Technologia

Bojownik Pierwszych Narodów, którego trzeba zagrać

  • 21 listopada, 2023
  • 6 min read
Bojownik Pierwszych Narodów, którego trzeba zagrać


W Marvel Contest of Champions pojawi się zupełnie nowa postać – Chee’ilth Pierwszych Narodów. Postać stworzona specjalnie na potrzeby Konkursu, została stworzona w wyniku intensywnych badań i wiedzy stojącej za mieszkańcami Pierwszych Narodów w Kanadzie.

Oprócz tego, że jestem po prostu interesującą i potężną postacią, dowiedziałem się więcej o grupie rdzennych mieszkańców, o czym wcześniej nie miałem pojęcia, i to mogło być najlepsze. Ta nowa postać naprawdę wnosi coś interesującego do gry mobilnej Kabama i łączy w sobie niesamowity zestaw ruchów z bardzo mroczną historią.

Jeśli masz trudności z postaciami Gamma w Marvel Contest of Champions, Chee’ilth przyniesie coś, co pomoże Ci je powstrzymać, gdy będziesz grać w darmową grę Kabam. Wydawnictwo ukaże się w listopadzie wraz z Kushalą, aby uczcić Miesiąc Dziedzictwa Rdzennych Amerykanów.

” class=”promoted-img” loading=”lazy” szerokość=”1440″ wysokość=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />


Kto jest Chee’ilth w Konkursie Mistrzów Marvela?

okładka YouTube

Chee’ilth to najnowsza postać, która dołączyła do Marvel Contest of Champions i jest łowcą mutacji Gamma, które zostały przeklęte przez One Below All. Jednak w przeciwieństwie do wielu myśliwych próbuje ich wyleczyć i uratować; nie zniszczyć ich całkowicie. To miła zmiana tempa, która pasuje do jej ludu i historii. W końcu nie zawsze musi chodzić o unicestwienie – tak jak ma to miejsce w przypadku Łowców takich jak Blade. Ciekawie będzie zobaczyć, na którym miejscu znajdzie się na nadchodzących listach poziomów MCOC.

Jeśli chodzi o Marvel Contest of Champions, wykorzystuje moc Brata Grizzly i Siostry Orła, aby pokonać swoich wrogów w Battlerealm. Dzierży ich moc, wraz ze swoim potężnym toporem, aby wycinać swoich wrogów i pomagać w leczeniu Mutatów Gamma z ich chorób. Dla porównania, Gamma Mutates odnosi się do dowolnej postaci, która została dotknięta promieniowaniem Gamma i w wyniku tego uległa przemianie: Plugastwo, Niesamowity Hulk i tak dalej.

Warto przeczytać!  OnePlus Buds Pro 2: Przedstawiamy dźwięk przestrzenny w świecie Androida

Dała się wciągnąć w klimat lat 60. – w historii Kanady był to okres, gdy system zastępczy siłą adoptował ludzi Pierwszych Narodów z ich rezerw i najczęściej umieszczał ich w chrześcijańskich domach. Została umieszczona w domu, w którym stosowano przemoc i ukarana za mówienie we własnym języku, co odzwierciedla rzeczywiste wydarzenia z The Scoop.

Z powodu stopienia reaktora nuklearnego jej miasto zostało opanowane przez Mutacje Gamma, a kiedy odkryto, że jej znęcający się ojciec jest uwięziony w środku, poszła go uratować. Jej odwaga była dokładnie tym, czego szukały duchy Orła i Niedźwiedzia. Brat Grizzly pomaga jej w walce z mutacjami Gamma, a Siostra Orła pomaga wyciągnąć klątwę Mutacji Gamma i pomaga im.


Co może Chee’ilth robić w Marvel Contest of Champions?

  • Nadchodzi Grizzly: Po aktywacji zyskujesz umiejętność pasywną Grizzly’s Grit na 16 s, która liczy się jako umiejętność pasywna Grizzly. Kiedy jest aktywny, wszystkie ataki zyskują 50% szansy na wywołanie osłabienia krwawienia.
  • Orzeł szybuje: Ostatnie trafienie zadaje niekumulujący się Debuff Uspokajający Orła na 12 s, który liczy się jako 50% Debuff Uspokajający. Kiedy jest aktywna, ta postać nie może chybić. Za każdym razem, gdy zapobiegnie się Debuffowi lub Miss, wstrzymaj Uspokojenie Orła na 3 s.
  • Przychodzą na wojnę: Tego ataku można użyć tylko raz na walkę. Zyskaj nieokreśloną, 35% Wściekłą Pasywną. Zyskaj 15-sekundowe wzmocnienie regeneracji, które leczy 50% zdrowia utraconego w tej walce lub 30% brakującego zdrowia, w zależności od tego, która wartość jest większa.
Warto przeczytać!  5 najlepszych ofert sprzedaży Amazon i Flipkart: iPhone 14, WH-1000XM5, Galaxy Watch 4 i więcej

Niestety, miałem tylko krótki czas, aby zagrać Chee’ilthem w Marvel Contest of Champions. Jest dość potężną postacią i podobało mi się, jak działała jej rozgrywka. Jest mistrzynią umiejętności i charakteryzuje się prostą, ale bardzo potężną mechaniką gry.

Chee’ilth korzysta z mocy Brata Grizzly, która nagradza jej agresywne użycie Ciężkich Ataków, a Siostra Orła może zapewnić dodatkową ochronę za pomocą bloków w odpowiednim czasie. Jest także szczególnie potężna przeciwko przeciwnikom Gamma w grze. Zapytałem o to specjalnie, ponieważ chciałem wiedzieć, co to oznacza w kontekście mechaniki gry.

Justin Ostensen, starszy projektant gry w Marvel Contest of Champions, wyjaśnił, co to wszystko oznacza:

„Tak, ona ma do tego dwóch mechaników. Ilekroć staje twarzą w twarz z przeciwnikiem z Mutacją Gamma, jej debuffy trwają znacznie dłużej. Po prostu – to oznacza, że ​​jej Krwawienia zadają więcej obrażeń, a poza tym ma naprawdę potężne Uspokajanie. Szczerze mówiąc, to dodatkowe rozszerzenie osłabienia może sprawić, że będzie ono trwało przez większość walki. Otrzymuje więc niesamowitą odporność na debuffy.

Następnie podał przykład i wyjaśnił, w jaki sposób Chee’ilth zyskuje „w pewnym sensie supermoc”, gdy walczy z mutacją gamma:

„Ale oprócz tego ma tę wyjątkową mechanikę, dzięki której wszystkie jej premie synergiczne zyskują coś w rodzaju supermocy, gdy staje twarzą w twarz z przeciwnikiem Gamma. Na przykład jedna z jej unikalnych mocy synergii da jej dodatkowe efekty Oczyszczenia na początku walki, aby poradzić sobie z niektórymi negatywnymi efektami na samym początku. Ale jeśli walczy z Mutacją Gamma, zamiast 3, zaczyna z 10. Zatem może być odporna na pierwsze 10 negatywnych wzmocnień, jeśli walczy z Mutacją Gamma. Więc dostaje tam przyzwoitą sumę.

Wygląda na to, że Chee’ilth będzie zabawną, potężną postacią, która ma wyjątkową rolę do odegrania w Marvel Contest of Champions. Przez ten krótki czas, kiedy nią grałem, była na tyle agresywna, że ​​pasowała do mojego stylu gry. Jeśli walczysz z wieloma Mutacjami Gamma, jest to postać, którą chcesz mieć w swojej drużynie.

Warto przeczytać!  Gdzie kupić, cena, data premiery i więcej informacji

Chee’ilth dołączy do Kushali w Marvel Contest of Champions 30 listopada 2023 r. Jeśli jesteś fanem agresywnych, mocno uderzających postaci i nie lubisz mieć do czynienia z Hulkami, będzie ona bohaterką, której chcesz dać spróbować w Battlerealm.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Źródło