Atlético Madryt vs Barcelona, ​​La Liga: wątek meczowy, aktualizacje na żywo

• 17 marca, 2024

47′ GOL!!! Atlético 0-2 Barcelona (Lewandowski): BARÇA PODWÓJNE PROWADZENIE!!! Kluczowy gol tuż po wznowieniu gry, po złym podaniu Rodrigo De Paula, wypuszcza Raphinhę, który znajduje Lewandowskiego w polu karnym, a Polak pięknym strzałem od słupka wpada do siatki!

ROZPOCZĘCIE DRUGIEJ POŁOWY! Atlético 0:1 Barcelona: Znowu w Madrycie!

Do przerwy Atlético 0:1 Barcelona: Barça była druga pod każdym względem przez prawie całą połowę, ale pięciominutowa dominacja zapewniła jej pierwszego gola i zapewniła jej przewagę do przerwy. Jednak Atleti bez wątpienia zwiększy presję w drugiej połowie, więc Barça musi zagrać znacznie lepiej, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

42′ CZERWONA KARTKA: Barça traci menadżera tuż przed przerwą, gdy Xavi Hernández w niecałe trzy minuty otrzymuje dwie żółte kartki za sprzeciw wobec meczu i zostaje odesłany na trybuny.

38′ GOL!!! Atlético 0-1 Barcelona (Félix): BARÇA PRZEJMIJ PROWADZENIE!!! Długi okres posiadania piłki na lewym skrzydle kończy się podaniem Ilkaya Gündogana, który znalazł Roberta Lewandowskiego w polu karnym, a napastnik asystował João Félixowi, gdy Portugalczyk zdobywał bramkę swojemu macierzystemu klubowi przed bramką Metropolita tłum!!!

Warto przeczytać!  Gukesh kontra Nakamura: Co musi zrobić Gukesh, aby wygrać kandydatów FIDE 2024?

ROZPOCZĘCIE! Atlético 0:0 Barcelona: I ruszamy w Madrycie!

ZMIANA SKŁADU: Barça dokonała zmiany w składzie z powodu kontuzji Andreasa Christensena, którego podczas rozgrzewki doznał kontuzji, którego w środku pola zastępuje Fermína Lópeza.

WITAMY W ESTADIO CÍVITAS METROPOLITANO!!! Spektakularny stadion Atlético Madryt w stolicy Hiszpanii jest miejscem potwora La Liga starcie pomiędzy gospodarzami a Barceloną, którzy przystępują do tego spotkania szukając trzech punktów, aby umocnić się na swoim miejscu w czołowej czwórce. Nie będzie to jednak łatwe przeciwko drużynie Atlético, która u siebie jest prawie nie do pokonania i która jest w świetnym humorze po ważnym wieczorze w Europie w środku tygodnia. To powinna być fajna zabawa. Możesz dołączyć do nas i śledzić i komentować całą akcję. Vamos!

(Uwaga: komentarze będą otwarte tylko wtedy, gdy pojawią się wiadomości o zespole, ponieważ nasi komentatorzy uwielbiają komentować i czasami w sekcji komentarzy jest zbyt wiele komentarzy)

SKŁADY

BARCELONA

Początek XI: Ter Stegena; Kounde, Araujo, Cubarsí, Fort; Roberto, Christensen, Gündogan; Raphinha, Lewandowski, Felix (4-3-3)

Zamienniki: Peña (GK), Kochen (GK), Iñigo, Alonso, Romeu, Casadó, Fermín, Yamal, Roque, Guiu

Warto przeczytać!  Nienawiść do kapitana Indian z Nowego Mumbaju, Hardika Pandyi, jest nieuzasadniona

ATLETICO MADRID

Początek XI: Oblak; Savic, Witsel, Reinildo; Molina, Llorente, Barrios, De Paul, Lino; Morata, Riquelme (3-5-2)

Zamienniki: Mołdawian (GK), Gomis (GK), Azpilicueta, Gabriel, Koke, Saúl, Vermeeren, Griezmann, Memphis, Correa

INFORMACJE O MECZU

Zawody/runda: 2023-24 La Ligakolejka 29

Data/godzina: niedziela, 17 marca 2024 r., 21:00 CET/WAT (Barcelona i Nigeria), 20:00 GMT (Wielka Brytania), 16:00 ET, 13:00 PT (USA), 1:30 IST (Indie, poniedziałek)

Lokal: Estadio Civitas MetropolitanoMadryt, Hiszpania

Sędzia: José María Sánchez Martínez

VAR: Mario Melero López

JAK OGLĄDAĆ

W telewizji: ESPN Deportes (USA), SuperSport (Nigeria), Sports18 (Indie), ITV 4, Viaplay Sports 1 (Wielka Brytania), Niedostępne (Kanada, Hiszpania), inne

online: ESPN+ (USA), ITVX, LaLigaTV (Wielka Brytania), DAZN (Hiszpania), inne

Regulamin wątku meczowego

Nie mamy tu zbyt wielu zasad, ale jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać, dołączając do naszych wątków dotyczących dni meczowych:

Nawet jeśli sędzia będzie do niczego, albo przegramy mecz, uważaj na przysięgę. To po prostu niepotrzebne. Również, nie dyskutuj o nielegalnych linkach do transmisji strumieniowej. Ci, którzy to zrobią, zostaną ostrzeżeni, a ci, którzy zamieszczają linki, zostaną natychmiast zbanowani. Wreszcie, bądźcie dla siebie mili. To jest społeczność Barcelony i nie musimy się nawzajem obrażać.

Warto przeczytać!  Ferrari brakuje tempa, aby rzucić wyzwanie Red Bullowi na pole position Suzuka F1

Miłej zabawy z grą! Na zawsze, bez względu na konkurencję, VISCA EL BARÇA!