Technologia

iOS 17.1.1 naprawia problemy związane z ładowaniem bezprzewodowym, watchOS 10.1.1 naprawia rozładowywanie baterii Apple Watch

  • 8 listopada, 2023
  • 2 min read
iOS 17.1.1 naprawia problemy związane z ładowaniem bezprzewodowym, watchOS 10.1.1 naprawia rozładowywanie baterii Apple Watch


Dzisiaj Apple wypchnęło iOS 17.1.1, iPadOS 17.1.1 i watchOS 10.1.1 na kompatybilne urządzenia. Jak sugerują małe przyrosty, nie są to duże aktualizacje, które niosą ze sobą nowe funkcje. Zamiast tego naprawiają kilka nieprzyjemnych, rażących błędów, które pojawiły się ostatnio.

iOS 17.1.1 naprawia nieprawidłowe wyświetlanie śniegu na ekranie blokady pogody, ale także, co dla niektórych może ważniejsze, problemy z niedostępnością Apple Pay i innymi funkcjami NFC we wszystkich modelach iPhone’a 15 „po bezprzewodowym ładowaniu w niektórych samochodach” według Apple’a.

Samochody, o których mowa? BMW. To brzmi jak totalny ból, więc jeśli problem Cię dotyczy, pamiętaj o jak najszybszej aktualizacji. Użytkownicy zgłaszali również różne problemy z łącznością Wi-Fi i wyłączaniem urządzeń, ale nie jest jasne, czy ta aktualizacja również rozwiąże te problemy, ponieważ dziennik zmian Apple o nich nie wspomina.

watchOS 10.1.1 ma naprawić problem, który u niektórych użytkowników zegarków Apple mógł powodować szybkie rozładowywanie baterii. Uwzględniono także inne „ważne poprawki błędów”, które nie zostały wyróżnione. Jeśli więc masz wrażenie, że Twój Apple Watch nie działał tak długo w systemie watchOS 10.1 jak wcześniej, pamiętaj o zaktualizowaniu go do najnowszej wersji przy najbliższej okazji.

Warto przeczytać!  Aktualizacja przychodów Apple App Store pokazuje spowolnienie wzrostu

Przez 1 | Przez 2


Źródło