Rozrywka

Barbra Streisand mówi, że w nowym pamiętniku chciała zapewnić swoim słynnym byłym chłopakom prywatność

  • 6 listopada, 2023
  • 6 min read
Barbra Streisand mówi, że w nowym pamiętniku chciała zapewnić swoim słynnym byłym chłopakom prywatność
Barbra Streisand w swoich nadchodzących wspomnieniach „My Name Is Barbra” rozlała się wokół niektórych swoich słynnych byłych chłopaków.

Ale gdyby to zależało od niej, 81-letnia piosenkarka i aktorka całkowicie by je pominęła.

Podczas wywiadu z Gayle King w CBS Sunday Morning Babs ujawniła, że ​​powiedziano jej, że musi napisać o swoich kochankach z listy A, jeśli chce przenieść egzemplarze swojej nowej książki.

Z pewnością nie brakuje jej gwiazd Hollywood – a nawet światowych przywódców – do pisania, ponieważ ma grupę byłych gwiazd, w tym Dona Johnsona z Miami Vice, sławnego fryzjera, który stał się supergwiazdą, producenta Jona Petersa i byłego premiera Kanady Pierre’a Trudeau.

Słuchaj, nie chciałam o tym pisać każdy z nich!’ Streisand powiedziała dobitnie po tym, jak King wymienił jej największe podboje.

Miała związane ręce: 81-letnia Barbra Streisand oświadczyła w CBS Sunday Morning, że była zmuszona napisać o swoich byłych chłopakach w swoim nadchodzącym pamiętniku
Znane twarze: W „My Name Is Barbra” opowiada o swoich przeszłych związkach z takimi gwiazdami, jak Don Johnson, Elliott Gould i Jon Peters

’Ale to zrobiłeś!’ Król odsunął się.

Za bardziej lubieżny materiał zrzuciła winę na swojego wydawcę.

„Mój redaktor powiedział: „Musisz zostawić trochę krwi na stronie” – wspomina.

Byli gwiazdorzy Barbry również ograniczali się do jej związków, ponieważ od 1963 r. do ich rozwodu w 1971 r. była żoną gwiazdy „Długiego pożegnania” Elliotta Goulda, a później w 1998 r. poślubiła swojego obecnego męża Jamesa Brolina.

Warto przeczytać!  Walczący aktor Kevin Spacey był chwalony we Włoszech za osiągnięcia

Gayle nie dała się odwieść od zadawania pytań o swoich byłych, więc wypytywała Barbrę, czy „dobrze się bawi” ze swoimi byłymi.

„Z mężczyznami w moim życiu, tak” – odpowiedziała gwiazda i reżyserka Yentl.

Jej małżeństwo z Gouldem urodziło jej jedyne dziecko, Jasona Goulda, który sporadycznie występował, zanim skupił się na karierze piosenkarza.

Rozstała się z ojcem w 1969 roku, ale ich rozwód został sfinalizowany dopiero dwa lata później.

Zafascynowany: Gayle King zirytowała ją pytaniem o jej długą listę znanych chłopaków
Barbra powiedziała, że ​​nie chce ich w to wciągać, ale „Mój redaktor powiedział: «Musisz zostawić trochę krwi na stronie»”.
Mąż numer jeden: od 1963 r. do ich rozwodu w 1971 r. była żoną Elliotta Goulda, gwiazdy „Długiego pożegnania”; widziany w 1967 r
Światowy przywódca: po rozstaniu, ale przed sfinalizowaniem rozwodu, Streisand nawiązała krótki związek z Pierrem Trudeau podczas jego pierwszej kadencji na stanowisku premiera Kanady; na zdjęciu w 1983 r
U szczytu ich kariery: Później miała kolejny krótki związek z Ryanem O’Nealem w 1972 r., mniej więcej w czasie, gdy wystąpili razem w klasycznej komedii Co słychać, doktorze?

Po rozstaniu, ale przed sfinalizowaniem rozwodu, Streisand nawiązała krótki związek z Pierrem Trudeau podczas jego pierwszej kadencji na stanowisku premiera Kanady.

Później miała kolejny krótki związek z Ryanem O’Nealem w 1972 roku, mniej więcej w czasie, gdy wystąpili razem w klasycznej komedii What’s Up, Doc? w reżyserii nieżyjącego już Petera Bogdanovicha.

Streisand przyznała później, że podczas kręcenia ich klasycznego romansu była zauroczona swoim kostiumem z The Way We Were (1973), Robertem Redfordem, chociaż twierdziła, że ​​nigdy nie byli razem.

Następnie spędziła prawie dekadę ze znanym fryzjerem Jonem Petersem, o którym mówi się, że był inspiracją dla komedii „Szampon” z Warrenem Beatty’m w roli głównej.

Warto przeczytać!  Sylvester Stallone mówi, że Arnold Schwarzenegger był „lepszą” gwiazdą akcji: „Miał ciało”

Według doniesień Peters próbował zbliżyć się do Streisand, oferując jej uczesanie – nawet za darmo – ale później zwróciła się do niego z prośbą, gdy zafascynowały go włosy innej kobiety, które wystylizowała.

Streisand pomogła Petersowi rozpocząć nową karierę, zatrudniając go jako producenta zarówno swojego albumu ButterFly z 1974 r., jak i jej głośnego remake’u A Star Is Born z 1976 r., w którym zagrała u boku Krisa Kristoffersona.

Podobno rozstali się w 1982 roku z powodu dystansu spowodowanego reżyserią i rolą Streisand w jej uznanym filmie Yentl, co wymagało od niej przeniesienia się do Londynu na czas zdjęć.

Po rozstaniu z Petersem Streisand kontynuowała wieloletni romans z kompozytorem filmowym i spadkobiercą imperium lodów Baskin-Robbins. Byli razem od 1983 do 1987 roku.

Następnie pod koniec lat 80. Barbra na krótki czas związała się z gwiazdą Nash Bridges, Donem Johnsonem.

Długoletnia miłość: w latach 1973–1982 spotykała się ze stylistą fryzur, który stał się producentem Jonem Petersem, ale podobno rozstali się, kiedy przeprowadziła się do Londynu, aby zagrać w Yentl i wyreżyserować Yentl (1983); na zdjęciu w 1991 r
Pianista: od 1983 do 1987 spotykała się z dziedzicem Baskin-Robbins i kompozytorem filmowym Richardem Baskinem
Heartthrob: Według doniesień ich związek zakończył się, gdy ona przeniosła się do gwiazdy Miami Vice, Dona Johnsona, na krótki romans pod koniec lat 80.
Grając w grę: Barbra uniosła brwi, gdy usłyszała swój związek z gwiazdą tenisa Andre Agassim w 1992 r., ponieważ był od niej o 28 lat młodszy
Sweet: Drugie małżeństwo Barbry z Jamesem Brolinem było tym, które przetrwało. Nierozłączki poznały się w 1996 r., a pobrały w 1998 r

Chociaż krążyły plotki, że pod koniec lat 80. spotykała się z kilkoma gwiazdami, w tym z Clintem Eastwoodem i Stevenem Spielbergiem – którzy wspólnie zaprzeczali związkowi z Barbrą – od 1992 r. zwróciła się do młodszego mężczyzny.

Warto przeczytać!  Selena Gomez i siostra Gracie przebierają się za Taylor Swift i biorą udział w trasie koncertowej Eras

Twórca hitu spotykał się z gwiazdą tenisa Andre Agassim do 1993 roku, mimo że był od niej o 28 lat młodszy, co wzbudziło wówczas duże zainteresowanie.

To z Brolinem ostatecznie utknął jej romans. Poznali się w 1996 roku, a dwa lata później pobrali się i od tego czasu są małżeństwem.

Barbra została macochą dwóch synów Jamesa i córki z jego pierwszych dwóch małżeństw, w tym gwiazdy Avengers: Endgame Josha Brolina.


Źródło