Nauka i technika

Kopanie skrzyń z Andrew Wowkiem – najlepsze kawałki z września i października

  • 20 listopada, 2023
  • 4 min read
Kopanie skrzyń z Andrew Wowkiem – najlepsze kawałki z września i października


Choć bardzo byśmy tego chcieli, większość z nas nie ma czasu na spędzanie niezliczonych godzin w poszukiwaniu nowej muzyki. Przy tak ogromnej liczbie wydawanych codziennie utworów, niektóre świetne utwory schodzą poza radar.

Crate Digging to comiesięczne zestawienie najlepszych utworów ze spektrum muzyki elektronicznej, które mogłeś przeoczyć. Od niejasności odkrytych podczas wycieczek po króliczych norach w Bandcamp po najnowsze wydawnictwa legendarnych artystów, Crate Digging jest tutaj, aby aktualizować Twoją kolekcję.


1. Gino – Detroit Odbiór [Dark Heaven]

Gino łączy ciasne, toczące się rytmy techno z surowym brzmieniem w „Detroit Receiving”, tworząc skomplikowany, gotowy na parkiet utwór.

2. Ulisses – genetyka rekreacyjna [Science Cult]

Tytułowym utworem jest „Recreational Genetics”. Ulisses’, najnowszy pełnometrażowy album i jest to jedno z jego najdziwniejszych i najbardziej wymagających dzieł w dotychczasowej historii. Wonky, nieziemskie elektro spotyka się z IDM poprzez improwizowany analogowy noise.

3. Lewis Fautzi – DNA [fautsection]

Hipnotyzujący miłośnik techno Lewisa Fautziego zaskakuje „DNA”. Downtempo, nisko zawieszona podróż elektroniczna, zachowuje swoją mroczną, ponurą estetykę, jednocześnie odkrywając nowe granice dźwiękowe.

Warto przeczytać!  Dekodowanie genetyki stojącej za wysokością roślin i skalowaniem masy nasion jęczmienia

4. Młynarz – Hi Tech [ANAØH]

Hardgroove techno powraca i to naprawdę Młynarz przoduje w utworach takich jak „Hi Tech”. To wszystko, co czyni ten podgatunek wspaniałym: funkowy, perkusyjny, energetyczny i nieustępliwy.

5. WeTurnToRed – Mechanik [Cosmic Resonance Records]

Ten utwór to unikalna mieszanka dziwacznej elektroniki, głębokich i dubowych akordów oraz organicznej perkusji z WeTurnToRed. „The Machinist” to pozycja obowiązkowa dla miłośników głębszej muzyki.

6. Bodhi – Krawędź błękitu [Hotflush]


Niektóre z najbardziej uderzających wyników w dotychczasowej historii Bodhi. „Edge of Blue” doskonale sprawdza się w tej roli Uderzenie gorąca z grzmiącą perkusją, szybkimi samplami wokalnymi i mocnymi uderzeniami basu.

7. Przypadkowe traktowanie – zniekształcona rzeczywistość [Symbolism]

Zniekształcona rzeczywistość” – czytamy Przypadkowe leczenie wypracuj tunelujący, hipnotyczny rytm składający się z błyszczącej atmosfery science-fiction i mocnego, pulsującego dołu.

8. QphoriQ – Wygraj jak Woo [Diffuse Reality Recordings]


QphoriQ rzuca wyzwanie konwencjom gatunkowym dzięki „Wonch Like Woo”. Ten hałaśliwy, perkusyjny breakbeat łączy w sobie chrupiącą perkusję i warczący bas z płynnymi, ciepłymi akordami i mocno pogłosowym wokalem.

Warto przeczytać!  Szelki FDA na zbliżający się boom w zgłoszeniach dotyczących terapii komórkowej i genowej

9. Kwas Chrisa Moss – Izbla 7 [Chris Moss Acid]


Wyjątkowo downtempo i melancholia w porównaniu do Kwas Chrisa MossaJak zwykle twórczość „Izbla 7” to piękna, eteryczna podróż. To tylko jeden z wielu punktów w jego opus magnum Izblaalbum powstawał osiem lat.

10. Zemög – Babuna [Danza Nativa]


„Babuna” jest Danza Nativauosobiony sposób działania. Producent kolumbijski Zemög wywołuje stan medytacyjny dzięki ziemistej teksturze, dziwacznym efektom i mocnym rytmom.

11. Szopa – Czas [The Final Experiment]


Szopalegendarny album W kierunku Wschodu otrzymuje cyfrową reedycję, a „Time” nadal wyróżnia się jako najlepsze wydanie tego wydawnictwa. Głęboki, przestrzenny i pełen emocji pejzaż dźwiękowy, powoli rozwija się i wciąga z każdą mijającą chwilą.

12. Dave Clarke – Zeno Xero [Skint Records]

Po dziesięcioleciach walki o odzyskanie praw do utworów ze swojego przełomowego albumu Czerwony seria EP, Dave’a Clarke’a w końcu znów jest właścicielem muzyki. Świętować, Płyta Skint remasterują i ponownie wydają te klasyki, zaczynając od przesiąkniętego rave’em breakbeatu techno „Zeno Xero”.

13. Bruno Belissimo – Wszyscy kochają taniec [Polyamore]


Żadnych nonsensów, klimat disco gotowy na parkiet Brunona Belissima. To prawda, że ​​„Everybody Loves Dancing” i kiedy stworzyłeś tak czarujący rytm, czy możesz ich winić?

Warto przeczytać!  Nowe badania rzucają światło na działanie rytmów okołodobowych


Źródło