Rozrywka

EKSKLUZYWNIE – PRAWDZIWY powód, dla którego Jamie Lynn Spears nie będzie rozmawiać o Britney w „Jestem gwiazdą”: piosenkarka ZABRONIŁA swojej siostrze mówienia o niej na antenie

  • 20 listopada, 2023
  • 11 min read
EKSKLUZYWNIE – PRAWDZIWY powód, dla którego Jamie Lynn Spears nie będzie rozmawiać o Britney w „Jestem gwiazdą”: piosenkarka ZABRONIŁA swojej siostrze mówienia o niej na antenie
Mówi się, że Britney Spears nałożyła surowy zakaz na swoją siostrę Jamie Lynn przed występem w filmie Jestem gwiazdą: Zabierz mnie stąd, ostrzegając ją, aby nie wymieniała swojego imienia, gdy para będzie próbowała odbudować swój związek.

32-letnia aktorka Zoey 101 przybyła w niedzielę wieczorem do obozu w dżungli, aby rozpocząć zdjęcia do przebojowego brytyjskiego reality show, ale unikała jakiejkolwiek wzmianki o swoim słynnym rodzeństwie, zamiast tego opisywała siebie jako „piosenkarkę i aktorkę”.

Britney (41 l.) podobno uważa za „smutne” to, że jej młodsza siostra, z którą była w separacji, w dalszym ciągu wykorzystuje swoją sławę do zarabiania pieniędzy, i zachęca ją do samodzielnego zawierania kontraktów.

„Britney zabroniła Jamiemu Lynnowi mówienia o niej” – poinformowało wyłącznie DailyMail.com źródło. „Powiedziała jej, żeby choć raz zarabiała pieniądze, nie czując potrzeby posługiwania się nazwiskiem siostry w celu uzyskania kontraktu.

Po niedawnym zakończeniu separacji 41-letnia Britney Spears podobno „zakazała” siostrze Jamie Lynn (32 l.) (na wspólnym zdjęciu w 2017 r.) omawiania jej w programie „Jestem gwiazdą”
Jamie Lynn (w ujęciu promocyjnym reality show) unikała jakiejkolwiek wzmianki o Britney w swoim filmie wprowadzającym ani w pierwszym odcinku
W styczniu Jamie Lynn zalała się łzami, rozmawiając o swojej siostrze Britney w programie Fox Special Forces: World’s Najtrudniejszy test, stwierdzając, że chce być „coś wartościowa”

„Przez całą karierę Jamiego Lynna, każdy występ, każdy występ, każdy wywiad to Britney, Britney, Britney. To po prostu smutne.

Informator przytoczył krótkotrwały występ Jamiego Lynna w programie Fox Special Forces: World’s Toughest Test, w którym wyemitowano klip przedstawiający Jamie Lynn we łzach, gdy omawiała problemy z poczuciem własnej wartości spowodowane byciem siostrą Britney.

„Producenci wykorzystali to jako okazję, żeby pokrzyczeć na Britney, co też zrobiła, ze łzami w oczach. Idealnie spełniła to, czego od niej potrzebowali” – kontynuowało źródło.

„Britney powiedziała Jamie Lynn, kiedy została obsadzona w „Jestem gwiazdą”, że nie chce znowu słyszeć jej płaczu z powodu tego, że zawsze żyła w cieniu swojej siostry. Jamie Lynn puszczał już tę płytę tyle razy. Britney chce tylko, żeby jej nazwisko nie pojawiało się w tej płycie.

Najwyraźniej ostrzeżenie Britney nie pozostało głuchym, w przypadku Jamiego Lynna nie wspominając o piosenkarzu Toxic podczas wczorajszej premiery sezonu.

Zamiast tego określiła siebie jako „piosenkarkę i aktorkę”, która wykorzystuje serial jako „szansę na bycie sobą”.

„Jestem najbardziej znana jako aktorka i piosenkarka” – powiedziała w swoim filmie wprowadzającym. „Robię to, odkąd w zasadzie umiem chodzić.

„Istnieje dosłownie każde błędne wyobrażenie, jakie można mieć na mój temat, więc nie traktuję żadnego z nich poważnie. Myślę jednak, że występ w programie „Jestem gwiazdą” będzie dla ludzi dobrym sposobem na zobaczenie prawdziwego mnie.

Przerażona Jamie Lynn podjęła niesławne wyzwanie skoków spadochronowych, przedostając się na obóz „Jestem gwiazdą”
Jamie Lynn i brat Bryan Spears (46 l.) to jedyni członkowie rodziny, z którymi Britney (na tym zdjęciu widziana także z Jamie Spears, 71 l., dziadek June i Lynne Spears, 68 l.) obecnie rozmawia
Britney „zawsze była zmuszona odgrywać rolę matki Jamiego Lynna i nadal czuje tego rodzaju odpowiedzialność” – źródło poinformowało wyłącznie DailyMail.com (obie osoby widziano tutaj w 2003 r.)

„To szansa, aby być sobą i zrobić coś naprawdę fajnego, a w międzyczasie przeżyć niesamowite doświadczenia”.

Stała w obliczu niezręcznych pytań ze strony koleżanki z obozu Josie Gibson, prezenterki brytyjskiej telewizji, która w pierwszym odcinku w niedzielny wieczór próbowała nakłonić amerykańską gwiazdę do opowiedzenia o swojej słynnej siostrze.

Warto przeczytać!  Dziewczyna zszokowana, gdy znalazła portret, który namalowała jako dziecko, wystawiony na sprzedaż na targu antyków „pięć miast dalej”

Josie zapytała: „Kto wciągnął Cię w muzykę?” Jamie Lynn wyjaśnił: „Zawsze interesowałem się muzyką, wiesz, co mam na myśli?”.

Josie dodała: „Bardzo muzykalna rodzina, prawda?”

Zakłopotana Jamie Lynn powiedziała „Tak”, zanim zaczęła opowiadać o tym, jak jej matka uwielbiała grać na pianinie.

W niedzielnym wieczornym odcinku Jamie Lynn wziął udział w słynnym skoku ze spadochronem oraz w wyczerpującym procesie Bushtuckera, próbując zarobić na posiłki na obóz.

Wymijające pytania bez wątpienia pomogą siostrom, z którymi żyły w separacji, odbudować ich związek, a informator dodaje: „W tej chwili Britney komunikuje się ze swoją siostrą i praca nad tym jest w toku. Zawsze była zmuszona odgrywać rolę matki Jamiego Lynna i nadal czuje tego rodzaju odpowiedzialność.

Źródło podało, że Britney wybaczyła rolę Jamiego Lynna w jej bolesnej roli konserwatora.

„Britney zdała sobie sprawę, że nie może zrzucać winy na siostrę tak, jak na rodziców” – powiedzieli.

Widzowie naśmiewali się z odmowy Jamie Lynn wspomnienia o jej siostrze, zamieszczając na Twitterze następujący wpis: „Jamie lynn spears – „Jestem najbardziej znana z tego, że jest aktorką i piosenkarką”, ale nie z tego, że jest siostrą Britney Spears”.

„To, że unika rozmów o Britney, wywołuje u mnie chichot” – napisała kolejna.

Nawet gospodarze Ant McPartlin i Declan Donnelly dołączyli, żartując: „Jamie Lynn Spears – aktorka i piosenkarka, ale może być najbardziej znana z tego, że ma jedno z najsłynniejszych rodzeństwa na świecie… Briana Spearsa”.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami Britney i Jamiego Lynna.

Chociaż Jamie Lynn osiągnęła swój własny poziom sławy dzięki głównej roli w serialu Nickelodeon Zoey 101 (na zdjęciu), przyznała, że ​​czuła się przyćmiona przez Britney

Britney prosi Jamiego Lynna, by trzymał jej imię z dala od ust, po licznych występach w reality show i wywiadach, w których poruszała temat swojej siostry.

W styczniu Jamie Lynn wystąpił w wyczerpującym reality show stacji Fox Special Forces: World’s Toughest Test.

W pierwszym odcinku Jamie Lynn zalała się łzami, gdy wspomniała, że ​​Britney zdobyła światową sławę, gdy była jeszcze dzieckiem, przyznając, że też chce udowodnić, że ona też „jest coś warta”.

„Dorastając, moja siostra stała się sławna na całym świecie, kiedy byłem bardzo młody” – powiedział Jamie Lynn.

Chyba chcę po prostu lubić [proving that] Jestem po prostu coś wart. Jestem z niej taki dumny, kocham ją na zabój, ale nie wiem. Czasami czuję, że tak naprawdę nie mam nic dla siebie” – dodała.

Warto przeczytać!  „Barbie” ma największy dzień otwarcia w 2023 roku, „Oppenheimer” nie jest daleko w tyle

Jamie Lynn zrezygnowała w drugim odcinku, podając jako powód odejścia córki. Ma Maddie (14 lat) i Ivey (5 lat).

– Po prostu nie mogę tego robić jeszcze jednej nocy. Nie mogę tego zrobić” – powiedziała Jamie Lynn, zwierzając się Spice Girl Mel B (47 l.) na początku odcinka.

W październiku Jamie Lynn została uczestniczką programu „Dancing With The Stars” i według „Variety” zarobiła 125 000 dolarów, co stanowi standardową pensję celebryty, który kończy próby i dwa tygodnie zawodów.

Jamie Lynn i jej partner Alan Bersten zostali wyrzuceni z gry w drugim tygodniu po zdobyciu 16 punktów na 30 za układ cha-cha.

Jamie Lynn podjęła wyzwanie, aby w niedzielny wieczór zarobić na posiłki dla swoich kolegów z obozu
Piosenkarka i aktorka powstrzymała się od jakiejkolwiek wzmianki o swojej siostrze Britney w pierwszym odcinku

Mówi się, że szefowie byli wściekli z powodu jej wcześniejszego odejścia, ponieważ rzekomo planowali „niesamowite” spotkanie aktorki i Britney na ekranie.

W swoich ostatnich wspomnieniach Britney „The Woman In Me” prosi Jamiego Lynna o odpowiedź, którą otrzymała od swojej siostry, gdy skontaktowała się z nią w sprawie brutalnego kurateli, w której przez 13 lat przebywała pod okiem jej ojca Jamiego Spearsa.

W SMS-ie Britney stwierdziła, że ​​Jamie Lynn powiedział jej: „Przestań z tym walczyć. Nic nie możesz na to poradzić, więc przestań z tym walczyć.

Jamie Lynn wyraziła swoje własne problemy z Britney w swoich wspomnieniach z 2022 r. „Rzeczy, które powinienem był powiedzieć: rodzina, sława i rozmyślanie”.

Aktorka nie wahała się, gdy zapytano ją w wywiadzie o oskarżenie, które postawiła w książce, jakoby Britney kiedyś zamknęła ich razem w pokoju, trzymając w ręku nóż – twierdzeniu, które Britney później obaliła.

Podczas wywiadu zasiadanego z Juju Changiem w programie Nightline w styczniu 2022 r. Jamie Lynn zapytano, dlaczego umieściła to w swoich wspomnieniach.

„Po pierwsze, myślę, że doświadczenie własnych ataków paniki i tego, jak czasami możemy się czuć w takich chwilach, jest ważne, ale ważne jest też, aby pamiętać, że byłam w tamtym momencie dzieckiem” – odpowiedziała.

’Byłem przerażony. To był moment, który przeżyłem. Bałam się też cokolwiek powiedzieć, bo nie chciałam nikogo zdenerwować, ale byłam też tak zdenerwowana, że ​​nie czuła się bezpiecznie.

W swojej książce opisała zachowanie Britney na przestrzeni lat jako „nieobliczalne, paranoiczne i spiralne”.

Jamie Lynn i jej zawodowy partner Alan Bersten zostali drugą parą, która wypadła z „Dancing with the Stars”.

Jamie Lynn również opowiedziała zdarzenie, które miało miejsce wiele lat później, kiedy Britney „krzyczała” jej w twarz.

„Przeklęła na mnie, więc po prostu wyszedłem z pokoju, wszyscy jesteśmy rodziną, nie próbuję się kłócić. Kiedy próbowałem odsunąć się od tej sytuacji, myślę, że wtedy naprawdę się rozzłościła, a moja najstarsza córka próbowała zaradzić tej sytuacji. Nienawidziłam tego” – napisała.

Warto przeczytać!  Scott O'Neil z Merlin Theme Park o Jumanji, Anime, Playstation Rides – Różnorodność

Nie tak powinieneś robić, masz 12 lat. [My parents] powiedział mi, że nie mogę denerwować Britney. Mówię: widziałeś, jak ja i moje dzieci się denerwujemy. Kiedy to będzie miało znaczenie?

Britney zaprzeczyła wielu twierdzeniom zawartym we wspomnieniach swojej siostry, które są obecnie sprzedawane w sklepach dolarowych za 1,25 dolara.

W poście na Instagramie po wydaniu książki oskarżyła Jamie Lynn o czerpanie korzyści z jej kariery. Napisała: „Chciałabym, żeby wszechmogący Pan zstąpił i pokazał całemu światu, że kłamiesz i na mnie zarabiacie”.

Dodała: „Jesteś szumowiną Jamie Lynn”.

Po tym, jak Britney zyskała sławę na początku XXI wieku, Jamie Lynn zagrał główną rolę Zoey Brooks w serialu Zoey 101 stacji Nickelodeon.

W tym roku Jamie Lynn ponownie wcielił się w tę rolę na małym ekranie w Zoey 102.

Została także doceniona za rolę Noreen Fitzgibbons w serialu Netflix „Słodkie magnolie”.

Ponadto Jamie Lynn wydał single, w tym EPkę z muzyką country.

Udział Jamie Lynn w programie następuje kilka dni po tym, jak DailyMail.com poinformował, że jej mama Lynne była tam sprzedaje ubrania Britney od 2018 roku w lokalnym sklepie wysyłkowym, a także na stronie Poshmark znajomego Tatuma Solisa.

Mówi się, że Lynne zaczęła sprzedawać ubrania swojej córki w 2018 roku w sklepie Connie’s Jewelry and Gifts w Kentwood w Luizjanie, którego właścicielem jest rodzina przyjaciółki Britney z dzieciństwa, Cortney Brabham, jak podało źródło DailyMail.com.

W sklepie można znaleźć między innymi kurtkę Judi Rosen, którą Britney nosiła w programie TRL w 2002 roku, a także futrzane kurtki, skórzane spodnie, swetry i buty. Nie wszystkie elementy piosenkarka nosiła publicznie.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych twierdzi, że Lynne sprzedawała także – i nadal sprzedaje – niewypały od projektantów swojej córki, supergwiazdy, na popularnym portalu handlu modą za pośrednictwem konta należącego do Tatum, która nawet modeluje te produkty i publikuje je obok zdjęć Britney.

Do niezliczonych gadżetów związanych z modą zaliczają się kowbojskie buty Miss Capezio Vintage Butterfly, które nosiła podczas rozdania nagród Kids Choice Awards w 2003 r., oraz para czarnych okularów przeciwsłonecznych projektanta Marca Jacobsa, które często nosiła w miejscach publicznych.

Tatum zaprzeczyła tym zarzutom, twierdząc, że buty i przedmioty, które sprzedawała w Internecie, to „repliki” piosenkarki Toxic.


Źródło