Technologia

Karnet BGMI A3 Royale już jest! Sprawdź nagrody, cenę i nie tylko

  • 21 listopada, 2023
  • 2 min read
Karnet BGMI A3 Royale już jest!  Sprawdź nagrody, cenę i nie tylko


Battlegrounds Mobile India zawsze stawia na wydarzenia i nagrody, a gracze mogą poznać nowe motywy, rozgrywkę, nagrody i wiele więcej. Jeśli chodzi o dostarczanie aktualizacji do gry, BGMI dba o to, aby gracze byli naprawdę zachwyceni i dlatego pozostali uzależnieni od gry. Teraz gra wypuściła A3 Royale Pass z innym ekscytującym motywem. Nowa karta Royale Pass wskazywała również, że BGMI wkrótce ujawni aktualizację 2.9. Czy jesteś podekscytowany karnetem A3 Royale Pass i chcesz go doświadczyć? Sprawdź, co przygotowało dla graczy.

Przepustka A3 Royale

Temat nowej Freaky Fiesta A3 Royale Pass zawiera różne nagrody tematyczne, takie jak stroje, skórki, emotikony, broń i nie tylko. Karnet A3 Royale został udostępniony wczoraj i będzie dostępny do 15 stycznia 2024 roku. Tym razem w grze wprowadzono dwa sposoby zdobycia karnetu Royale, jeden to karnet Elite wyceniony na 720 UC i dostępna jest jego miesięczna wersja przy 360UC. Innym sposobem zdobycia przepustki jest członkostwo Elite Pass Plus, którego cena wynosi 1920 UC, a jej miesięczna wersja kosztuje 960 UC.

Warto przeczytać!  Startup AI Anthropic chce napisać nową konstytucję dla bezpiecznej sztucznej inteligencji

Jesteśmy teraz na WhatsApp. Kliknij, aby dołączyć

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę mobilną

Nagrody za nową przepustkę A3 Royale przyznawane są na podstawie rangi. Gracze mogą zdobyć hełm Ghastly Gloom, pokrowiec i zestaw Nitro Maniac, plecak Clockwork Ursa, motocykl Flashy Fox Sidecar, zestaw mistrzowski Brawler i wiele więcej, zwiększając swoje rangi.

Przejdź do gry i zacznij zwiększać swoją rangę, grając na klasycznych mapach i wykonując wszystkie codzienne misje, aby zwiększyć swoje rangi. Dodatkowo, upewnij się, że utrzymasz się w pierwszej dziesiątce lub wygraj obiad z kurczakiem, aby szybko zwiększyć swoją pozycję.

Teraz gra wkrótce ogłosi aktualizację 2.9 z nowymi motywami i rozgrywką. Zdobądź także gratisy, realizując kody realizacji BGMI. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę BGMI, wprowadzić identyfikator swojej postaci, wkleić kod realizacji i odebrać nagrody w grze.

Jeszcze jedna rzecz! HT Tech jest teraz na kanałach WhatsApp! Śledź nas, klikając link, aby nigdy nie przegapić żadnych aktualności ze świata technologii. Kliknij Tutaj aby dołączyć już teraz!

Warto przeczytać!  Jak pokonać Władcę Księżyca


Źródło