Dlaczego Cole Palmer pokłócił się z asystentem Mauricio Pochettino po remisie Chelsea z Aston Villą

• 28 kwietnia, 2024

Zawodnicy Chelsea musieli zostać oddzieleni od sędziego Craiga Pawsona na pełny etat, gdy zareagowali na niedopuszczenie zwycięzcy Axela Disasiego w końcówce meczu z Aston Villą. Po pierwszej połowie przegrywając 2:0, podopieczni Mauricio Pochettino myśleli, że w ostatniej minucie przeprowadzili oszałamiającą kontratak, ale temu zaprzeczyli.

Uznano, że główka Disasiego padła po pchnięciu Benoita Badiashile’a na obrońcę Villi Diego Carlosa. Ponieważ Pawson pierwotnie nie otrzymał takiej decyzji, uchylił swoją decyzję po analizie na boisku zalecanej przez VAR.

Pochettino był wściekły z powodu wyniku i nie był jedyną osobą. Na pełnym etacie Disasi szybko skonfrontował się z Pawsonem jako urzędnikami.

Noni Madueke, która zapoczątkowała powrót pięknym finiszem wkrótce po przerwie, również chciała przesłuchać środkowego zawodnika. Disasi powstrzymał go jednak, odpychając skrzydłowego prawą ręką.

Badiashile dołączył do swojego byłego kolegi z drużyny Monako w okolicy Pawson, gdy zebrały się niebieskie koszulki. Madueke został ukarany żółtą kartką za swoje zaangażowanie, ale Disasi chciał zagrać sam, tym razem odpychając Badiashile’a lewą ręką.

Strzelec, któremu odmówiono zdobycia bramki, chciał spędzić trochę czasu na rozmowie z sędzią, podczas gdy Badiashile nadal wskazywał i wpatrywał się w bramkę. Asystent Chelsea, Jesus Perez, również pojawił się na scenie tuż po zakończeniu meczu.

Warto przeczytać!  Lato pełne wielkich decyzji Man United w sprawie Ten Hag i transferów

Warto przeczytać!  The Great Indian Kapil Show: Rohit Sharma przyznaje, że nie może sprzeciwić się żonie Ritice Sajdeh, mówi: „Ona nie może wejść na boisko, ale ja muszę wejść do domu” | Wiadomości telewizyjne