Rozrywka

Książę Harry i Meghan Markle „nie będą mile widziane” przez członków rodziny królewskiej na Boże Narodzenie: raport

  • 21 listopada, 2023
  • 4 min read
Książę Harry i Meghan Markle „nie będą mile widziane” przez członków rodziny królewskiej na Boże Narodzenie: raport


Rozrywka


Z raportu wynika, że ​​księcia Harry’ego i Meghan Markle nie będzie sprzyjać Bożym Narodzeniom w Pałacu.

Książę i księżna Sussex dawali już do zrozumienia, że ​​„chętnie przyjęliby” zaproszenie do spędzenia wakacji z rodziną królewską, ale wygląda na to, że to uczucie nie jest odwzajemnione.

W zeszłym roku państwo Sussex opuścili wesołe uroczystości z rodziną królewską i według źródła królewskiego w tym roku prawdopodobnie nie będą mile widziani.

Źródło podało dziennikowi The Telegraph, że „jest bardzo mało prawdopodobne”, aby coupe odrzuciło szansę spędzenia świąt z królem Karolem.

Źródło dodało, że chociaż „przyjaciele Sussexów” mówią, że para będzie otwarta do Bożego Narodzenia w Sandringham, aby „zmienić sytuację”, wygląda na to, że nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej są na pokładzie.

Książę i księżna Sussex już dali do zrozumienia, że ​​„chętnie przyjęliby” zaproszenie na spędzenie wakacji z rodziną królewską.
Getty Images dla Fundacji Invictus Games

Inne źródło podało Daily Mail, że starsi członkowie rodziny królewskiej, w tym książę William, nie będą chcieli, aby Meghan i Harry byli obecni na Świętach Bożego Narodzenia.

„Wygląda na to, że naprawdę wzmacniają swoją strategię pojednania” – podało źródło.

Warto przeczytać!  Kate Hudson, córka Goldie Hawn i Kurta Russella, o nepotyzmie w Hollywood: „To nie ma znaczenia”

Znawca dodał, że „dziwne” było to, że Sussexowie sugerowali, że mogą po prostu „wtoczyć się z powrotem i pozwolić, aby przeszłość minęła, jeśli tylko ktoś będzie na tyle dobry, aby ich zaprosić”.

Twierdzi się, że starsi członkowie rodziny królewskiej podobno nie chcą, aby rodzina Sussex dołączyła do nich na Boże Narodzenie.
Prasa brytyjska za pośrednictwem Getty Images

„Nasuwa się pytanie: dlaczego teraz?” dodał informator. „Czy to możliwe, że zdali sobie sprawę z narzekania na temat tego, jak okropne jest bycie członkiem rodziny królewskiej. Czyż jednak nie jest to świetna strategia?”

„The Post” zwrócił się do Pałacu Buckingham z prośbą o komentarz.

Harry (39 l.) i Meghan (42 l.) nie mają obecnie oficjalnego miejsca pobytu w Wielkiej Brytanii po tym, jak król wręczył im nakaz eksmisji z ich dawnej rezydencji królewskiej, Frogmore Cottage.

Król Karol będzie świętował Boże Narodzenie z rodziną w Sandringham.
Obrazy Getty’ego

Co więcej, podczas wizyty w Wielkiej Brytanii para będzie musiała ponieść dodatkowe wydatki na bezpieczeństwo.

Chociaż Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii mogą jeszcze nie być w planach dla Sussexów, para przeżyła przełom w królewskim rozłamie po tym, jak w zeszłym tygodniu Harry sensacyjnie podniósł telefon, aby zadzwonić do ojca i życzyć mu wszystkiego najlepszego.

Warto przeczytać!  Grudzień 2023 Daty premiery filmów, zwiastuny Wonka, Aquaman 2 i nie tylko

Obydwoje zadzwonili do króla 14 listopada, aby życzyć mu przez telefon wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – była to pierwsza rozmowa obu obozów od ponad sześciu miesięcy.

W zeszłym tygodniu monarcha po raz pierwszy od sześciu miesięcy rozmawiał ze swoim synem, księciem Harrym, z którym był w separacji.
Obrazy Getty’ego

Według doniesień monarcha otrzymał nagrane wcześniej wideo, na którym przedstawiają swoje wnuki, 4-letniego księcia Archiego i 2-letnią księżniczkę Lilibet, na którym śpiewają monarchie „Happy Birthday”.

Wygląda na to, że Harry ma nadzieję, że ta rozmowa telefoniczna stanie się odskocznią do długo oczekiwanego pojednania pary.
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić


Źródło