Bruno Fernandes z szatni przedstawia pogląd, że Manchester United prawdopodobnie zwolni Erika ten Haga

• 22 kwietnia, 2024

Bruno Fernandes upiera się, że na piłkarzy Manchesteru United nie może wpływać niepewność dotycząca przyszłości menadżera Erika ten Haga, jako że współwłaściciel Sir Jim Ratcliffe „zatroszczy się o to”.

Wskaźniki akceptacji Ten Hag wśród kibiców United spadły do ​​najniższego w historii poziomu po tym, jak zespół potrzebował rzutów karnych, aby pokonać w półfinale Pucharu Anglii drużynę Championship Coventry City.

United stracili trzy gole w 24 minuty i wyszli na prowadzenie 3:0, gdy Coventry wymusiło dogrywkę na Wembley. Ten Hag został złapany, gdy sędzia asystent wideo odrzucił uderzenie Victora Torpa w 121. minucie ze względu na spalony.

Chociaż Manchester United awansował do drugiego z rzędu finału Pucharu Anglii dzięki zwycięstwu 4:2 w rzutach karnych, Ten Hag wydaje się być na wypożyczeniu po piątym meczu z rzędu bez zwycięstwa w doliczonym czasie gry. Ponieważ United mają aż 16 punktów straty do końcowego miejsca w tabeli Premier League w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, wydaje się, że Holender będzie pewny odejścia na koniec sezonu, niezależnie od tego, czy United pokonają Manchester City w finale rozegranym 25 maja.

Warto przeczytać!  Ellyse Perry otrzymuje prezent w postaci rozbitego okna w ramce po bohaterskim zwycięstwie drużyny RCB WPL 2024 Eliminator przeciwko Mumbai Indians | Krykiet

Kapitan United Fernandes nalegał, aby piłkarze nie „martwili się” kolejną możliwą zmianą na stanowisku menedżera latem.

„To nie musi mieć na nikogo wpływu, ponieważ musimy się skupić na wszystkim, co mamy w tym sezonie” – powiedział Fernandes Wiadomości wieczorne z Manchesteru. „Ponieważ wciąż mamy szansę zająć europejskie pozycje w lidze, musimy zająć jak najwyższe miejsce, to jest najważniejsze. A potem mamy do rozegrania finał Pucharu Anglii.

Warto przeczytać!  Dziki czyn Fafa du Plessisa podczas meczu RCB vs GT w odpowiedzi na stanowisko nadawcy IPL w sprawie kontrowersji związanych z rzutem monetą
Warto przeczytać!  Swapnil Singh z RCB, który późno rozkwitł w IPL, prawie opuścił grę w lidze Bangladeszu | Wiadomości IPL