Rozrywka

Garth Brooks opowiada Kelly Clarkson o swojej żonie Trishy Yearwood

  • 21 listopada, 2023
  • 3 min read
Garth Brooks opowiada Kelly Clarkson o swojej żonie Trishy Yearwood


grać

Garth Brooks liczy swoje błogosławieństwa w duchu Święta Dziękczynienia, a jego żona Trisha Yearwood jest jednym z nich.

W poniedziałkowym odcinku „The Kelly Clarkson Show” 61-letniego zdobywcę nagrody Grammy piosenkarza i autora tekstów country zapytano, za co jest wdzięczny w tym roku. Jeśli chodzi o wakacje, nie szkodzi, że Brooks jest „żonaty z jednym z najlepszych kucharzy na świecie” – powiedział gospodarzowi Kelly Clarkson.

Następnie piosenkarz „Friends in Low Places” zagłębił się w szczegóły, powodując, że zarówno on, jak i Clarkson płakali.

„Jeśli chodzi o przyszłość, wiesz, myślę, że jesteś wdzięczny za jeszcze jeden dzień, w którym możesz to zrobić” – powiedział Brooks. „Chciałabym powiedzieć tak: w dniu, w którym wezmę ostatni oddech na tej planecie, bardzo chciałbym, aby moje trzy dziewczyny były wokół mnie. I bardzo chciałbym, aby królowa była wokół mnie”.

Warto przeczytać!  Fanka Taylor Swift, która podczas koncertu Eras Tour przyłapała się na złamanym obcasie Louboutina, sprzedaje go, aby zebrać pieniądze na leczenie raka kuzynki

Brooks i Yearwood (59 l.) są małżeństwem od 2005 r. Ma trzy córki, Taylor (31 l.), 29 sierpnia i Allie Brooks (27 l.) z byłą żoną Sandy Mahl.

„Ale jeśli chodzi o pannę Yearwood, mówiłem to już wcześniej: znalazłem ją w poprzednim życiu; odnajdę ją w następnym” – Brooks powiedział Clarkson. „Ona sprawia, że ​​to zabawne, wiesz? Ona sprawia, że ​​jest to naprawdę zabawne”.

Clarkson, przecierając oczy, powiedziała, że ​​wizażystka „zabije” ją za płacz. „Nie płaczę” – upierał się Brooks, pociągając nosem, gdy zauważyła, jak bardzo był wzruszony.

Garth Brooks ma tatuaże poświęcone „pięciom silnych kobiet w moim życiu”

Podczas gościnnego prowadzenia „The Ellen DeGeneres Show” w 2021 r. para wpływowa w muzyce country podzieliła się swoimi sekretami długotrwałego małżeństwa.

„Myślę, że należy to potraktować jak duet” – powiedział Brooks. „Musisz się zharmonizować. Musisz sprawić, by twój partner poczuł się jak gwiazda. A jeśli nie, cholernie szybko zamienisz się w solowy zespół, jeśli wiesz, co mam na myśli. Mówimy o samotnym skrzypku , solo na basie.”

Warto przeczytać!  Ława przysięgłych uznała, że ​​Ed Sheeran nie skopiował klasyka Marvina Gaye'a

Na początku tego roku inna piosenkarka country Yearwood dołączyła do męża na scenie podczas jego rezydencji w Las Vegas, aby wykonać w duecie „Shallow”, nagrodzoną Oscarem balladę z filmu „Narodziny gwiazdy”. Kiedy Yearwood zapomniała słów swojego przeboju z 1991 roku „She’s in Love with the Boy”, Brooks przyszedł jej na ratunek i wyskoczył z powrotem, aby zaśpiewać drugą zwrotkę.

Parze nie jest obca współpraca jako partnerzy muzyczni. Ich piosenka „In Another’s Eyes” z 1997 r. – współpraca, która miała miejsce, gdy byli tylko przyjaciółmi i małżeństwem z innymi osobami – przyniosła im nagrodę Grammy w 1998 r.

Duża część atramentu zdobiącego ciało Brooksa jest poświęcona kobietom jego życia. Rok urodzenia jego córek, 1996, 1994 i 1992, znajduje się na jego lewym ramieniu, „więc zawsze są przy mnie” – powiedział w maju USA TODAY. Tatuaż na jego tylnym ramieniu przedstawia matkę jako „anioła na moim ramię”, a jego cała lewa klatka piersiowa jest poświęcona Yearwoodowi.

„Pięć silnych kobiet w moim życiu” – powiedział. „Kocham je”.

Warto przeczytać!  Victoria Beckham broni syna Brooklyna po tym, jak początkujący szef kuchni podał „niedosmażoną” pieczeń wołową

Recenzja naszego krytyka: Oto dwie najlepsze piosenki z albumu „Time Traveller” Gartha Brooksa

Współautor: Melissa Ruggieri, USA TODAY


Źródło