Marketing

Długo oczekiwany targ 99 Ranch Market w końcu został otwarty w Westwood

  • 16 listopada, 2023
  • 5 min read
Długo oczekiwany targ 99 Ranch Market w końcu został otwarty w Westwood


Dwie i pół godziny po otwarciu dla publiczności prawie każde miejsce na podziemnym parkingu 99 Ranch Market w Westwood jest zajęte. Zlokalizowany po drugiej stronie ulicy od ulubionej perskiej lodziarni Saffron & Rose, sklep jest technicznie otwarty do 29 listopada. Mimo to grupa pobliskich studentów w bluzach z UCLA i głównie miejscowi z Azji już chętnie przegląda, wyciągając małe czerwone zakupy kosze za nimi, gdy zaopatrują się w papier ryżowy, mrożone pierogi, importowane chipsy i ciasteczka, makaron instant i inne artykuły spożywcze. Chociaż wiele produktów jest nastawionych na domową kuchnię chińską i tajwańską, można również znaleźć składniki do kuchni wietnamskiej, japońskiej, koreańskiej i tajskiej.

Dla większości Amerykanów pochodzenia azjatyckiego mieszkających na Westside zaopatrzenie się w te składniki od dawna wymagało podróży obecnie częściowo zamkniętą autostradą 10 do doliny San Gabriel, która oferuje cztery lokalizacje ranczo 99 oraz wiele innych niezależnych sklepów spożywczych zorientowanych na Chiny i Tajwan. Wraz z otwarciem tego azjatyckiego giganta supermarketów sytuacja uległa całkowitej zmianie — marka oferuje szeroką gamę składników, które trudno znaleźć w amerykańskich sklepach spożywczych, na dużym obszarze Los Angeles. (Uwaga: w dzielnicy Westside znajdują się japońskie supermarkety, takie jak Marukai, Nijiya i Mitsuwa, a także H Mart i inne koreańskie sklepy spożywcze w Koreatown, ale zazwyczaj brakuje im wielu produktów tradycyjnej kuchni chińskiej i tajwańskiej.)

Warto przeczytać!  PebblePost wprowadza znaczące ulepszenia wiodącej w branży platformy Programmatic Direct Mail dla wiodących marek
99 Obszar produktów rolniczych na rynku ranczo
Zdjęcie: Patricia Kelly Yeo dla Time Out

Chociaż strefa gastronomiczna na piętrze nie została jeszcze całkowicie otwarta, supermarket oferuje oddzielną część piekarni, w pełni zaopatrzone półki i tak, słynne zbiorniki z żywymi owocami morza. Półki piekarni uginają się od lśniących wypieków i ciast z kremem z azjatyckich owoców, a w barze kawowo-herbacianym serwowana jest kawa z solą morską, herbata owocowa i napoje boba. Chociaż wybór owoców morza jest mniejszy niż w innych lokalizacjach, dostępny jest solidny wybór żywych i mrożonych owoców morza, w tym dwa żywe kraby królewskie spędzające dzień w zbiorniku Limit czasu wizyta oraz paczki pokrojonych sashimi. Sekcja produktów oferuje trudne do znalezienia azjatyckie owoce i warzywa, takie jak smoczy owoc, pomelo i orientalny melon, a także oszałamiającą gamę marek instant ramen – od ulubionego indonezyjskiego Indomie po mnóstwo pikantnych koreańskich odmian – wita Cię na tyłach sklepu .

W porównaniu ze starszymi lokalizacjami na ranczu 99 w dolinie San Gabriel i w innych częściach południowej Kalifornii, ta zupełnie nowa lokalizacja wygląda znacznie bardziej elegancko. Według prezesa firmy Jonsona Chena (syna założyciela Rogera Chena) food court jest pierwszą tego rodzaju lokalizacją w hrabstwie Los Angeles. To dopiero drugi targ 99 Ranch Market, na którym znajduje się strefa gastronomiczna; pierwszy jest zakotwiczony na nowo otwartym targu ranczo 99 w Eastvale, położonym w Imperium Wewnętrznym.

Warto przeczytać!  Nowa technologia pomaga marketerom opanować handel internetowy
Wypieki na 99 Ranch Market
Zdjęcie: Patricia Kelly Yeo dla Time Out

Obecnie na piętrze otwarta jest wyłącznie własna marka Hot Deli, oferująca wieprzowinę BBQ, żeberka z baby back i niewielki wybór frytek, smażonego ryżu i dodatków warzywnych. Chen twierdzi, że do najbliższego weekendu bar piwno-burgerowy Monkey King Brewing będzie działał z ograniczonym menu, a wcześniej będzie dostępne piwo z beczki. W ciągu najbliższego miesiąca na drugim piętrze dawnej przestrzeni Borders otworzy się czterech innych sprzedawców gotowej żywności: Lima Nikkei Hand Rolls, japoński koncept codziennego sushi peruwiańskiego; The Coop, serwujący smażonego kurczaka w stylu azjatyckim; i Nhau, wietnamski stragan z jedzeniem ulicznym.

Oprócz Hot Deli i Monkey King wszystkie są identyczne z halą targową Tawa w Eastvale. Na początku przyszłego roku dwóch dodatkowych niezależnych dostawców otworzy sklepy: Noodology, sieć fast foodów specjalizujących się w daniach z makaronem z lokalizacjami w San Gabriel, Rowland Heights, Chino Hills i Irvine; oraz One Zo Boba, tajwańska marka herbat bąbelkowych z nowo otwartą lokalizacją w Beverly Center w Los Angeles. Goście mogą delektować się posiłkami przy kilku stołach rozsianych po całej przestrzeni gastronomicznej, a zewnętrzne patio ma zostać otwarte w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Warto przeczytać!  Oczekuje się, że rynek biomarkerów klinicznych będzie reprezentował znaczący CAGR +10% do 2030 r. |Abbott., Agilent Technologies, Inc., Illumina, Inc.
Rośliny powitalne witają kupujących przy jednym z 99 wejść do sklepów Ranch Market.
Zdjęcie: Patricia Kelly Yeo dla Time OutRośliny powitalne witają kupujących przy jednym z wejść do sklepu.

Według Chena uroczyste otwarcie i ceremonia przecięcia wstęgi zaplanowano na 29 listopada. Choć jest za wcześnie, aby określić, jak duży będzie ruch na jedynym miejscu w Westside pod adresem 99 Ranch Market, tłumy w dni powszednie podczas miękkiego otwarcia prawdopodobnie wskazują, że ten nowy azjatycki sklep spożywczy znalazł już swoją bazę klientów.

99 Ranch Market znajduje się pod adresem 1360 Westwood Blvd. Dzienne godziny pracy to 8:00 do 22:00. Klienci będą mogli otrzymać 90-minutowy zatwierdzony parking w podziemiach przy każdym zakupie 99 Ranch Market.


Źródło