Podróże

Już jest grudniowy numer Campervana 2023! – Wiadomości dotyczące samochodów kempingowych – Samochody kempingowe i samochody kempingowe

  • 20 listopada, 2023
  • 4 min read
Już jest grudniowy numer Campervana 2023!  – Wiadomości dotyczące samochodów kempingowych – Samochody kempingowe i samochody kempingowe


d2f1666f-be87-4ad8-83bf-de6a342848a3Już jest grudniowy numer Campervana 2023!

Nie przegap wydania Campervan z grudnia 2023 r. i zdobądź swój egzemplarz już dziś


Grudniowy numer magazynu Campervan poświęcony jest tworzeniu magicznych chwil, które zapamiętasz na zawsze.


W tym numerze przedstawiamy najlepsze samochody kempingowe roku 2024 i ogłaszamy zwycięzców naszych corocznych nagród Campervan Awards.


Mamy także 24 strony inspiracji podróżniczych i kempingowych, które pomogą Ci zaplanować kolejną wielką przygodę.


Dowiedz się o jedynej w swoim rodzaju wycieczce kamperem Helen Werin po Australii lub nieco bliżej domu, zabierzemy Cię do Exmoor i Irlandii Północnej.


Jeśli planujesz wziąć udział w jakichkolwiek wydarzeniach bożonarodzeniowych w tym miesiącu, mamy wybór wspaniałych kempingów, na których możesz się zatrzymać.


Znajdziesz tu także porady dotyczące pościeli i przechowywania kampera, a także wskazówki od weterana vanlife, jak sprawić, by kamper służył Ci jak najlepiej.


W tym numerze znajdziesz także najnowsze artykuły naszej felietonistki Tash, a także mnóstwo nowości modelowych i wspaniałych akcesoriów do kamperów.


To wszystko i jeszcze więcej w grudniowym wydaniu Campervana!


Warto przeczytać!  Ogłoszono „najlepsze” wioski na świecie pod względem turystycznym

Udanego podróżowania kamperem!Złota szansa


Nasz drukowany magazyn ukazuje się od 2014 roku, a każda strona jest pełna inspiracji kempingowych i zaprojektowana tak, aby pomóc Ci prowadzić swobodniejszy tryb życia na świeżym powietrzu. Wydrukowany jako produkt premium, który zachęca do wygospodarowania czasu dla siebie, magazyn Campervan pomoże Ci przekształcić te aspiracje związane z vanlife w rzeczywistość.


Teraz możesz subskrybować Campervan z fantastyczną zniżką, otrzymując kolejne pięć numerów za jedyne 5 funtów. Jako ceniony subskrybent odblokujesz ekskluzywne korzyści, w tym roczne oszczędności do 120 GBP na naszych renomowanych programach Warners Show! Kliknij tutaj, aby subskrybować za jedyne 1 GBP za numer.


Chcesz spróbować przed zakupem?


Możesz zamówić pojedyncze wydanie najnowszego egzemplarza Campervana lub pobrać go i od razu przeczytać, ciesząc się najlepszymi wycieczkami, najlepszymi radami i najlepszymi recenzjami!


Magazyn Campervan to Twój bilet na spędzenie większej ilości czasu na świeżym powietrzu i odkrywanie otwartych dróg – zapisz się już dziś, aby wziąć udział w akcji!Profesjonalne porady dotyczące kamperów prosto do Twoich drzwi!

Magazyn kamperów

Campervan to ekscytujący miesięcznik, który dostarczy Ci wszelkich inspiracji potrzebnych do odkrywania świata w swoim kamperze. Każde wydanie zawiera mnóstwo prawdziwych doświadczeń związanych z podróżowaniem kamperem, inspirującymi pomysłami na podróż do Wielkiej Brytanii i poza nią, najlepszymi kempingami, na których można się zatrzymać, testami drogowymi kamperów i recenzjami najnowszych modeli, i wiele więcej!

Warto przeczytać!  Myślisz o wakacjach przyjaznych zwierzętom? Te miasta w USA są najbardziej przyjazne

Chcesz dowiedzieć się więcej o magazynie Campervan?

O magazynie CampervanFachowe porady dotyczące samochodów kempingowych prosto do Twoich drzwi!

Dlaczego nie zapisać się do jednego z naszych wspaniałych magazynów i uzyskać porady ekspertów, pomysły na podróż, pomoc techniczną i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące Twojego samochodu kempingowego i przygód z nim!

Magazyn dla miłośników samochodów kempingowych MMM

Chcesz dowiedzieć się więcej o magazynie MMM?

Co miesiąc MMM publikuje artykuły pisane przez właścicieli samochodów kempingowych, którzy tam byli i robili to, między innymi ze świetnych wycieczek po Wielkiej Brytanii i Europie (i dalej), recenzji kempingów, raportów właścicieli i projektów typu „zrób to sam”. Nie można przegapić testów, recenzji i specjalistycznych poradników zakupowych MMM. Doradztwo techniczne MMM jest koniecznością i obejmuje wszystko, od prac weekendowych po długoterminowe projekty DIY. I wiele więcej!

O magazynie MMM

Jaki magazyn o samochodach kempingowych

Chcesz wiedzieć więcej o magazynie What Motorhome?

W każdym numerze magazynu What Motorhome znajdują się niezbędne porady dotyczące zakupu dla każdego, kto chce kupić nowy samochód kempingowy lub kamper lub zmodernizować swój istniejący model. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w oferowaniu najlepszych porad dotyczących zakupu samochodów kempingowych i kamperów, każde wydanie What Motorhome zawiera więcej nowych recenzji samochodów kempingowych i kamperów niż w jakimkolwiek innym magazynie.

Warto przeczytać!  Właściciel Tesli zbudował łóżko i prowizoryczną kuchnię dla swojego Modelu X i przez rok mieszkał w swoim elektrycznym samochodzie, podróżując do 49 stanów

O tym, jaki samochód kempingowyZdobądź MMM za jedyne 2,99 GBP miesięcznie!

baner testowy

baner oferty specjalnej

MMM to najlepiej sprzedający się magazyn poświęcony motorom kempingowym w Wielkiej Brytanii, istniejący od ponad 55 lat. Każde czterotygodniowe wydanie zawiera najlepsze artykuły dotyczące podróży kamperem, autentyczne recenzje czytelników na temat kempingów, szczegółowe recenzje kamperów, a także najnowsze porady techniczne, wskazówki dotyczące zakupów i wiele więcej.

W pełni przeszukiwalna biblioteka cyfrowa MMM zapewnia dostęp do najnowszych numerów oraz każdego wydania MMM od stycznia 2012 roku.

Partner cyfrowy Exact Editions

Aktualności


Źródło