Rozrywka

Fantasy Suites przygotowało katastrofalny finał

  • 17 listopada, 2023
  • 6 min read
Fantasy Suites przygotowało katastrofalny finał


W przesiąkniętym szampanem, pachnącym różami świecie ABC Kawalerniektóre rzeczy są ściśle zakazane, nawet jeśli zasady często pozostają niedopowiedziane. Przynajmniej w dawnych czasach starano się unikać mówienia „kocham cię” więcej niż jednej osobie i do dziś zdecydowane deklaracje zaangażowania są ogólnie źle widziane z oczywistych powodów. Najwyraźniej jednak nikt nie powiedział Złoty kawalerpierwszy główny bohater, Gerry Turner, cokolwiek z tego.

W czwartek, podczas tygodnia w Fantasy Suites, 71-letni emerytowany restaurator narobił wielkiego bałaganu, którego posprzątanie za dwa tygodnie podczas finału będzie prawie niemożliwe. Serial od tygodni sumiennie drażnił katastrofalny finał Gerry’ego, ale teraz możemy powiedzieć, że to oficjalne: nie ma mowy, żeby ktokolwiek wyszedł z tego w nienaruszonym stanie emocjonalnym.

Gerry wie, że wchodząc do Fantasy Suites, wszyscy z nas, widzowie-podglądacze w domu, będziemy się zastanawiać, co wydarzy się między nim a jego ostatnią miłością – Theresą i Leslie – za zamkniętymi drzwiami. Jak każdy dżentelmen, on również bardzo się stara, abyśmy nie dowiedzieli się o żadnych szczegółach. „Szczerze mówiąc” – mówi o zaciekawionych fanach – „mam wrażenie, że to nie ich pieprzony interes”.

Szczerze mówiąc, ma rację i powinien to powiedzieć! Ale nie musimy oglądać tych intymnych chwil, aby wiedzieć, że przynajmniej pod jednym względem Gerry mógł naprawdę wszystko stłumić. Czy gospodarz Jessego Palmera ani nikt inny nie ostrzegł tego biednego człowieka przed niebezpieczeństwami związanymi z powiedzeniem finalistce, że według ciebie jest „Tą Jedyną”?!

Warto przeczytać!  Gdzie oglądać „Oppenheimera” w epickim formacie Imax na taśmie 70 mm

W tym sezonie Fantasy Suites lecimy do pięknej Kostaryki, gdzie Gerry rozpoczyna tydzień od zjazdu po zboczu klifu wraz ze odważną Minnesotanką Leslie. Adrenalina związana z ich triumfem wyraźnie uderzyła Gerry’emu do głowy, ponieważ przy obiedzie zaczął mówić te wszystkie piękne rzeczy, których absolutnie nie wolno mówić na diaboliczny eksperyment społeczny telewizyjny program randkowy.

Jeśli chodzi o Gerry’ego, najlepszym aspektem Fantasy Suites niekoniecznie jest nawet fizyczna intymność (chociaż podkreśla, że ​​tak, starsi ludzie nadal „wybijają buty”). Zamiast tego, jak mówi, cieszy się możliwością „rozmowy bez filtrów”. To godna podziwu myśl, że najwyraźniej posunął się zdecydowanie za daleko.

Gerry'ego i Leslie.

Gerry powiedział już Leslie, że ją kocha, razem z Faith, którą w zeszłym tygodniu odesłał do domu zapłakaną. Mimo to ma swoje obawy: czy on i Leslie patrzą na swoją podróż przez różowe okulary? Czy naprawdę zastanawiają się nad trudnymi pytaniami, takimi jak to, gdzie będą mieszkać po zakończeniu programu?

Leslie nie jest jeszcze pewna warunków mieszkaniowych, ale jej pewność siebie wydaje się koić nerwy Gerry’ego. („Zamiast dwustronnego, możemy być dwustronnie środkowo-zachodnie” – żartuje). A jeśli chodzi o pytanie Gerry’ego, czy jest gotowa na związek na całe życie, Leslie upiera się, że pomimo dwukrotnego rozwodu: „Ja też chcę to zrobić. Ja robię.”

W tym momencie Gerry popełnia swój pierwszy błąd, odpowiadając: „I zrobimy to”. Co???

Potem pojawia się błąd nr 2, kiedy Gerry mówi Leslie o radach, które otrzymał Kawalerkapierwsza główna kobieta, Trista Sutter (z domu Rehn). „Musisz znaleźć tego, bez którego nie możesz żyć, a nie tego, z którym możesz żyć” – Gerry wspomina, jak mówił mu Sutter. A jeśli chodzi o Leslie, dodaje: „Myślę, że jesteś Tym Jedynym. Myślę, że to ty.

Teresa i Gerry.

Jeśli to nie wystarczy, aby doprawić Licencjat Recaperzy z rezygnacją wyrzucają w powietrze miski popcornu, jest też urocza przemowa, którą Gerry dzieli się z Leslie, zanim się rozstają: „To tak, jakbym musiał cię wypić do porannej kawy” – mówi. „Muszę cię mieć, kiedy wieczorem idę spać. …Tak właśnie jest i nie wiem, jak mielibyśmy decydować, gdzie będziemy mieszkać. Musielibyśmy to ustalić. Ale myślę, że nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spróbować to rozwiązać.

Warto przeczytać!  Britney Spears potwierdza podejrzenia swoich fanów, że „coś się z nią dzieje” i twierdzi, że nie mówiła jeszcze o tym, ponieważ „jest to nie do pojęcia”

Tymczasem Leslie może nie być tak dobra w poetyce; porównuje Gerry’ego do starego buta, co najwyraźniej ma być komplementem, bo jest „wygodny” i „dobrze pasuje”. (To znaczy rozumiem, ale czy naprawdę ktoś chce być porównywany do zepsutego obuwia?)

Pięć i pół sekundy później nadszedł czas, aby Gerry pojechał konno z Theresą, a ty będziesz zszokowany – po prostu wstrząśnięty– dowiedzieć się, że w chwili przybycia wydaje się dość rozdarty.

Gerry wcześniej wstrzymywał się z powiedzeniem Theresie, że ją kocha, a teraz szuka odpowiedniej okazji, aby to powiedzieć, jednocześnie zastanawiając się, co planuje Leslie. Nic dziwnego, że zauważa, że ​​wydaje się być nieco rozproszony, co skłania ją do powiedzenia jednej z najzabawniejszych rzeczy na świecie. Licencjat historia: „Może to jest ten rodzaj randki, podczas której tak naprawdę koncentrujesz się na tym koniu?”

Mimo to Gerry wyraźnie uwielbia Theresę, a jego podziw jeszcze się pogłębia, gdy opowiada mu o swojej przemianie z pełnoetatowej mamy i day tradera w specjalistkę ds. usług finansowych z siedmioma licencjami na papiery wartościowe. (Tereso, wiem, że właśnie powiedziałaś Gerry’emu, że przejdziesz na emeryturę, jeśli skończycie razem, ale jeśli jest jakakolwiek szansa, że ​​przedtem zechcesz podzielić się wskazówkami dotyczącymi giełdy z jakimś skromnym pisarzem, mój numer to. ..)

Gerry Turner w Złotym kawalerze.

W końcu Gerry mówi Theresie, że ją kocha, ale po zakończeniu obu randek w Fantasy Suite nie wydaje się, aby był bliżej ustalenia, którą kobietę kocha więcej. Jak już wiemy z zapowiedzi sezonów, będzie to duży problem. W zapowiedzi finału, który zostanie wyemitowany 30 listopada w ABC, Gerry wyznaje: „Porwałem naprawdę dobrą osobę i złamałem jej serce”.

Warto przeczytać!  The Beatles: Ostatnia piosenka „Then and Now” zostanie wydana w przyszłym tygodniu

Później nasz Złoty Kawaler dodaje: „Gdybym wiedział, ile bólu sprawię komuś, nigdy nie zrobiłbym tego pierwszego kroku w tej podróży”. Jeśli chodzi o to, czyje serce zostanie złamane, wydaje się, że każdy może się tego domyślać – w tym momencie być może włączając w to Gerry’ego.

Kontynuuj obsesję! Zarejestruj się na Biuletyn Obsessed Daily Beast i śledź nas dalej Facebook, Świergot, Instagrama I TIK Tok.
Źródło