Jurgen Klopp może dokonać dwóch kluczowych zmian w Man Utd, gdy Liverpool doznaje poważnych kontuzji

• 6 kwietnia, 2024

W niedzielę Liverpool po raz drugi w ciągu trzech tygodni uda się na Old Trafford, chcąc utrzymać pozycję lidera ligi Premier League przez kolejny tydzień.

W czwartkowy wieczór The Reds odzyskali pierwsze miejsce po golach Darwina Nuneza, Alexisa Mac Allistera i Cody’ego Gakpo, którzy zapewnili zwycięstwo 3:1 nad Sheffield United. Jednak biorąc pod uwagę, że w sobotę Manchester City i Arsenal grały odpowiednio na wyjeździe z Crystal Palace i Brighton, podopieczni Jurgena Kloppa mogli znaleźć się w podobnej sytuacji i potrzebować zwycięstwa, aby ponownie wyprzedzić rywali

Manchester United będzie desperacko chciał udaremnić walkę o tytuł swoich zaciekłych rywali, zwłaszcza że Liverpool będzie chciał wyrównać swój rekord 20 tytułów mistrzowskich. Czerwone Diabły będą także chciały odrobić straty po porażce z Chelsea 4:3 w doliczonym czasie gry w czwartkowy wieczór, a podopieczni Erika Ten Haga stracili prowadzenie w ostatniej minucie w obu ostatnich dwóch meczach.

Warto przeczytać!  MI vs LSG: Sezon koszmarów Indian Mumbai kończy się 18-biegową porażką z Lucknow Super Giants

W zeszłym miesiącu United wyeliminowało The Reds z Pucharu Anglii, pozbawiając drużynę Kloppa miejsca w półfinale dzięki zwycięstwu 4:3 w ostatniej minucie dogrywki. W związku z tym, że Liverpool musi w rezultacie wyrównać pewne rachunki, przyglądamy się niektórym zmianom, jakie mogliby wprowadzić w swoim składzie, aby zmierzyć się z Czerwonymi Diabłami…

Robbo powraca

Andy Robertson zagrał imponującą rolę zmiennika w meczu z Sheffield United, wchodząc z ławki rezerwowych i po wspaniałym dośrodkowaniu lewym skrzydłem po pokonaniu kontuzji kostki zdobył bramkę dla Gakpo.

Warto przeczytać!  Trwałe dziedzictwo Rahula Dravida jako trenera: od płynnego przejścia do stania się drużyną Indii po triumf w Pucharze Świata T20 | Wiadomości krykieta