Rozrywka

Ballada o ptakach śpiewających i wężach” jest „wspaniała”, „surowa i złożona”

  • 6 listopada, 2023
  • 6 min read
Ballada o ptakach śpiewających i wężach” jest „wspaniała”, „surowa i złożona”


W niedzielę krytycy i recenzenci drażnili się z wczesnymi reakcjami na „Igrzyska śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach”, z których wiele było w przeważającej mierze pozytywnych. Prequel zadebiutuje w kinach 17 listopada – pełne recenzje ukażą się we wtorek.

Do tych, którym film się podobał, dołączył Scott Mendelson z TheWrap. On napisał„Nowa #Igrzyska Śmierci jest całkiem świetny. Znakomicie skonstruowany i znakomicie zagrany, film zmaga się ze skomplikowanym dziedzictwem popkulturowym serii, jednocześnie prosperując jako hit Imax „pieniądze na ekranie”. Zegler zamienia się w gwiazdę filmową, a Davis jest makabrycznym pohukiwaczem.

Russa Milheima z The Direct powiedział„Najnowszy #Igrzyska Śmierci jest fantastyczna. To niezwykle wierna adaptacja, której drobne poprawki aktywnie ulepszają materiał źródłowy (zwłaszcza akt 3). Cała obsada jest fenomenalna, a świat Panem jest pięknie zrealizowany dzięki nieskazitelnej scenografii.”

W długi tweetErik Davis z Rotten Tomatoes i Fandango powiedział: „Naprawdę podobał mi się ten nowy #Igrzyska Śmierci film – imo, na równi z W pierścieniu ognia, jeśli chodzi o najlepszy film z całej serii. Solidna historia, dostrzegłem zwroty akcji. Świetne sekwencje akcji, rozwój postaci i ekspansja świata, ale prawdziwą gwiazdą jest obsada. Niszczą to.”

Warto przeczytać!  Republikanin chce odwołania Rihanny Super Bowl Show za atak na Trumpa

On kontynuował, „ naprawdę w tym błyszczy. Jej postać, Lucy Gray, bardzo różni się od Katniss, a napięta, zawiła dynamika pomiędzy Lucy i Coriolanus to przyjemność oglądać. Viola Davis i Peter Dinklage są potężni i niezwykle fascynujący. Szczególnie postać Davisa jest tak przebiegła, że ​​wspaniale się ją ogląda.”

„Nie wiedziałem, czego się spodziewać #BalladaOfSongbirdsAndSnakes, ale krzyczę do wszystkich zaangażowanych. To dobry, zabawny zegarek, który przypadnie do gustu zarówno długoletnim fanom Igrzysk Śmierci, jak i osobom, które dopiero zaczynają przygodę z serią. Ode mnie to zdecydowana rekomendacja!”

The Hollywood Handle opisał film jako „wspaniały film, który wzbogaca oryginalną serię”, a David Gonzalez z The Cinematic Reel pochwalił go jako „surowy i złożony powrót do serii”.

Hollywoodzki uchwyt tweetował#Igrzyska Śmierci #TheBalladOfSongbirdsAndSnakes to wspaniały film, który wzbogaca oryginalną serię. Obsada jest znakomita, Pete Dinklage, Rachel Zegler, Viola Davis i Tom Blyth są WYJĄTKAMI. Najważniejszym elementem jest także scenografia i ścieżka dźwiękowa. Pełna recenzja 7 listopada.”

Założyciel Hollywood Handle, Richard Neto, osobno polecił film. Napisał na Twitterze„Wreszcie mogę o tym porozmawiać i TAK, #Igrzyska Śmierci TBOSAS jest cudowny. Obsada jest wspaniała, a film był doskonale przygotowany, scenografia, ścieżka dźwiękowa – wszystko jest po prostu idealne. Nie mój ulubiony z serii, ale i tak dobry. @rachelzegler jesteś królową.

Gonzalez z The Cinematic Reel podobnie pochwalił prequel i napisał na Twitterze#Igrzyska Śmierci: The Ballad Of Songbirds & Snakes oferuje kinomaniakom szanse, które przemawiają na ich korzyść. Surowy i złożony powrót do serii bogatej w gwiazdorską akcję, czarną komedię i wyjątkowe kreacje.”

Warto przeczytać!  Horoskop miłosny na sobotę, 4 marca 2023 r. Według znaku zodiaku

Dodał: „Rachel Zegler zdumiewa swoim oszałamiającym głosem, Tom Blyth hipnotyzuje, podczas gdy jego moralność pogarsza się, gdy pojawia się nikczemny Coriolanus Snow. Jak dotąd jeden z najlepszych w całej serii!”

Następny film z Big Picture to Daniel Howat napisał„BALLADA O PTAKACH I WĘŻACH jest najlepsza #Igrzyska Śmierci jeszcze film. Jest mroczniejsza, bardziej studium charakteru niż cokolwiek innego, ale zawsze naprawdę zabawna. Wysoka stawka, solidna akcja i zabójcze występy sprawiają, że jest to ekscytujący powrót do Panem.”

Film podobał się nawet osobom, które nie widziały filmu „Igrzyska Śmierci” lub które zazwyczaj nie przepadają za tą serią. Jako Eric Italiano z The Bro Bible tweetował„Nigdy nie widziałem #Igrzyska Śmierci film przed Songbirds & Snakes Podobał mi się! ZBYT długa, ale wciąż w dobrym tempie, wciągająca historia, Zegler jest supergwiazdą, muzyka jest świetna. Zaskakująco brutalny! Poza tym naprawdę fajnie jest nie zdawać sobie sprawy, że to film o złoczyńcy, dopóki nie została godzina.

Zgadza się z tym Grace Randolph, twórczyni zwiastuna YouTube Beyond the Trailer. Na Twitterze napisała: „Nowość #Igrzyska Śmierci film jest właściwie całkiem niezły. Nie jestem wielkim fanem tej serii i zdecydowanie dobrze się bawiłem! #BalladofSongBirdsandSnakes Sprawdź zniesienie embargo w czwartek!”

Warto przeczytać!  „Dziwny” zwierzęcy pokaz mody Collina Strada rozdarty

Wpis, który krytycy mówią, że „Igrzyska śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach” jest „wspaniały”, „Szorstki i złożony” pojawił się jako pierwszy w TheWrap.
Źródło