Finał French Open 2024, mężczyźni, Carlos Alcaraz kontra Alexander Zverev na żywo: Zverev remisuje pierwszą krew w 2. secie; Alcaraz prowadzi 1:0

• 9 czerwca, 2024
Finał French Open 2024, mężczyźni, Carlos Alcaraz kontra Alexander Zverev na żywo: Zverev remisuje pierwszą krew w 2. secie;  Alcaraz prowadzi 1:0

Finał French Open 2024, mężczyźni, Carlos Alcaraz kontra Alexander Zverev NA ŻYWO© X (Twitter)

Finał French Open 2024 na żywo, Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: Po przegranej pierwszej bramki Alexander Zverev przelał pierwszą krew przeciwko Carlosowi Alcarazowi w drugim secie trwającego finału gry pojedynczej mężczyzn French Open 2024. W drugim secie prowadzi Alcaraz 4:2. Wcześniej Alcaraz wygrał pierwszego seta 6:3 po trzykrotnym przełamaniu serwisu Zvereva. Zverev walczy o swój dziewiczy tytuł Wielkiego Szlema, a Alcaraz ma nadzieję, że najmłodszy z nich wygra turniej wielkoszlemowy na wszystkich trzech nawierzchniach.

Oto aktualizacja NA ŻYWO finału gry pojedynczej mężczyzn French Open pomiędzy Carlosem Alcarazem i Alexandrem Zverevem

• 20:02 (IST)

French Open na żywo: Zverev przelewa pierwszą krew!

Alexander Zverev zdołał przełamać Alcaraz. W drugim secie pobiera pierwszą krew i prowadzi 3-2. Zbliża się mocny serwis Niemca.

Zverev 3 (3): (6) 2 Alcaraz
  • 19:53 (IST)

French Open na żywo: Alcaraz rusza!

Alcaraz trzyma, ale Zverev się wściekał! Nie jest przesadą stwierdzenie, że nie ma pojęcia, jak odwrócić tę sytuację.

Zverev 1 (3): (6) 2 Alcaraz

• 19:48 (IST)

French Open na żywo: Zverev wisi na włosku!

Zverev strzela z woleja znad głowy, aby przytrzymać Deuce’a! W drugim meczu prowadzi na 1:1. Na tym etapie nie może sobie pozwolić na kolejną przerwę.

Zverev 1 (3): (6) 1 Alcaraz

• 19:41 (czasu wschodniego)

French Open na żywo: Gauff mistrzem gry podwójnej!

Z innej wiadomości, Coco Gauff zdobyła swój pierwszy tytuł Wielkiego Szlema w grze podwójnej. Gauff i jej partnerka Katerina Siniakova odniosły zwycięstwo w setach prostych Włoszki Jasmine Paolini i Sara Errani 7:6, 6:3 na korcie Philippe Chatrier wcześniej tego dnia.

• 19:28 (IST)

French Open na żywo: Alcaraz wygrywa pierwszego seta!

Po dziewięciu gemach i czterech przerwach Alcaraz wygrywa pierwszego seta po około 20 minutach. Odtąd będzie tylko silniejszy. Zverev naprawdę ma problemy ze swoim serwisem.

• 19:22 (IST)

French Open na żywo: Alcaraz przetrwa, trzyma!

Carlitos kopie głęboko i prowadzi 5-3. Tylko jeden gem dzieli go od zdobycia pierwszego seta w decydującym o tytule meczu. Czy Zverev może się odbić?

• 19:16 (IST)

French Open na żywo: Zverev atakuje, aby uratować wiele break pointów!

Zverev przeżyje! Zaoszczędził 2 break pointy i było 3-4. Alcaraz może przywrócić przewagę 2 gier za pomocą chwytu.

• 19:07 (czasu wschodniego)

French Open na żywo: Carlitos ponownie przełamuje i obejmuje niewielkie prowadzenie!

Alcaraz poziomuje, a potem znowu pęka! Carlitos jest pełen entuzjazmu, chcąc jak najszybciej zakończyć tego seta. Dla przypomnienia, wszystkie trzy przerwy nastąpiły z tej samej strony.

• 19:01 (czasu wschodniego)

French Open na żywo: Zverev ma 15 punktów!

Świetny powrót Zvereva! Utrzymuje do 15 i podwyższa wynik na 2-1. Niemiec już się tym zajmuje

• 18:55 (IST)

French Open na żywo: Zverev kontratakuje!

Zverev kontratakuje i podwyższa wynik na 1:1, a Alcarazowi nie udaje się utrzymać serwisu. Kilka niewymuszonych błędów Hiszpana daje Niemcowi szansę na regenerację.

• 18:50 (IST)

French Open na żywo: Alcaraz przełamuje!

Zverev fauluje, gdy Alcaraz uderza! Hiszpan już w pierwszym secie jest na dobrej drodze. Teraz będzie chciał utrzymać się w finale i zyskać przewagę 2:0

• 18:40 (IST)

French Open na żywo: Droga do finału!

W drodze do finału Alcaraz przegrał zaledwie trzy sety, a Zverev przegrał pięć, występując w dwóch thrillerach po pięć setów.

• 18:37 (czasu wschodniego)

French Open na żywo: cisza przed burzą!

Obaj zawodnicy wyszli na boisko i już kilka chwil dzieli nas od pierwszego serwisu w meczu. Alcaraz i Zverev obecnie się rozgrzewają.

• 18:33 (IST)

French Open na żywo: Czy Zverev tym razem zwycięży?

Kampania Zvereva została przyćmiona przez sprawę sądową w Berlinie w związku z zarzutami, że zaatakował byłą dziewczynę. Sprawa została umorzona po osiągnięciu ugody na kilka godzin przed jego półfinałowym zwycięstwem nad Casperem Ruudem.

• 18:22 (IST)

French Open na żywo: co dalej z Zverevem?

Zverev był kiedyś uważany za największe zagrożenie dla dominacji Nadala, Djokovica i Federera. Teraz 27-letni Niemiec nie wygrał jeszcze Wielkiego Szlema. W zeszłym roku dotarł do półfinału, ale jego sezon zakończył się na Court Philippe-Chatrier z powodu brutalnej kontuzji kostki. W połowie meczu z Rafaelem Nadalem musiał wycofać się z gry.

• 18:16 (IST)

French Open na żywo: Oto, co Alcaraz powiedział o finale!

Alcaraz licytuje swój pierwszy major na mączce. 21-latek w zeszłym roku przegrał w półfinale z ewentualnym mistrzem Novakiem Djokoviciem. W 2022 roku to Zverev zakończył marzenie nastolatka o Rolandzie Garrosie.

Oto, co powiedział, gdy po raz kolejny zmierzył się ze Zverevem: „Zawsze chciałem być jednym z najlepszych graczy na świecie. Jeśli chcę być jednym z najlepszych graczy na świecie, muszę być dobrym graczem na każdej nawierzchni, tak jak Roger, Novak, Rafa, Murray, najlepsi gracze na świecie odnosili sukcesy na każdej nawierzchni. Dlatego uważam się za gracza, który bardzo dobrze dostosowuje swój styl na każdej nawierzchni.

• 18:09 (IST)

French Open na żywo: Czy Zverev może w końcu wygrać Wielkiego Szlema?

Alexander Zverev chce zostać 59. zawodnikiem w epoce Open, który zwycięży w Wielkim Szlemie. Zagra w swoim pierwszym dużym finale od bolesnej porażki z Dominiciem Thiemem na US Open 2020.

• 18:05 (czasu wschodniego)

Finał French Open 2024 NA ŻYWO: Alcaraz przygląda się historii!

Dwukrotny mistrz Wielkiego Szlema Alcaraz pragnie zostać najmłodszym człowiekiem, który zdobędzie główne tytuły na wszystkich trzech nawierzchniach. Hiszpan pokonał Novaka Djokovica i wygrał Wimbledon w zeszłym roku, a także jako nastolatek sięgnął po trofeum US Open w 2022 roku.

• 18:04 (IST)

Finał French Open 2024 NA ŻYWO: Witam!

Witamy w naszej relacji na żywo z finału gry pojedynczej mężczyzn French Open 2024. Walka Carlos Alcaraz kontra Alexander Zverev na korcie Philippe-Chatrier.

Warto przeczytać!  6 zawodników, którzy mogą wkrótce opuścić Liverpool, w tym gwiazdy „światowej klasy” i mistrzowie ligi