Rozrywka

Daty premier w środku sezonu NBC – ostateczny termin

  • 20 listopada, 2023
  • 7 min read
Daty premier w środku sezonu NBC – ostateczny termin


NBC, jedyna stacja telewizyjna, która emituje w jesiennej ramówce oryginalne, własne seriale Irracjonalne I Znaleziony, najszybciej uruchomi także większość swojej serii skryptów dotkniętych strajkiem.

Sieć ogłosiła daty premier w środku sezonu, które obejmują powroty w połowie stycznia trzech filmów One Chicago i trzech filmów Wolf Entertainment Prawo i porządek spektakle odpowiednio w środę i czwartek.

To miesiąc, zanim dramaty w innych głównych stacjach telewizyjnych powrócą z nowymi odcinkami i kilka tygodni, zanim powrócą jakiekolwiek seriale oparte na scenariuszu gdzie indziej. Jest to świadectwo dobrze naoliwionej maszyny, jaką jest Wolf Entertainment. Jak donosi Deadline, firma jest w stanie rozpocząć dostarczanie nowych odcinków już po dwóch miesiącach, jeśli zacznie od zera, bez zapisanych scenariuszy.

Gdyby strajk SAG-AFTRA zakończył się wcześniej po wstrzymaniu pracy WGA, mogłoby to nastąpić; Produkcja serialu Wolf Entertainment ma rozpocząć się w poniedziałek, po otwarciu pokoi scenarzystów w tygodniu rozpoczynającym się 2 października.

Emisja w środku sezonu NBC rozpoczyna się 23 grudnia serialową premierą nowej komedii Rodzina wielopokoleniowaz Jonem Cryerem w roli głównej oraz specjalny świąteczny odcinek serialu Sąd Nocny emitowany za namiotowym meczem NFL. Obie komedie nagrywane wieloma kamerami miały odcinki nakręcone przed strajkami i powróciły do ​​produkcji w zeszłym tygodniu.

W styczniu NBC wyemituje także sześcioodcinkowy sezon 3 La Breapotwierdzając, że będzie to ostatni rozdział serii science-fiction, a także nowy Talent Boga Ameryki odgałęzienie, Liga Fantazji. Irracjonalne, którego kolejność została podniesiona przez odcinek, i Znaleziony zakończą swoje występy w Sezonie 1 w swoich miejscach postojowych w poniedziałek/wtorek o 22:00. Wyspa Deal Albo No Deal premiera zaplanowana jest na luty.

„Wykorzystując dynamikę silnego spadku, wkraczamy w środek sezonu z mocnym harmonogramem, który opiera się na sile zarówno ukochanych tytułów, jak i nowych programów, jednocześnie zwiększając liczbę naszych widzów w NBC i Peacock” – powiedziała Frances Berwick, prezes NBCUniversal Entertainment . „Ten sezon przynosi świeże spojrzenie na ulubieńców, w tym na pierwsze podwójne krzesło Głos, nowy spin Ameryka ma talent i tropikalna sceneria dla Wyspa z umową lub bez umowy, a także powrót najlepszej komedii poprzedniego sezonu Sąd Nocny, Powrót Jona Cryera do telewizji sieciowej Rodzina wielopokoleniowa oraz długo oczekiwany powrót #OneChicagoand Prawo i porządek franczyzy – wszystko to sprawia, że ​​NBC staje się miejscem docelowym dla naszych lojalnych fanów”.

Warto przeczytać!  Dzisiejsze Wordle #690 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na środę, 10 maja

Wcześniej ogłoszone programy, które nie mają jeszcze daty, obejmują pozostałe odcinki tego sezonu Skok kwantowyI Magnum PI jak również Lopez kontra Lopez Hasło najsłabszego ogniwa, to mój dżem I Ściana.

HARMONOGRAM NBC ŚRODOWISKO 2023–24

(Nowe programy pisane WIELKIMI LITERAMI; cały czas ET/PT)

SOBOTA, GRUDNIA 23
20:00 – RODZINA ROZSZERZONA (premiera serialu)
20:30 – Night Court (odcinek specjalny świąteczny)

PONIEDZIAŁEK, JAN. 1
20:00 – AMERYKA MA TALENT: LIGA FANTASY (premiera serialu)

WTOREK, JAN. 2
20:00 – Nocny Dwór (premiera okresowa)
20:30 – ROZSZERZONA RODZINA (premiera okresowa)

WTOREK, JAN. 9
21:00 – La Brea (premiera sezonu)
22:00 – Znaleziono (ostatnie dwa odcinki sezonu)

ŚRODA, JAN. 17
20:00 – Chicago Med (premiera sezonu)
21:00 – Chicago Fire (premiera sezonu)
22:00 – Chicago PD (premiera sezonu)

CZWARTEK, JAN. 18
20:00 – Prawo i porządek (premiera sezonu)
21:00 – Prawo i porządek: SVU (premiera sezonu)
22:00 – Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana (premiera sezonu)

PIĄTEK, JAN. 19
20:00 – Przeszczep (premiera okresowa)

PONIEDZIAŁEK, JAN. 29
22:00 – The Irrational (ostatnie cztery odcinki sezonu)

PONIEDZIAŁEK, LUTY 26
20:00 – The Voice (premiera sezonu, część 1)
21:30 – WYSPA DEAL ALBO NO DEAL (premiera sezonu)

WTOREK, LUTY 27
20:00 – The Voice (premiera sezonu, część 2)

Warto przeczytać!  Jude Law i Yara Shahidi w Retelling – The Hollywood Reporter

PONIEDZIAŁEK, 4 MARCA
22:00 – WYSPA DEAL ALBO NO DEAL (premiera okresowa)

Oprócz wybranych liniowych przedziałów czasowych, wszystkie programy będą dostępne do transmisji strumieniowej następnego dnia na Peacock.

NOWY SERIAL KOMEDIOWY

RODZINA WIELOPOKOLENIOWA
Jim i Julia po polubownym rozwodzie postanawiają nadal wychowywać dzieci w domu rodzinnym, na zmianę decydując, kto może z nimi mieszkać. Nawigacja po rozwodach i podziale dzieci staje się dla Jima bardziej skomplikowana, gdy na scenę wchodzi Trey, właściciel jego ulubionej drużyny sportowej i zdobywa serce Julii.

W obsadzie znaleźli się Jon Cryer, Donald Faison, Abigail Spencer, Sofia Capanna i Finn Sweeney.

Twórca Mike O’Malley jest showrunnerem i producentem wykonawczym. Tom Werner, Jon Cryer, Wyc Grousbeck, Emilia Fazzalari, George Geyer, Victor Levin, Victoria Morrow i James Widdoes są także producentami wykonawczymi.

Lionsgate produkuje we współpracy z Universal Television, oddziałem Universal Studio Group.

NOWA SERIA BEZ SKRYPTU

AMERYKA MA TALENT: LIGA FANTASY
Opierając się na popularności filmów „AGT: All-Stars” i „AGT: The Champions”, stacja NBC odświeża przebojową serię „America’s Got Talent” w nowej odsłonie „AGT: Fantasy League”, której premiera odbędzie się w styczniu 2024 r. Piosenkarz i autorka tekstów Mel B powracają do jury „AGT” wraz z producentem wykonawczym Simonem Cowellem, światową ikoną mody Heidi Klum i znanym komikiem Howie Mandelem. Dynamiczny Terry Crews powraca jako gospodarz.

W „AGT: Fantasy League”, podobnym do draftu do sportów fantasy, każdy z jurorów wybierze listę swoich ulubionych zespołów, wybierając spośród zwycięzców, finalistów, sensacji wirusowych i ulubieńców fanów z serii „America’s Got Talent” i „Mam Talent” z całego świata. świata, wszyscy nominowani przez Amerykę do udziału. Po raz pierwszy w historii pokazów sędziowie będą rywalizować razem z uczestnikami i będą kierować występami przez cały czas trwania zawodów, mając nadzieję, że uda im się zdobyć prawo do przechwalania się i zobaczenia, jak występ ich zespołu koronuje mistrza „AGT: Fantasy League”. Jurorzy wypełnią swoje zespoły fantasy 10 zapierającymi dech w piersiach występami, złożonymi z piosenkarzy, tancerzy, brzuchomówców, komików, akrobatów, magików i nie tylko. Złoty Brzęczyk powróci, wysyłając zespoły prosto do finału, ale z niespodzianką, ponieważ każdy sędzia będzie mógł wykorzystać swój upragniony Złoty Brzęczyk w swoim własnym występie lub przyjąć akt od innego zespołu sędziowskiego. Publiczność będzie głosować co tydzień, aby określić, które zespoły awansują do finału i który sędzia będzie mógł się przechwalać, gdy ich występ zostanie ukoronowany mistrzem „AGT: Fantasy League”.

Warto przeczytać!  Recenzja filmu O moim ojcu i streszczenie filmu (2023)

Koprodukcją „AGT: Fantasy League” są Fremantle i Syco Entertainment. Producentami wykonawczymi są Simon Cowell, Sam Donnelly, Jason Raff i Natasha Brugler.

WYSPA Z DEAL ALBO NIE
Kultowa gra „Deal or No Deal” powraca i jest inna niż wszystko, co kiedykolwiek widziałeś! Ten nowy format przenosi 13 graczy na prywatną wyspę nieuchwytnego Bankiera, gdzie to on ustala zasady, a za każdą palmą kryją się zwroty akcji. Na wyspie ukrytych jest ponad 100 teczek, pomiędzy które rozdzielono miliony dolarów. Gracze muszą rywalizować o odzyskanie ich w ekscytujących wyzwaniach i przyprawiających o zawrót głowy dylematach. W każdym odcinku gracz kwalifikujący się do eliminacji musi rozegrać grę o wysoką stawkę w trybie „Deal or No Deal”. Pod koniec sezonu ostatni pozostały gracz zmierzy się z Bankierem i potencjalnie wygra największą nagrodę w historii „Deal or No Deal”.

Gospodarzem jest Joe Manganiello.

Wyprodukowany przez Endemol Shine North America „Wyspa Deal or No Deal” to nowy, ekscytujący format konkursu, który został przeprojektowany z oryginalnego formatu Banijay „Deal or No Deal”.

Producentami wykonawczymi są Matt Kunitz, Matt Apps, Sarah Happel Jackson, Howie Mandel i Sharon Levy z Endemol Shine North America, DJ Nurre i Sean Loughlin.


Źródło