Rozrywka

André 3000 ogłasza swój debiutancki solowy album New Blue Sun

  • 14 listopada, 2023
  • 4 min read
André 3000 ogłasza swój debiutancki solowy album New Blue Sun


André 3000 ogłosił wydanie swojego długo oczekiwanego debiutanckiego albumu pt. Nowe Błękitne Słońcektóry przybędzie 17 listopada.

Od razu jednak raper OutKast ostrzega fanów, że album nie jest płytą rapową. Okładka mówi tyle samo, ponieważ zawiera ostrzeżenie, że album nie zawiera żadnych pasków. Zamiast tego, według NPR Music, Nowe Błękitne Słońce to 87-minutowy zbiór muzyki minimalistycznej i eksperymentalnej, w którym André 3000 gra na różnych fletach i innych instrumentach dętych. Nie ma taktów, nie ma beatów, nie ma wokali.

„Nie chcę trollować ludzi. Nie chcę, żeby ludzie myśleli: „Och, nadchodzi album André 3000!” Grasz i mówisz: „O rany, żadnych wersetów” – powiedział André 3000 w wywiadzie dla NPR. „Więc nawet na opakowaniu widnieje informacja: «Uwaga: żadnych pasków». Pozwala ci wiedzieć, co to jest z góry. ”

„Kocham rap, ponieważ był częścią mojej młodości. Bardzo chciałbym tu być, wśród wszystkich rapujących, bo to prawie jak zabawa i przebywanie na placu zabaw. Bardzo chciałbym tu grać ze wszystkimi, ale mi to nie wychodzi” – kontynuował. „To jest najprawdziwsza rzecz, która teraz nadchodzi. Nie chcę powiedzieć, że nigdy więcej tego nie zrobię, ale to nie są rzeczy, które teraz nadejdą. I muszę zaprezentować to, co mi w danym momencie zostało dane.”

Warto przeczytać!  Batman 2 zatrzyma Bruce'a Wayne'a, jak mówi Focus, Matt Reeves

Do tej pory André 3000 nie wydał nigdy solowego albumu; był najbliżej Miłość poniżej z podwójnego albumu OutKast z 2003 roku Speakerboxxx/Miłość poniżej. Od czasu ostatniego albumu studyjnego duetu z 2006 roku Idlewildjego twórczość muzyczna ograniczała się do sporadycznych gościnnych wersetów, ponieważ zamiast tego skupiał się głównie na aktorstwie.

Jednak w ostatnich latach André 3000 zaczął grać na flecie i można go było zobaczyć publicznie grającego na tym instrumencie.

„Gram na flecie od lat. Doszło do punktu, w którym przypomina to Instagram, gdzie ludzie w pewnym sensie się skradają i filmują moją grę – w kosmosie, publicznie” – André 3000 wyjaśnił NPR. „Chciałem chodzić godzinami i jestem piechurem. Kocham chodzić. Więc po prostu chodziłem i bawiłem się godzinami. Robiłem to przez lata i doszedłem do punktu, w którym OK, chcę się tym podzielić. I tak wchodząc Nowe Błękitne Słońce, to było trochę jak zastanawianie się, jak mam się tym podzielić? Miałem te wszystkie pomysły i wpływ na to, jak chciałem, żeby to brzmiało. Myślę, że przeprowadzka do Wenecji zdecydowanie pomogła mi poznać ludzi, z którymi chciałbym grać”.

Warto przeczytać!  Próba narciarska Gwyneth Paltrow – najnowsza: Założycielka Goop pytała o przyjaźń z Taylor Swift

Ponieważ na albumie nie ma żadnych tekstów ani wersetów, André 3000 oparł się na tytułach utworów, aby „zapewnić jak najwięcej przemyśleń i informacji”. Wyjaśnił: „Przechodzę przez fazę, w której uwielbiam te naprawdę długie tytuły. . Próbowałem znaleźć zabawę i myślę, że kiedy ludzie myślą o fletach, przychodzą na myśl talerze i kuranty, medytacja lub tego rodzaju eteryczny rodzaj dźwięku. Zapominają, że my też jesteśmy ludźmi.”

Wśród tytułów utworów:

01. Przysięgam, naprawdę chciałem nagrać album „rapowy”, ale tym razem dosłownie powalił mnie wiatr

02. Slangowe słowo P

ssy zwija język ze znacznie większą łatwością niż właściwe słowo „Wagina”. Czy sie zgadzasz?

03. Tej nocy na Hawajach, kiedy zmieniłem się w panterę i zacząłem wydawać mruczące dźwięki w niskich rejestrach, których nie mogłem kontrolować… To było szalone

04. Córka BuyPoloDisorder ma na sobie haftowaną bluzkę 3000™

05. Dziewięćdziesiąt trzy do nieskończoności i Beyoncé

06. Ghandi, Dalajlama, wasz Pan i Zbawiciel JC / Bundy, Jeffrey Dahmer i John Wayne Gacy

07. Dla ciebie mrówki, dla kogo bogowie?

Warto przeczytać!  Dlaczego Rosie O'Donnell pominęła hołd dla Barbary Walters

08. Sny pogrzebane pod podłogą lochu powoli wyrastają w nieśmiertelne ogrody

To rozwijająca się historia… Nowe Błękitne Słońce

Grafika Andre 3000 dla New Blue Sun


Źródło