heard przerwała milczenie na temat powrotu do roli Mery w kontynuacji Aquamana.

Aktorka, która za rolę w pierwszym filmie zarobiła podobno 2 miliony dolarów, stwierdziła, że ​​jest „zaszczycona” powrotem do DC Extended Universe, ale przyznała, że ​​odczuwała „ogromną presję”.

Reżyser: W notatkach z terapii Unearthed widać także, że Heard celuje w reżysera filmu Jamesa Wana (na zdjęciu na końcu z Heardem, Momoą i Patrickiem Wilsonem w 2018 r.) i twierdzi, że została źle traktowana w związku z batalią prawną z Deppem – aktorka rzekomo powiedziała: „ Podniósł głos @ ja”

Porównując to do swojego najnowszego filmu In the Fire, Amber powiedziała Deadline: „Są to bardzo różne rodzaje projektów, reprezentujące dwa bardzo różne krańce spektrum w mojej branży.

„Na wielkie filmy franczyzowe wywierana jest ogromna presja, a stawką są miliony dolarów, a kompromisy są częścią wysiłków, aby film odniósł jak największy sukces.

„Na drugim krańcu spektrum znajduje się mały film niezależny, taki jak In The Fire, dzieło sztuki i dzieło miłości, które nie ma takich samych zasobów, więc są w nim kompromisy.

„Najlepszym szczęściem, jakie możesz mieć jako aktor, jest umiejętność zrównoważenia obu. Aquaman, ta franczyza i stojąca za nią maszyneria, jestem zaszczycony, zaszczycony, że mogę być jej częścią.

Warto przeczytać!  Po swoim ujawnieniu Billie Eilish straciła 100 tys. obserwujących

„A są też te małe projekty z pasją, takie jak In The Fire, w przypadku których jestem dumny, że poznałem reżysera i obsadę, a potem wspólnie się zajęliśmy, aby tchnąć życie w tę historię.

„Jest w tym coś fajnego i myślę, że sukces to aktor, który potrafi mieć obie te rzeczy”.

Amber zagrała w pierwszym filmie Aquaman w 2018 roku, ale jej powrót w sequelu wywołał kontrowersje po tym, jak oskarżyła swojego byłego męża Johnny’ego Deppa o molestowanie.

Elon na ratunek: Były narzeczony Heard i miliarder Tesli, 52-letni Musk, rzekomo kazał jednemu ze swoich prawników wysłać „list spalonej ziemi do Warner Bros., grożąc spaleniem domu”, jeśli Heard nie zostanie sprowadzony z powrotem na kontynuację, twierdzi źródło

Fani aktorki Piratów z Karaibów złożyli petycję, żądając przekształcenia jej roli, oskarżając ją o „systematyczną krucjatę mającą na celu zrujnowanie Deppa w Hollywood”.

Johnny został usunięty z serii Fantastyczne zwierzęta po tym, jak przegrał sprawę przeciwko News Group Newspapers za nazwanie go „bijącym żonę”, co sędzia uznał za „w dużej mierze zgodne z prawdą”.

Petycja zebrała miliony podpisów, ale Amber ją odrzuciła, mówiąc Entertainment Weekly: „Płatne plotki i płatne kampanie w mediach społecznościowych nie narzucają [casting decisions] ponieważ nie mają one żadnego oparcia w rzeczywistości.

Producent filmu Peter Safran powtórzył to, mówiąc: „Nie sądzę, że kiedykolwiek, szczerze mówiąc, zareagujemy na czystą presję fanów. Musisz zrobić wszystko, co najlepsze dla filmu. Czuliśmy, że jeśli tak [director] Jamesa Wana i [star] Jasonie Momoa, to powinna być Amber Heard. Tak właśnie było.

„Nie można być nieświadomym tego, co dzieje się w wersetach na Twitterze, ale to nie znaczy, że trzeba na to reagować, traktować to jako ewangelię lub przystawać do ich życzeń. Musisz zrobić to, co jest dobre dla filmu i tak naprawdę to na tym właśnie znaleźliśmy”.

Jednakże podczas głośnej sprawy sądowej Amber i Johnny’ego w zeszłym roku Amber zeznała, że ​​„naprawdę ciężko walczyła, aby pozostać w filmie”, ale „nie chcieli mnie włączyć do filmu” i nakręciła jedynie „bardzo oszczędny film”. -dolna wersja jej części.

W Aquaman and the Lost Kingdom występują Jason Momoa w roli tytułowej, a także Willem Dafoe, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Yahya Abdul Mateen II i Temuera Morrison, a premiera planowana jest na grudzień.


Źródło