Technologia

Logitech przedstawia klawiaturę Wave Keys z obsługą wielu systemów operacyjnych: cena, funkcje

  • 20 listopada, 2023
  • 2 min read
Logitech przedstawia klawiaturę Wave Keys z obsługą wielu systemów operacyjnych: cena, funkcje


Szwajcarska marka elektroniki Logitech zaprezentowała 20 listopada bezprzewodową, ergonomiczną klawiaturę Wave Keys. Klawiatura ma klawisze o kształcie fali w kompaktowym układzie ze zintegrowaną wyściełaną podpórką pod nadgarstki. Logitech twierdzi, że unikalny falisty kształt Wave Keys zapewnia dłonie, nadgarstki i przedramiona w naturalnej pozycji do pisania, a zintegrowana wyściełana podpórka pod nadgarstki zapewnia lepsze wsparcie nadgarstków przez cały dzień.

Od 6995 rupii, Wave Keys jest dostępny w dwóch kolorach – grafitowym i off-white w sklepie internetowym Logitech.

Kliknij tutaj, aby śledzić nasz kanał WhatsApp

Klawisze Logitech Wave: funkcje

Wave Keys to pełnowymiarowa klawiatura z dedykowaną klawiaturą numeryczną. Waży 750 g i jest zasilany 2 bateriami AAA, które znajdują się w zestawie. Klawiatura ma układ z podwójnym nadrukiem dla systemów Windows i Mac oraz posiada kontrolki CapsLock i baterii. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi wynoszącemu 10 m klawiatura obsługuje technologię Bluetooth o niskim zużyciu energii.

Ta klawiatura kompatybilna z wieloma systemami operacyjnymi łączy się za pośrednictwem Bluetooth lub dołączonego odbiornika Logi BOLT dla bezpieczeństwa z maksymalnie trzema urządzeniami jednocześnie, takimi jak Mac, PC i iPad. Klawiatura jest również kompatybilna z myszą obsługującą technologię Logitech Flow.

Warto przeczytać!  Jaka jest najlepsza drużyna do Master League w Pokemon GO? (luty 2023)

Użytkownicy otrzymują w aplikacji Logi Options+ opcje personalizacji umożliwiające przypisywanie skrótów zwiększających produktywność, np. „Nie przeszkadzać”. Aplikacja umożliwia także tworzenie inteligentnych akcji, w tym „porannej rutyny za jednym dotknięciem” i dedykowanej akcji „czasu relaksu”.


Źródło