Indie kontra Niemcy, półfinał hokeja mężczyzn NA ŻYWO, Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024: Indie przegrywają 1-2 z Niemcami w półfinale hokeja

• 6 sierpnia, 2024
  • 10 min read

Indie kontra Niemcy NA ŻYWO Wynik, Hokej Męski, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024© AFP

Indie kontra Niemcy, półfinał hokeja mężczyzn, Igrzyska Olimpijskie 2024, relacje na żywo: Harmanpreet Singh strzela gola otwierającego, ale Gonzalo Peillat wyrównuje, a Indie są 1-1 z Niemcami w drugiej kwarcie męskiego półfinału hokeja na lodzie na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024. Po wykazaniu się stalowymi nerwami, aby zbliżyć się na odległość drugiego z rzędu medalu olimpijskiego, indyjska drużyna hokejowa ma nadzieję na swoje szanse w starciu z panującym mistrzem świata Niemcami. Indie zdobyły ostatni z ośmiu złotych medali olimpijskich dawno temu, na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 roku. Paryż daje im wspaniałą okazję do zapisania się w historii. Zwycięstwo w półfinale zapewni Indiom srebro, które ostatnio zdobyły w edycji Rzymu w 1960 roku. (Lista medali)

Oto relacje na żywo z półfinału meczu hokeja mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024 pomiędzy Indiami i Niemcami:

• 23:09 (IST)

Indie kontra Niemcy, mecz hokejowy NA ŻYWO: Rzut karny dla Niemiec.

Jarmanpreet Singh w drugim poście wykonał dobrą obronę, ale czas na polecenie wideo. Czy to będzie rzut karny? Tak. Złe wieści dla Indii.

• 23:08 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Od początku do końca

Ten mecz naprawdę się otworzył po wyrównaniu Niemiec i obie drużyny teraz bardzo starają się objąć prowadzenie przed przerwą. Niemcy mieli dobrą szansę, którą obrońcy obronili, a kilka sekund później Indie były po drugiej stronie, ale nic nie wyszło z tego ataku.

• 23:04 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Ogromne pudło

Lalit Upadhyay miał najlepszą szansę w drugiej kwarcie dla Indii, ale nie udało mu się wykorzystać okazji. Między nim a bramką był tylko bramkarz, ale jego strzał poszybował nad bramką, a rozczarowanie było widoczne na twarzach fanów.

• 23:03 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Kontuzje

Starcie dwóch graczy i wygląda na to, że Sumit został lekko ranny. Jednak nic poważnego i Indie zaczynają ponownie od wolnego uderzenia.

• 23:00 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Abhishek pudłuje

Co za pudło! Abhishek znalazł się w idealnej pozycji, mając bramkę przed sobą. Jednak trochę źle strzelił, bo minął bramkę. Wielka szansa zmarnowana.

• 22:59 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Niemcy wyrównują

Gonzalo Peillat strzela gola w serii rzutów karnych i to wcale nie jest dobre! Niemcy otrzymali swój pierwszy rzut karny, a Sreejesh nie miał szans na obronę potężnego strzału. Peillat kontra Harmanpreet w tym meczu do tej pory, a wynik to 1-1.

• 22:54 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Rozpoczyna się 2. kwarta

Rozpoczyna się druga kwarta, a Niemcy mają pierwszą szansę. Hinrichs znalazł się w dobrej pozycji, ale nie potrafił odpowiednio złapać piłki, aby oddać strzał na bramkę Indii.

• 22:52 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Koniec pierwszej kwarty

To koniec pierwszej kwarty. Indie prowadzą 1-0 i będą dumne z faktu, że Niemcy do tej pory prawie nie wchodzili do koła. Indie będą musiały teraz odpowiednio się bronić i liczyć na gola z otwartej gry.

• 22:50 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Gol Harmanpreeta

Pierwszy gol ponownie padł z rzutu karnego i kto inny, jak nie kapitan Harmanpreet Singh. Jego strzał został odbity od kija niemieckiego rushera i bramkarz nie miał absolutnie żadnych szans na jego obronę.

• 22:46 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Indie na całej linii

Do tej pory to była drużyna Indii. Ponad pięć rzutów karnych dla nich w tej kwarcie, z czego jeden został wykorzystany przez Harmanpreet Singh. Wygląda to naprawdę dobrze!

• 22:44 (IST)

Indie kontra Niemcy, mecz hokejowy NA ŻYWO: Vinesh Phogat dokonał tego!

Vinesh Phogat wygrała swój półfinałowy pojedynek w wadze 50 kg, a Indie mają zapewnione co najmniej srebro w zawodach zapaśniczych. Ogromny moment dla Indii. Teraz odpowiedzialność za dostarczenie kolejnych dobrych wiadomości spoczywa na drużynie hokejowej.

• 22:42 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Indie obejmują prowadzenie

Harmanpreet Singh strzela! Indie objęły prowadzenie, a to jest ogromne w starciu z dużym przeciwnikiem, Niemcami. To będzie ogromne dla ich morale.

• 22:39 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Trzecia PC

Indie do tej pory trzymały Niemcy pod presją w pierwszej kwarcie i trzecim rzucie karnym. Czy Harmanpreet to zrobi?

• 22:37 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Szansa dla Niemiec

Pierwszą szansę w meczu dla Niemiec miał Marco Miltkau ale strzał został dość łatwo obroniony przez Sreejesha. Był fenomenalny w turnieju, a indyjski bramkarz będzie miał dziś wieczorem dużą rolę do odegrania.

• 22:34 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Dwa pudła z rzędu

Wielkie pudło dla Indii! Pierwszy rzut karny został obroniony przez niemieckiego bramkarza, ale Indie otrzymały kolejny niemal natychmiast. Jednak strzał Harmanpreeta był niecelny, ponieważ Indie zmarnowały dwie duże szanse.

• 22:32 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: PC dla Indii

Świetna gra Hardika i Indie mają rzut karny na samym początku meczu.

• 22:31 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Jesteśmy w trakcie

Mecz się rozpoczął i dla Indii bardzo ważne jest, aby zaatakować od samego początku. Ich obrona była sensacyjna, co było widoczne w meczu z Wielką Brytanią, ale będzie ciekawie zobaczyć, jak ustawią się w ataku.

• 22:26 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Czas na hymny narodowe

Czas na hymny narodowe, ponieważ obie drużyny są na środku. Pozostało zaledwie kilka minut do rozpoczęcia meczu, a kibice są podekscytowani tym spotkaniem.

• 22:18 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Już prawie czas

Już prawie czas na półfinał hokeja, a miliard nadziei spoczywa obecnie na barkach indyjskich graczy. 44 lata temu Indie dotarły do ​​finału igrzysk olimpijskich. Czy uda im się to powtórzyć?

• 22:14 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Rzuty karne z rożnych

Indiom trudno było zdobywać gole z otwartej gry podczas trwających igrzysk olimpijskich, ale to rzuty karne przyniosły świetne rezultaty. Harmanpreet Singh pokazał niesamowitą formę i będzie kluczowy po raz kolejny w meczu z Niemcami.

• 22:10 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Druga nadzieja Indii na medal

Vinesh Phogat odniosła oszałamiające zwycięstwo nad Japonką Yui Susaki, która przegrała tylko pięć walk w swojej karierze od 2010 roku. Kontynuowała swoją passę w ćwierćfinale, pokonując Ukrainkę Oksanę Vasylivnę Livach. Teraz będzie chciała zapewnić sobie swój pierwszy medal olimpijski, gdy zapaśniczka zmierzy się z Kubanką Yusneylys Guzman Lopez w półfinale zapaśniczym w wadze 50 kg na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

• 22:04 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Legenda Pakistanu o występie Indii

Legenda pakistańskiego hokeja Hassan Sardar jest pod ogromnym wrażeniem występu Indii na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Twierdzi, że drużyna prowadzona przez Harmanpreeta Singha ma siłę ognia i potencjał, aby zdobyć złoty medal na trwających igrzyskach po 44 latach przerwy.

„Oni (Indie) mogą wygrać i powinni wygrać te igrzyska olimpijskie” – powiedział agencji PTI Bhasha as środkowego napastnika, który odegrał kluczową rolę w doprowadzeniu Pakistanu do złotego medalu na igrzyskach olimpijskich w Los Angeles w 1984 r.

• 22:00 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Przegrana to nie koniec

Dzisiejsza porażka nie oznacza końca nadziei Indii na medal w hokeju na lodzie w Paryżu w 2024 r. Nadal rozegrają mecz o brązowy medal z Hiszpanią i mogą powtórzyć sukces z Tokio.

• 21:57 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: PR Sreejesh na imprezie

Bramkarz Indii PR Sreejesh ogłosił już przejście na emeryturę przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich, stwierdzając, że ten turniej będzie jego ostatnim. I sprawia, że ​​będzie niezapomniany. Zaliczył oszałamiający występ przeciwko Wielkiej Brytanii w ćwierćfinale.

PR Sreejesh kontra Wielka Brytania:

– 11 zapisów

– 4 obrony rzutów karnych z rzutów rożnych

– 1 obrona w serii rzutów karnych

• 21:54 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Trudna droga do złota

Jeśli Indie chcą zdobyć złoto, najpierw będą musiały pokonać drużynę zajmującą drugie miejsce w rankingu na świecie, Niemcy, a następnie drużynę zajmującą pierwsze miejsce w rankingu, Holandię.

• 21:50 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Obawy dotyczące sędziowania

Hockey India również otwarcie krytykuje sędziowanie podczas igrzysk w Paryżu w 2024 r. W poprzednim meczu z Wielką Brytanią nie tylko czerwona kartka dla Rohidasa była tematem rozmów, ale również korzystanie z iPada przez bramkarza Ollie Payne’a znalazło się pod lupą.

• 21:45 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Wielkie pochwały dla Sreejesha

Indyjski hokeista międzynarodowy i kapitan Junior World Cup Harjeet Singh obsypywał pochwałami bramkarza PR Sreejesha przed półfinałowym starciem z Niemcami. „Mamy dużo wiary ze względu na sposób, w jaki grali w ostatnich dwóch meczach z Australią i Wielką Brytanią, sposób, w jaki grali w obronie, jeśli zagrają w ten sam sposób, to występ będzie bardzo dobry… nasz bramkarz jest bardzo dobry, a cała drużyna jest bardzo dobra…” Harjeet Singh powiedział ANI.

• 21:41 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Odwołanie odrzucone

Indie odwołały się od zakazu Amita Rohidasa, ale wniosek został odrzucony przed spotkaniem z Niemcami. Po przejrzeniu raportów, dokumentów i dowodów Jury of Appeal postanowiło podtrzymać decyzję delegatów technicznych o zawieszeniu Rohidasa na jeden mecz za otrzymanie bezpośredniej czerwonej kartki podczas ćwierćfinału Indii z Wielką Brytanią w niedzielę.

• 21:36 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Jeden finalista gwarantowany

Holandia odniosła zdecydowane zwycięstwo nad Hiszpanią 4:0 w pierwszym półfinale męskich zawodów hokejowych Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu na stadionie Yves-du-Manoir.

• 21:25 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Dotychczasowa historia Indii

Indie rozpoczęły kampanię zwycięstwem 3-2 nad Nową Zelandią, po którym nastąpił remis 1-1 z Argentyną. Wygrali mecz z Irlandią, ale pierwszą porażkę ponieśli z Belgią. Jednak Harmanpreet Singh i spółka walczyli, aby pokonać Australię w ostatnim meczu fazy grupowej. Zwycięstwo nad Wielką Brytanią w ćwierćfinale zaprowadziło ich prosto do starcia z Niemcami.

• 21:16 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Amit Rohidas

Jedną z największych nieobecności Indii w meczu z Niemcami będzie obrońca Amit Rohidas, który został zawieszony na jeden mecz po czerwonej kartce przeciwko Wielkiej Brytanii w ćwierćfinale. Kij hokejowy Rohidasa uderzył przeciwnika w twarz i otrzymał jednomeczowe zawieszenie z powodu czerwonej kartki.

• 21:13 (IST)

Indie kontra Niemcy Hokej NA ŻYWO: Witaj i zapraszamy

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z półfinału hokeja mężczyzn pomiędzy Indiami i Niemcami podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. To niezwykle ważny mecz dla Indii, które będą chciały zakończyć 44-letnie oczekiwanie na finał igrzysk olimpijskich.

Tematy poruszane w tym artykule

Warto przeczytać!  Trzy debiuty w drużynie Indii kapitana Shubmana Gilla jako mistrzowie świata rozpoczynają życie po meczu Rohita i Kohliego przeciwko Zimbabwe