Rozrywka

Fantasy Suites utrudniają Gerry’emu drogę do finału

  • 17 listopada, 2023
  • 6 min read
Fantasy Suites utrudniają Gerry’emu drogę do finału


grać

„Ludzie chcą wiedzieć, co dzieje się w apartamentach fantasy; jest to ciekawa” – mówi Gerry Turner podczas tropikalnej nocnej randki Gerry-athon, czyli czwartkowego odcinka 8 „Złotego kawalera”.

Jednak 72-letni wdowiec ze stanu Indiana chce wytyczyć granicę prywatności, dodając z naciskiem: „Szczerze mówiąc, czuję, że to nie ich (przekleństwa) sprawa”.

Trudno nie zgodzić się z tym sentymentem, gdy Gerry wyrusza w długo oczekiwany weekend Fantasy Suites w pięknej Kostaryce. To szansa dla wiecznie zbolałego Gerry’ego, aby cieszyć się kolejnymi randkami, niezależnie od tego, jak długo trwają, z dwiema ostatnimi uczestniczkami: Leslie (64 lata) i Theresa (70 lat).

Ponieważ jest to reality show ABC, otrzymujemy cenne szczegóły dotyczące podwójnego nagłówka randkowego. Czasami zbyt wiele szczegółów, czego przykładem jest dyskusja Gerry’ego na temat „stukających butów” (w tle uśpiony wulkan), co zmusza gospodarza Jessego Palmera do powtarzania „TMI” z zamkniętymi oczami.

Ale stawka jest wysoka. W finale sezonu 30 listopada Gerry wybierze jedną z dwóch kobiet na swoją życiową partnerkę. Kto to będzie? Podzielmy daty Fantasy Suites.

„Kobiety mówią wszystko” z zeszłego tygodnia: Wyznania „Złotego Kawalera” i którego Gerry odesłał do domu.

Gerry wdaje się w akcję podczas randki z Leslie

Nic dziwnego, że Gerry jest zachwycony zjazdem z 50-metrowego klifu w Kostaryce, aby rozpocząć wielką randkę z Leslie. Ale niezwykłe jest to, jak Gerry po prostu zjeżdża po klifie, jakby był ojcem Toma Cruise’a. Jakie jeszcze talenty nam ukrywa? Od razu przechodzi w tryb rycerski na świeżym powietrzu, który pokazał Leslie podczas randki przygodowej w czwartym odcinku na pojazdach ATV, tym razem krążąc wokół swojego powoli schodzącego partnera, rzucając pełne miłości zachęty w stylu: „Jesteś dobry!” i „Masz to!”

Warto przeczytać!  Bethenny Frankel ujawnia, że ​​nie „wspiera” wszystkich kobiet w nowym filmie na Instagramie

Randka na ATV zakończyła się, gdy Leslie i Gerry znaleźli się w magicznie wyglądającej wannie z hydromasażem, więc jest oczywiste, dokąd zmierza ten początek akcji. Punkt jeden dla pakietu Fantasy! Leslie i Gerry zgadzają się na tę dziwną formalność polegającą na przyjęciu pisemnego zaproszenia Jessego do wejścia do sanktuarium dla par z podwójnym łóżkiem, jakby Jesse był jakimś miłośnikiem technologii i miliarderem z nową papeterią.

Nie ma jednak butów, jedynie nogi splecione z bosymi stopami, zanim kamery skromnie znikną, pozostawiając pewną tajemnicę. Gerry jest później oczarowany, mówiąc rzeczy w stylu: „Myślę, że to ty”. Leslie nie robi sobie żadnej przysługi, nazywając kochającego Gerry’ego jak „stary but”. Grozi też logistyczna trudność w kwestii tego, gdzie wylądują – w jego rodzinnym mieście w Indianie czy jej w Minneapolis.

Ale fajerwerki można podsumować idealnym momentem Złotego Kawalera po intymności – sprośną dyskusją o termostacie zgodną z wytycznymi Departamentu Energii.

„Co ci się podoba w wieku 70 lat?” – pyta Gerry, obserwując miejsce na regulatorach temperatury.

„69” – odpowiada Leslie, chichocząc.

Warto przeczytać!  Horoskopy: Co czeka Twój znak zodiaku od 9 do 15 stycznia 2023 r.?

Gerry mógłby się oświadczyć od razu, gdyby nie ten nieznośny finał za dwa tygodnie. Ale jasne jest, że Leslie jest w doskonałej sytuacji, nawet gdy Gerry wybiera się na swoją następną nocną randkę z Theresą.

Theresa przyłącza się i odwraca losy Gerry’ego podczas swojej randki

Gerry jest tak zafascynowany Leslie, że wyraźnie przenika to do jego czasów z Theresą. Jadąc konno przez tropikalny las, jest wyraźnie odległy, błąka się przed siebie, podczas gdy Theresa się denerwuje, podążając z tyłu.

„Jednocześnie myślę: «Co teraz robi Leslie»” – mówi Gerry podczas scen, w których ignoruje swoje rycerskie instynkty, Theresę i podstawowe dobre maniery.

Ale właśnie wtedy, gdy sytuacja jest najczarniejsza, Theresa przechodzi w tryb Michaela Jordana, przyprowadzając Gerry’ego w ostatniej chwili. Można wyczuć zmianę dynamiki podczas rozmów przy kolacji o utraconej miłości (ona też jest wdową) i dyskusji o tym, czym właściwie Teresa zarabia na życie. Ale czekaj, on właśnie dostaje pracę Theresy w odcinku 8? To, jak te podstawowe informacje umknęły Gerry’emu, pokazuje tylko trudy randkowania w rzeczywistości.

Jednak specjalistka ds. usług finansowych Theresa przyjmuje tę asystę i rzuca za trzy punkty, opisując niezwykle imponującą karierę początkującego. Gerry, restaurator, który przeszedł na emeryturę w wieku 55 lat, jest pod wyraźnym wrażeniem. Gra toczy się dalej, nawet jeśli Gerry nie myśli o swoim portfelu akcji emerytalnych, który z pewnością otrzyma turbodoładowanie od Theresy.

Warto przeczytać!  Born Again obsadza Jona Bernthala w roli Punishera – The Hollywood Reporter

Oczywiście para zgadza się na wspólne zaproszenie Jessego do Fantasy Suite, co prowadzi do tego, że Theresa opróżnia ostatnie wiadro sprzęgła po wejściu do tropikalnej jaskini miłości. Oferuje Gerry’emu prawą stronę podwójnego łóżka! Nawet nie pamięta, jak mówił jej o swoich preferencjach co do łóżka, ale Theresa przechowała je na odpowiedni moment. Krytycy mogą mówić o Theresie, co chcą, ale ona ma jaja.

Czas przejść do ujęcia znaku „Nie przeszkadzać” w pokoju wypoczynkowym.

Kto wrócił do domu „Złotym kawalerem” podczas tygodnia Fantasy Suites?

Podczas tygodnia Fantasy Suites nikt nie wraca do domu. Gerry kończy pełną radości przygodę, nie podejmując zwykle bolesnej decyzji o róży. Nadchodzi burza: chmury dosłownie pojawiają się w Kostaryce, gdy Gerry przez chwilę się niepokoi. Ale to odległy grzmot.

Niezależnie od przewidywań i spekulacji Internetu, z punktu widzenia redaktora reality show jest to gra dla każdego. Patrząc na dwa tygodnie do przodu (w Święto Dziękczynienia nie ma „Złotego Kawalera”), Gerry dokonuje niemożliwego wyboru:

Leslie: Prawdziwa przygoda, emocje, poczucie humoru. Ale czy istnieją problemy takie jak lokalizacja?

Teresa: Prawdziwa więź po przeszłej stracie, intensywna miłość, zabójczy wybór akcji, rzucił ostatni strzał w randkową grę po upływie czasu.


Źródło