Rozrywka

Kaley Cuoco ujawnia, jak ona i Tom Pelphrey wybrali imię dla córki

  • 21 listopada, 2023
  • 4 min read
Kaley Cuoco ujawnia, jak ona i Tom Pelphrey wybrali imię dla córki


Kaley Cuoco i jej mąż Tom Pelphrey wybrali imię Matylda dla córki na jednej z pierwszych randek

Kaley Cuoco i Tom Pelphrey. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

Kaley Cuoco I Tomek Pelphrey myśleli o kilku krokach do przodu podczas randki w pierwszym tygodniu ich związku.

„Spojrzeliśmy na siebie i pomyśleliśmy: «Czy byłoby szaleństwem powiedzieć, że gdybyśmy mieli dziecko, nazwalibyśmy ją Matylda?»” Cuoco (37 l.) powiedziała Today.com we wtorek, 21 listopada. „Wiesz, kiedy zaczynasz się spotykać i masz taką obsesję, że planujesz swoje przyszłe dzieci. To było coś w tym rodzaju.

The Teoria wielkiego podrywu gwiazda i partner Pelphrey (41 l.) powitali na świecie swoją pierwszą córkę, Matyldę, w marcu, prawie rok po spotkaniu pary. Cuoco z radością stwierdziła, że ​​jej córka ma na imię „więc ona” i dodała, że ​​„jest taką Matyldą”.

„Kiedy zaszliśmy w ciążę i dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli dziewczynkę, pomyśleliśmy: «O mój Boże, mamy to imię»” – powiedziała Cuoco. „Właściwie trzymaliśmy jej imię w całkowitej tajemnicy aż do jej narodzin”.

Pełna oś czasu związku Kaley Cuoco i chłopaka Toma Pelphreya: zdjęcia

Powiązany: Pełna oś czasu związku Kaley Cuoco i BF Toma Pelphreya

Pączkująca miłość! Niecały rok po tym, jak Kaley Cuoco złożyła pozew o rozwód z jeźdźcem Karlem Cookiem, zamieszkała z Tomem Pelphreyem. „Ostatnio życie” – gwiazda stewardessy napisała podpis w galerii na Instagramie w maju 2022 r., dzieląc się wieloma selfie z aktorem z Ozark. „Słońce przebija się przez chmury, złote promienie wpadają do moich oczu i serca, żółte promienie […]

Po zapoznaniu się Cuoco z Ozark w kwietniu 2022 roku, gdy zobaczyła swojego menadżera, zdała sobie sprawę, że chce z nim założyć rodzinę. Cuoco wyznała, że ​​wcześniej nie planowała zostać matką.

„[Having children] nie było moim celem” – powiedział Cuoco Emmy magazyn na majowym profilu. „Jako młoda dziewczyna marzyłam o tym, ale zaangażowałam się w karierę. A kiedy się spotkaliśmy, to było natychmiastowe. [I thought,] „O mój Boże, chcę mieć z tobą dziecko”.

Kaley Cuoco i jej mąż Tom Pelphrey wybrali imię Matylda dla córki na jednej z pierwszych randek
Dzięki uprzejmości Kayley Cuoco/Instagram

Kontynuowała: „Oboje tak bardzo tego chcieliśmy, a nie tak myślałam, że będzie wyglądało moje życie. Kocham swoją karierę i chcę po prostu żyć dalej. Ale pojawił się Tom i coś się zmieniło. Nie mamy po 20 lat, więc czuliśmy, że prawdopodobnie nie możemy czekać zbyt długo. Wtedy zostaliśmy pobłogosławieni – stało się to od razu”.

Chociaż Cuoco oświadczyła, że ​​nie chce ponownie zawiązywać węzła małżeńskiego, jej przyjaciele uważają, że może zmienić zdanie. (Cuoco złożył pozew o rozwód Karol Kucharz we wrześniu 2021 r., po trzech latach małżeństwa. Ona również wcześniej wyszła za mąż Ryan Sweeting w grudniu 2013 r., ale para rozstała się we wrześniu 2015 r.)

Wszystko, co Kaley Cuoco powiedziała o rozwodzie ze złamanym sercem

Powiązany: Najlepsze cytaty Kaley Cuoco o miłości, złamanym sercu i rozwodzie

Robi to po swojemu! Kaley Cuoco nie pozwala, aby jej przeszłe romanse wpłynęły na jej podejście do miłości, ale wyciągnęła kilka wniosków ze swoich dwóch nieudanych małżeństw. „Nie jestem osobą, która chce być sama” – wyznała Cuoco w wywiadzie na okładkę Glamour w kwietniu 2022 roku. „Muszę tylko znaleźć swoje […]

„Po jej rozstaniu [from Cook]Kaley stanowczo zapewniała, że ​​nigdy więcej nie wyjdzie za mąż” – podało wyłącznie źródło Nas Co tydzień w sierpniu. „Przyjaciele wierzą, że z czasem może zmienić tonację, ale obecnie z Tomem wszystko układa się idealnie”.

Znawca dodał, że Cuoco i Pelphrey „dużo się śmieją”, a on „rozumie jej poczucie humoru”.

„Dopełnia ją w sposób, w jaki nikt inny nie byłby w stanie” – podało źródło o związku pary. „Jest najlepszym partnerem, najlepszym tatą, najlepszym wszystkim”.


Źródło

Warto przeczytać!  Mąż operatora „Rusta” zabity kulą z „rekwizytu” Aleca Baldwina, aby zeznawać