Rozrywka

Jeffrey Donovan odchodzi z Law & Order przed 23. sezonem w NBC… dwa lata po dołączeniu do pracy jako detektyw Frank Cosgrove

  • 17 listopada, 2023
  • 4 min read
Jeffrey Donovan odchodzi z Law & Order przed 23. sezonem w NBC… dwa lata po dołączeniu do pracy jako detektyw Frank Cosgrove


Autor: Brian Gallagher dla Dailymail.com

03:15 17 listopada 2023 r., aktualizacja 06:19 17 listopada 2023 r.Produkcja 23. sezonu serialu NBC Law & Order podobno rozpocznie się pod koniec tego miesiąca, a Jeffrey Donovan nie powróci.

Donovan (55 l.) dołączył do Law & Order w 21. sezonie 2021, wcielając się w detektywa Franka Cosgrove’a.

Teraz People donoszą, że Donovan nie powróci w 23. sezonie, który ma składać się z 13 odcinków i zadebiutuje gdzieś w 2024 roku.

Donovan nie skomentował obecnie publicznie swojego odejścia z serialu, co nastąpiło po tym, jak Anthony Anderson opuścił serial jako detektyw Kevin Bernard po 21. sezonie.

Długo emitowany serial zadebiutował w 1990 roku, ale został bezceremonialnie odwołany w 2010 roku przez stację NBC, która następnie zadebiutowała nowym spin-offem Law & Order: Los Angeles, choć trwał tylko jeden sezon.

Odejście: Ponieważ produkcja 23. sezonu serialu NBC „Prawo i porządek” podobno rozpocznie się pod koniec tego miesiąca, Jeffrey Donovan nie powróci
Detektyw Frank: Donovan, lat 55, dołączył do Law & Order w sezonie 21 w 2021 r., grając detektywa Franka Cosgrove’a

Chociaż seria Law & Order jest kontynuowana przez Law & Order: Special Victims Unit – trwającą 24 sezony od 1999 r. – oraz Law & Order: Organized Crime – który zadebiutował w kwietniu 2021 r. – NBC zaskakująco ogłosiło, że oryginalna ustawa & Order powrócił we wrześniu 2021 r.

Warto przeczytać!  Ubrana w bikini Lizzo krytykuje osoby, które wstydzą się ciała w poście na Instagramie: „Nie pasujemy do twoich standardów piękna”

Sezon 21 zadebiutował w lutym 2022 r., przywracając Sama Waterstona w roli prokuratora okręgowego Jacka McCoya, który występował w oryginalnym serialu od sezonu 5 do sezonu 20, oraz detektywa Anthony’ego Andersona Kevina Barnarda, który wystąpił w sezonach od 18 do 20, chociaż Anderson odszedł po sezonie 21.

Dołączyli do nich nowi członkowie obsady, tacy jak Frank Cosgrove (Donovana), porucznik Kate Dixon (Camryn Manheim), dyrektor wykonawczy ADA Nolan Price (Hugh Dancy) i Odelya Halevi w roli ADA Samantha Maroun.

Stacja NBC przedłużyła flagowy serial Law & Order na 22. sezon w maju 2022 r., przedłużając jednocześnie Law & Order: Organised Crime na trzeci sezon i wcześniej przedłużając Law & Order: SVU na 24. sezon, przedłużając swój rekord najdłużej emitowanego serialu w czasie największej oglądalności serial aktorski wszechczasów.

„Kultowa marka „Prawo i porządek” od dawna jest synonimem NBC i nie możemy być bardziej podekscytowani możliwością przywrócenia wszystkich trzech seriali na sezon 2022–2023” – powiedziała Lisa Katz, prezes ds. programowania skryptowego w NBCU Entertainment i transmisja strumieniowa w maju 2022 r.

Warto przeczytać!  Co warto wiedzieć o skandalu reklamowym Balenciagi

„To świadectwo błyskotliwości opowiadania Dicka Wolfa, że ​​widzowie zachwycają się tymi niezapomnianymi postaciami tydzień po tygodniu, rok po roku” – dodała.

Twórca i producent wykonawczy Prawa i porządku Dick Wolf dodał: „Marzenia się spełniają. Odnowienie wszystkich programów środowego i czwartkowego wieczoru jest ostateczną weryfikacją naszej współpracy z NBC i Universal Television.

Dodał: „Osobiście chcę podziękować utalentowanym scenarzystom i obsadzie, producentom, którzy dbają o punktualność pociągów, a także ekipom, które niestrudzenie tworzą znakomite spektakle pomimo stopnia trudności, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczono z powodu pandemii”.

Detektywi: Sezon 21 zadebiutował w lutym 2022 r., przywracając Sama Waterstona w roli prokuratora okręgowego Jacka McCoya, który występował w oryginalnym serialu od sezonu 5 do sezonu 20, oraz detektywa Anthony’ego Andersona Kevina Barnarda, który jednak wystąpił w sezonach od 18 do 20. Anderson odszedł po sezonie 21
Odnowiona: NBC przedłużyła flagowy serial Law & Order na 22. sezon w maju 2022 r., przedłużając jednocześnie Law & Order: Organised Crime na trzeci sezon i wcześniej przedłużając Law & Order: SVU na 24. sezon, przedłużając swój rekord jako najdłuższego- emitujący wszechczasów serial aktorski na żywo

W 22. sezonie NBC zorganizowało imponującą i ambitną premierę typu crossover, która splatała wątki Law & Order, Law & Order: Special Victims Unit oraz Law & Order: Organized Crime w trzygodzinny blok.

Stacja NBC wznowiła emisję wszystkich trzech seriali „Prawo i porządek” oraz wszystkich seriali Dicka Wolfa z Chicago w kwietniu, zaledwie miesiąc przed strajkiem scenarzystów.

Strajk scenarzystów zakończył się pod koniec września, a strajk aktorów zakończył się w zeszłym tygodniu, a NBC przygotowała już 13-odcinkowy sezon serialu Law & Order.

Chociaż nie podano daty debiutu, zdjęcia do nowego sezonu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Warto przeczytać!  Hollywoodzka agencja UTA zrywa współpracę z Susan Sarandon po antyżydowskich uwagach | Hollywood


Źródło