Barcelona kontra Athletic Bilbao, La Liga: wątek meczu, aktualności na żywo

• 24 sierpnia, 2024
  • 3 min read

ROZPOCZĘCIE DRUGIEJ POŁOWY! Barcelona 1-1 Athletic:Wracamy w drogę w Wzgórze Montjuic!

PRZERWA, Barcelona 1-1 Athletic:Pierwsza połowa kończy się remisem, pomimo dominacji Barcelony. Gospodarze częściej posiadali piłkę i stworzyli sobie lepsze okazje, ale nie udało im się objąć prowadzenia do przerwy z powodu kilku niecelnych strzałów i pechowego rzutu karnego.

42′ GOL, Barcelona 1-1 Athletic (karny Sanceta): Athletic wyrównuje, po tym jak Oihan Sancet podchodzi do piłki i posyła Marca-André ter Stegena w złą stronę.

41′ KARA DLA ATHLETIC:Álex Berenguer upada w polu karnym po próbie faulu ze strony Pau Cubarsiego, a arbiter po sprawdzeniu przez VAR podyktował rzut karny.

24′ GOL!!! Barcelona 1-0 Athletic (Jamał):BARÇA WYCHODZI NA PROWADZENIE!!! Początkowo piłka zostaje wybita z rzutu wolnego, ale trafia do Lamine Yamala na skraju pola karnego. Nastolatek znajduje przestrzeń, by pięknie umieścić piłkę w siatce dzięki rykoszetowi!

ROZPOCZĘCIE MECZÓW! Barcelona 0-0 Athletic:I wyruszamy o Wzgórze Montjuic!

WITAMY W MONTJUIC STADION OLIMPIJSKI!!! Piękny tymczasowy dom największego klubu piłkarskiego na świecie w stolicy Katalonii jest miejscem pierwszego domowego meczu sezonu dla Barcelony, która zmierzy się z historycznym rywalem Athletic Bilbao w emocjonującym meczu La Liga matchup. Barça rozpoczęła sezon zwycięstwem na wyjeździe z Valencią i chce to powtórzyć zwycięstwem w pierwszym meczu u siebie, ale nie będzie łatwo przeciwko utalentowanej i dobrze trenowanej drużynie Athletic. To powinno być świetną zabawą, a Ty możesz dołączyć do nas, aby śledzić i komentować wszystkie wydarzenia. Wamos!

(Uwaga: komentarze zostaną otwarte tylko wtedy, gdy pojawią się informacje o drużynie, ponieważ nasi komentatorzy uwielbiają komentować, a czasami w sekcji komentarzy jest ich zbyt wiele)

SKŁADY

BARCELONA

Warto przeczytać!  Purple Cap w IPL 2024 po meczu KKR vs PBKS: Harshal Patel na szczycie wyprzedza Jasprita Bumraha; Arshdeep, wspinaczka na Currana | Krykiet

Jedenastka początkowa: Ter Stegena; Kounde, Cubarsí, Iñigo, Balde; Bernal, Pedri; Jamał, Rafinha, Ferran; Lewandowskiego (4-2-3-1)

Zastępstwa: Peña (GK), Astralaga (GK), Domínguez, Eric, Fort, Martín, Valle, Casadó, Torre, Fermín, Víctor

SPORTOWE BILBAO

Jedenastka początkowa: Padilla; Lekue, Vivian, Yeray, Yuri; Vesga, Prados; Berenguer, Sancet, N. Williams; I.Williams (4-2-3-1)

Zastępstwa: Agirrezabala (GK), Gastesi (GK), Gorosabel, Guruzeta, De Marcos, Martón, Unai, Herrera, Ares, Egiluz, Jauregizar, Adama

INFORMACJE O MECZU

Konkurs/Runda: 2024-25 La LigaDzień meczowy 2

Data/Godzina: sobota, 24 sierpnia 2024 r., 19:00 CET (Barcelona), 18:00 BST/WAT (Wielka Brytania i Nigeria), 13:00 ET, 10:00 PT (USA), 22:30 IST (Indie)

Lokal: Estadi Olímpic Lluís Companys, Wzgórze MontjuicBarcelona, ​​Katalonia, Hiszpania

Sędzia:Jesús Gil Manzano

VAR: Valentín Pizarro Gómez

JAK OGLĄDAĆ

W telewizji:ESPN Deportes (USA), Premier Sports 1 (Wielka Brytania), SuperSport (Nigeria), inni

W sieci: ESPN+ (USA), LaLigaTV (Wielka Brytania), DAZN (Hiszpania), inne

Zasady wątku dnia meczowego

Nie mamy tutaj zbyt wielu zasad, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, dołączając do naszych wątków meczowych:

Warto przeczytać!  „Płakałem, on płakał, przytuliliśmy się”: Virat Kohli podsumowuje braterstwo z Rohitem Sharmą, gdy spełniło się marzenie o Mistrzostwach Świata

Nawet jeśli sędzia jest do bani albo przegramy mecz, uważaj na przekleństwa. To jest po prostu niepotrzebne. Ponadto, nie omawiaj nielegalnych linków do streaminguCi, którzy to zrobią, zostaną ostrzeżeni, a ci, którzy zamieszczają linki, zostaną natychmiast zbanowani. Wreszcie, bądźcie dla siebie miliTo społeczność Barcelony i nie musimy się nawzajem obrażać.

Baw się dobrze w grze! Na zawsze i na zawsze, bez względu na konkurencję, VISCA EL BARÇA!