Rozrywka

Gospodarze „The View” widzą czerwone flagi w wywiadzie Travisa Kelce’a z Taylor Swift

  • 21 listopada, 2023
  • 4 min read
Gospodarze „The View” widzą czerwone flagi w wywiadzie Travisa Kelce’a z Taylor Swift


Panie z Widok nadal nie są przekonani, czy związek Taylor Swift i Travisa Kelce’a dojdzie do finału.


We wtorkowym odcinku dziennego talk show współgospodarze zwrócili uwagę na kilka „czerwonych flag”, które dostrzegli w niedawnym programie Kelce Magazyn Wall Street Journal wywiad na temat randek z gwiazdą popu. W artykule Kelce opowiedziała o tym, jak on i piosenkarka „Karma” zaczęli się spotykać z niewielką pomocą jej rodziny.


„Niektóre rzeczy, które powiedział, wzbudziły we mnie niepokój” – wyjaśnił Sunny Hostin. „Powiedział: «Najważniejsze dla mnie jest to, żeby upewnić się, że nie powiem niczego, co mogłoby odepchnąć Taylora.» Co on ukrywa?” Hostin powiedział, że ważne jest, aby widzieć „dobro, zło i brzydotę z góry” w związku, dodając: „Wysyła swojego przedstawiciela, żeby jej w żaden sposób nie urazić, to nie jest prawdziwe życie. Ludzie czasami cię obrażają.


Warto przeczytać!  Gubernator NJ Phil Murphy oficjalnie ogłasza 23 września „Dniem Bruce'a Springsteena”

Joy Behar, która w zeszłym tygodniu nazwała Kelce’a „idiotą” w związku ze swoimi starymi tweetami, przyznała, że ​​gwiazda NFL zasługuje na „odrobinę uznania”, jeśli chodzi o randkowanie ze Swiftem, ale nie sądzi, że ta wpływowa para będzie razem na zawsze .


„Widok” Słoneczny Hostin; Travisa Kelce’a i Taylor Swift.

ABC; Obrazy Gotham/GC„Ona jest wielką gwiazdą i wydaje się, że on się tym nie boi, wiesz?” powiedziała. „Na przykład jestem na tyle dorosła, że ​​pamiętam, jak Marilyn Monroe i Joe DiMaggio byli [couple]…ale nawet one nie przetrwały. Te pary płoną, a potem odchodzą.”


Tymczasem Alyssa Farah Griffin doceniła fakt, że Kelce przejął inicjatywę w zabieganiu o względy Swifta. „Ścigał ją, a wśród milenialsów wielu mężczyzn po prostu nie poluje na kobiety. To zwykłe randki, bez prób” – powiedziała. „Chciał się z nią spotkać i poszedł za nią. Podoba mi się ta intencjonalność.”


Hostin jednak wtrącił się, pytając, dlaczego Kelce tak namiętnie ściga Swifta, skoro jego „była dziewczyna też była naprawdę seksowna”. Kiedy Behar odpowiedziała, że ​​była Kelce „nie była tak sławna” jak Swift, Hostin wskazał na jej współgospodarza i odpowiedział: „Aha”.


Następnie Griffin zauważyła, że ​​rodziny Kelce i Swift się spotkały, co uznała za „oznakę zaangażowania” i zwróciła uwagę na to, jak bardzo Kelce jest „innym typem” osoby w porównaniu z chłopakami, z którymi Swift się wcześniej spotykała.„Jeśli to w ogóle jest środek do czyszczenia podniebienia” – zaczęła, zanim przerwali jej współgospodarze i śmiech publiczności. W odpowiedzi Sara Haines żartobliwie krzyknęła: „To nie jest imbir w twoim sushi, Alyssa! To pełnoprawny zawodnik Kansas City Chiefs!”


„Mówię, że nawet jeśli Travis to tylko środek do czyszczenia podniebienia, to dla mnie jest to czerwona flaga” – kontynuował Griffin. „Moim jedynym zmartwieniem jest to, że zakończyła siedmioletni związek i naprawdę wciągnęła się w ten związek. Zwykle chcesz dać trochę czasu na uporanie się z poprzednim związkiem. Kibicuję im, chcę, żeby była szczęśliwa. Myślę, że jest zdecydowanie jedną z najbardziej utalentowanych muzyków mojego życia, ale wydaje mi się, że trochę się spieszyłem.


Haines zauważyła, że ​​jej osobistą czerwoną flagą w artykule było to, jak Kelce rozważała ostatnio przejście na emeryturę. „Jest ogromny w piłkarskim świecie, a potem przenosimy się do krainy Taylor Swift i myślę, że gdybyś myślał o kolejnych rozdziałach, byłoby cudownie” – powiedziała. „Myślę, że szuka swojego drugiego aktu. Michael Strahan zawsze powtarza, że ​​był wielkim piłkarzem, a mężczyźni zatrzymywali go na ulicy. Poszedł do porannej telewizji i wszyscy zatrzymywali go na ulicy. To pochodzi z ust słynnego piłkarza!”


Whoopi Goldberg, która przez całą rozmowę milczała, dołączyła jedynie, aby omówić występ Kelce na boisku podczas poniedziałkowego wieczoru. „Upuścił piłkę, to właśnie zrobił!” krzyknęła. – Upuścił piłkę, jasne? Lubię go, ale on upuścił tę cholerną piłkę!”


Zapisać się do Tygodnik Rozrywkibezpłatny codzienny biuletyn, w którym znajdziesz najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze występy, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:
Źródło