Indie vs Australia Seria testów hokejowych, mecz 3 Najważniejsze momenty: Buntownicze Indie przegrywają pomimo bohaterskich wyczynów Sreejesha, przegrywają z rzędu 0:3 | Wiadomości hokejowe

• 10 kwietnia, 2024
  • 3 min read
Indie vs Australia Seria testów hokejowych, mecz 3 Najważniejsze momenty: Buntownicze Indie przegrywają pomimo bohaterskich wyczynów Sreejesha, przegrywają z rzędu 0:3 |  Wiadomości hokejowe

Hokej na lodzie między Indiami a Australią, mecz 3: Po przegranych dwóch pierwszych meczach w Perth Indie pod wodzą Harmanpreeta Singha zanotowały lepszy występ, ale przegrały 1:2.

Hokej na żywo: Indie vs AustraliaHarmanpeet Singh and Co zmierzy się z Australią w Perth (Hokej w Indiach)

Najciekawsze momenty serii testów hokejowych między Indiami a Australią, mecz 3: Znacznie poprawiona drużyna indyjska trzymała Australię na dystans przez większą część trzeciego meczu, ale ostatecznie gospodarze odwrócili sytuację i w środę wygrali 2:1 w Perth. Dzięki temu Australia objęła niepodważalne prowadzenie 3:0 w serii pięciu meczów.

Pierwsza połowa była zacięta, a indyjscy bramkarze PR Sreejesh i Krishan Pathak dokonali kluczowych interwencji, dzięki czemu do przerwy utrzymał się bezbramkowy wynik. W trzeciej kwarcie Indie objęły prowadzenie po dobrej akcji Jugraja Singha. Jednak Australia wkrótce odpowiedziała rzutem karnym w Q3, a następnie po przeciąganiu w Q4. Obydwa punkty zdobył Jeremy Hayward.

Pomimo porażki Sreejesh został wybrany zawodnikiem meczu po kilku sensacyjnych obronach.

Indie przegrały w weekend dwa pierwsze mecze serii odpowiednio 1:5 i 2:4. Czwarty mecz tej serii odbędzie się w piątek.

Przeczytaj podsumowanie meczu 2 tutaj.

IND vs AUS, hokej, podsumowanie meczu 3

Blog na żywo

Indie vs Australia, mecz nr 3: Śledź wszystkie aktualizacje na żywo serii pięciu meczów hokejowych na stadionie hokejowym w Perth.

Testy hokejowe IND vs AUS: drużyna Craiga Fultona potrzebuje większego ataku ze strony napastników, gdy Indie przegrywają serię 0:2

Hokej Mandeep Singh (po lewej) z głównym trenerem Craigiem Fultonem – zdjęcie pliku Hockey India.

Warto przeczytać!  Mendis i Bouchier zostali uznani Graczami Miesiąca ICC w marcu

Na papierze 2-4 jest lepsze niż 1-5. Reprezentacja Indii w hokeju na lodzie mężczyzn nieco zmniejszyła przewagę, ale w niedzielę w Perth przegrała sześciobramkową potyczką ze swoim wrogiem Australią i w serii pięciu meczów prowadziła 0:2.

Przed wyjazdem drużyny do Australii główny trener Craig Fulton powiedział, że kluczem do pokonania Kookaburrów jest długa walka od stóp do głów. Niestety, drugi dzień z rzędu spadek poziomu – zwłaszcza w trzecim kwartale – okazał się zgubą Indii. W 15-minutowym błyskawicznym ataku Australia zdobyła trzy gole i odrobiła stratę 1-2 do przerwy. (Przeczytaj więcej od Vinayakka Mohanrangana)

• Witryna Indian Express otrzymała ocenę ZIELONĄ za wiarygodność i wiarygodność od Newsguard, globalnego serwisu oceniającego źródła wiadomości pod kątem ich standardów dziennikarskich.