Polska

Andrzej Sołtysik potwierdził pilne wieści po zwolnieniu z „Dzień Dobry TVN”. Wielkie szczęście

  • 20 listopada, 2023
  • 3 min read
Andrzej Sołtysik potwierdził pilne wieści po zwolnieniu z „Dzień Dobry TVN”. Wielkie szczęście


Andrzej Sołtysik należy do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN”, którzy stracili ciepłą posadkę w śniadaniówce w okresie wakacyjnym. W przeciwieństwie jednak do Agnieszki Woźniak-Starak czy Małgorzaty Rozenek-Majdan nie otrzymał jednocześnie propozycji prowadzenia innego programu stacji. Kilka tygodni temu wieloletni pracownik TVN-u przyznał, że było to dla niego wielkie zaskoczenie, ale nie żałuje takiego obrotu spraw.

Dostał w ten sposób okazję na spędzanie większej liczby godzin w towarzystwie swojej młodszej o 24 lata żony – Patrycji Sołtysik. Para od dawna stara się o drugie dziecko, ale z racji na pracę w różnych miastach, a także problemy natury zdrowotnej ma z tym poważne kłopoty. Być może to miał więc na myśli Andrzej Sołtysik, gdy we wrześniu stwierdzał, że „raczej nie tęskni” za pracą przed kamerą i porankami w „DDTVN”.

Teraz z ust byłego rzecznika prasowego TVN-u padła kolejna ważna deklaracja. Sołtysik potwierdził, gdzie będzie w najbliższym czasie pracować. Czeka go kolosalna zmiana!

Jak podaje portal Press.pl, Andrzej Sołtysik wejdzie w skład dwóch redakcji należących do Iberionu. Będzie prowadzić swoje autorskie programy dla Świata Gwiazd i Gońca. Trwający właśnie proces rebrandingu marki ma za zadanie przyciągnąć tam jak najwięcej głośnych nazwisk z dziennikarskiego środowiska i najwyraźniej nie były to tylko czcze przechwałki. Jak Sołtysik skomentował przyjęcie do nowej pracy?

Warto przeczytać!  Pogoda na weekend. Idą opady śniegu. Zrobi się zimowo w wielu miejscach. Na jak długo?

„Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie, zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca” – zaznaczył były prowadzący „Dzień Dobry TVN”.

Na razie nie wiadomo, czego konkretnie będą dotyczyć programy Sołtysika w obu redakcjach. Proces rebrandingu Iberionu ma dobiec końca na początku grudnia, więc zapewne wtedy usłyszymy więcej szczegółów.

Choć od zwolnienia Rozenek-Majdan, Woźniak-Starak, Sołtysika i reszty znanych prowadzących minęło już kilka miesięcy, TVN wciąż nie ogłosił nazwisk ich następców. W tym kontekście szczególnie głośno było o Hubercie Urbańskim, ale według najnowszych zakulisowych doniesień gospodarz „Milionerów” miał wycofać się w ostatniej chwili. Z kolei takie nazwiska jak Piotr Kędzierski, Mikołaj Komar czy Sandra Hajduk nie budzą jakiś szczególnie gorących emocji, zwłaszcza w porównaniu do swoich poprzedników.

Czyżby taki miał się okazać nowy pomysł na „Dzień Dobry TVN”? Odpowiedź na to pytanie usłyszymy najprawdopodobniej dopiero na wiosnę przyszłego roku.

Zobacz też:

Sołtysik i jego młoda żona napotkali poważne problemy. Wciąż marzą o drugim dziecku

Warto przeczytać!  Ciało kobiety znalezione w Legnicy. Prokuratura mówi o ważnych ustaleniach

Patrycja Sołtysik zareagowała na zwolnienie męża. Padło kilka mocnych słów

Gorące emocje w „Dzień Dobry TVN”. Synowie Lecha Wałęsy pokłócili się o ojca


Źródło