Świat

„Lwica” Javiera Milei: nowa pierwsza dama Argentyny Fatima Florez jest komiczką, która podszywając się pod swojego nowego chłopaka, satyrowała go

  • 20 listopada, 2023
  • 8 min read
„Lwica” Javiera Milei: nowa pierwsza dama Argentyny Fatima Florez jest komiczką, która podszywając się pod swojego nowego chłopaka, satyrowała go
Do tej pory argentyńska aktorka Fatima Florez była znana głównie ze swojego bezczelnego wcielania się w gwiazdy i prowadzenia rodzinnych teleturniejów.

Ale podążając za nią miażdżące zwycięstwo wyborcze partnera Javiera Milei42-letnia gwiazda będzie znana na całym świecie jako nowa Pierwsza Dama Argentyny.

Para zaczęła się spotykać w lipcu tego roku po spotkaniu na czacie w grudniu zeszłego roku, kiedy Fatima była jeszcze żoną swojego męża, z którym była od 22 lat.

W weekend aktorka, która może pochwalić się 1,1 miliona obserwujących na Instagramie, publicznie pokazała swoje wsparcie dla swojej drugiej połówki, zamieszczając zdjęcie, na którym głosuje.

Z kolei Javier podzielił się zdjęciem swojej wspaniałej dziewczyny ze swoimi 3,9 milionami obserwujących i napisał: „Moja LOVE Fatima Florez już głosowała…!!! NIECH ŻYJE PIEPRZONA WOLNOŚĆ.

Na zdjęciu: Javier Milei wraz ze swoją dziewczyną Fatimą Florez przybywa na występ Madame Butterfly w piątkowy wieczór, gdzie spotkał się z mieszanymi reakcjami gości
Na zdjęciu: Fatima opublikowała zdjęcie, na którym głosuje w weekend. W odpowiedzi Javier nazwał ją „moją miłością”

Pomimo ogromnej popularności w mediach społecznościowych, para spotkała się z mieszanym przyjęciem, gdy wzięła udział w przedstawieniu Madame Butterfly w Colón Theatre w Buenos Aires.

Nawiązując do stanowiska polityka w sprawie dawnych rządów wojskowych w Argentynie, goście podobno skandowali: „Miliei, śmieciu, jesteście dyktaturą!”.

Gdy Argentyna przygotowuje się na nową erę polityczną, FEMAIL przygląda się z boku kobiecie, która będzie wspierać Javiera – nazywającego siebie „lwem”.

Ale czy jego samozwańcza „lwica” będzie w stanie ujarzmić nowego prezydenta Playboya, który zyskał sławę dzięki przechwalaniu się swoją wytrzymałością seksualną i zamiłowaniem do trójkątów?

Wczesne życie i kariera

Fatima Florez, której prawdziwe nazwisko brzmi Maria Eugenia Florez, urodziła się w lutym 1981 roku i dorastała w Olivos, dzielnicy średniej klasy na obrzeżach Buenos Aires.

Uważa się, że ojciec aktorki Oscar pracował jako architekt, a jej matka Marta była nauczycielką geografii. Para miała trzy córki i rozstała się, gdy Fatima miała dziewięć lat.

Warto przeczytać!  Powrót kontroli na granicy rosyjsko-białoruskiej w związku z projektem wojennym na Ukrainie | Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej

W rozmowie z Clarin w 2014 roku Fatima powiedziała, że ​​jako dziecko widziała ze swojego domu willę prezydencką – w której będzie miał siedzibę jej chłopak – i zauważyła, że ​​zawsze przylatują i odlatują helikoptery.

W wywiadzie dla Infobae z 2019 r. Fatima opowiedziała, jak po raz pierwszy odkryła swój talent do podszywania się pod inne osoby, gdy była w szkole podstawowej.

Na zdjęciu: Fatima jako dziecko dorastające w dzielnicy Olivos, należącej do klasy średniej, na obrzeżach Buenos Aires
Na zdjęciu: Fatima z mamą Martą. Rodzice odtwórcy rozstali się, gdy miała dziewięć lat

Chociaż bała się nauczyciela z szóstej klasy, aspirująca aktorka lubiła naśladować jej maniery przed przyjaciółmi.

Fatima wyjaśniła: „Moi koledzy i ja strasznie się jej baliśmy, bo była bardzo wymagająca.

„Przeniosłam to uczucie na humor: skopiowałam jej gesty i sposób mówienia. W domu umierali ze śmiechu, bo wyszło tak samo.

Jako nastolatka aktorka zmagała się ze swoim wizerunkiem, a po rozwodzie rodziców zapadła na anoreksję.

W wywiadzie dla Pampita Ardohain w 2018 roku Fatima – która jako nastolatka schudła zaledwie 40 kilogramów – powiedziała: „Ukrywałam to, szczególnie przed rodzicami, kiedy pytali mnie, czy jadłam i okłamywałam ich, powiedziałam im tak i nic nie jadłem albo właśnie zjadłem jabłko.

„Dlatego zawsze mówię rodzicom, aby sprawdzali, czy ich dzieci jeją i co będą robić w łazience. Nie wymiotowałam, miałam anoreksję.

Gwiazda stwierdziła jednak, że po ponownym odkryciu wiary podbudowała poczucie własnej wartości. W wieku 17 lat Fatima została tancerką i występowała w produkcjach muzyka Pepito Cibriánsa.

Pierwsze małżeństwo i strzelanina do sławy

Trzy lata później Fatima dołączyła do zespołu Las Primas i w celach zawodowych przeniosła się do Peru, gdzie poznała swojego byłego męża Norberto Marcosa, który jest od niej prawie 20 lat starszy.

Warto przeczytać!  Mężczyzna, który spłodził setki kobiet, ma zakaz oddawania nasienia
W wywiadzie dla Infobae z 2019 r. Fatima (na zdjęciu w 2023 r.) ujawniła, jak po raz pierwszy odkryła swój talent do podszywania się pod inne osoby, gdy była w szkole podstawowej
Fatima na zdjęciu z mężem Norberto Marcosem w Rzymie. Para, którą dzieliła 20-letnia różnica wieku, zakończyła w lutym swoje 22-letnie małżeństwo

Ich ścieżki skrzyżowały się, gdy zespół pojawił się w przebojowym serialu komediowym La Paisana Jacinta.

Po odkryciu talentu Fatimy do podszywania się, Norberto został agentem piosenkarki i przekonał ją do przyjęcia pseudonimu scenicznego. Para pobrała się w 2001 roku.

W rozmowie z Telefe na początku tego roku Norberto opowiedział więcej o początkach ich romansu.

Wyjaśnił: „Byłem jedynym, który w nią wierzył. Nawet ona w nią nie wierzyła, a my nie mieliśmy ani centa.

W 2012 roku Fatima była współgospodarzem argentyńskiego teleturnieju rodzinnego Plan TV i wystąpiła w skeczu Dziennikarstwo dla wszystkich.

Fatima zyskała sławę w Argentynie dzięki wrażeniu, jakie zrobiła na ówczesnej wiceprezydent Cristinie Fernandez de Kirchner.

Podczas grudniowego wywiadu telewizyjnego z Javierem Fatima (na zdjęciu) żartobliwie powiedziała politykowi: „Jesteś zbyt samotny, aby pełnić swoją ważną rolę”.
Fatima Florez podszywa się pod swojego chłopaka Javiera Milei
Javiera Milei
Fatima Florez wciela się w Michaela Jacksona
Michaela Jacksona
Fatima Florez wciela się w Cristinę Fernandez de Kirchner
Cristina Fernandez de Kirchner

W 2019 roku w rozmowie z lokalną publikacją Infobae Fatima zażartowała: „Kiedy się złości, moja mama mówi mi, że bardziej przypominam córkę Cristiny niż jej”.

Tymczasem cytowano także Fatimę, która w stylu byłego prezydenta kazała swojemu mężowi „iść do diabła”.

Para pobrała się w 2001 roku i byli razem przez 22 lata. Chociaż para publicznie oświadczyła, że ​​pozostają w dobrych stosunkach, w argentyńskiej prasie krążą pogłoski o kłótniach w szatniach i rzekomej niewierności.

Romans Javiera Milei

W grudniu 2022 roku Fatima poznała swojego obecnego chłopaka Javiera Milei, kiedy oboje wystąpili w niezwykle popularnym talk show Mirthy Legrand – dwa miesiące przed oficjalnym rozstaniem z mężem.

Podczas wywiadu Fatima żartobliwie powiedziała politykowi: „Jesteś zbyt samotny, aby pełnić swoją tak ważną rolę”.

W grudniu 2022 roku Fatima poznała swojego obecnego chłopaka Javiera Milei, kiedy oboje wystąpili w niezwykle popularnym talk show Mirthy Legrand
Fatima twierdzi, że para zaczęła kontaktować się ze sobą na Instagramie po tym, jak w grudniu ubiegłego roku oboje pojawili się w talk show

W październiku para wróciła do programu Mirty, aby potwierdzić, że się spotykają.

Warto przeczytać!  Ukraina i Rosja zamieniają się miejscami w walce o Bachmuta | Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej

Fatima wyjaśniła: „Zaczęliśmy rozmawiać na Instagramie i zaczęliśmy się widywać znacznie później.

„To przyszło bardzo naturalnie. Następowało to bardzo stopniowo. Byłem w Urugwaju, pracowałem i zaczęliśmy do siebie pisać.

W innym miejscu wywiadu nowy prezydent Argentyny powiedział: „Jestem bardzo zakochany”. Para określiła swoją miłość jako „egzotyczną”.

Następnie Fatima wyjaśniła, jak oficjalnie rozstała się z mężem w lutym, w dniu swoich urodzin, porównując to do historycznej bitwy pod San Lorenzo w 1813 roku.

Po wywiadzie Fatima w jednym ze swoich programów wcieliła się w swojego nowego chłopaka.

Udostępniając swoje zdjęcie za kulisami, Fatima – ubrana w kudłatą brązową perukę i jaskrawoniebieskie soczewki kontaktowe – napisała: „JESTEM TWOJĄ LWIONĄ”.

Na zdjęciu: Javier i Fatima opuszczają teatr Colon w Buenos Aires w piątkowy wieczór po mieszanym przyjęciu
Para wyobraziła sobie czuły pocałunek po ogłoszeniu, że Javier wygrał wybory prezydenckie

W zeszłym miesiącu Javier udostępnił materiał filmowy, na którym jego dziewczyna kibicuje mu na jednym z wieców.

Materiał opisał: „ONA jest najpiękniejszym kwiatem!” KOCHAM CIĘ… NIECH ŻYJE PIEPRZONA WOLNOŚĆ.’

Milei, która jeszcze kilka lat temu była politycznie nieznana, została wybrana do parlamentu Argentyny w 2021 r. jako członkini La Libertad Avanza („Postępy Wolności”).

Pięć lat temu nagle spróbował szczęścia w uwielbianych w Argentynie dziennych czatach telewizyjnych – a producenci szybko zdali sobie sprawę, że widzowie nie mają dość jego obłąkanych twierdzeń na temat jego wytrzymałości seksualnej i bezczelnych poglądów politycznych. Otwarcie mówił też o trójkącie.

Woli nazywać siebie anarchokapitalistą, co oznacza, że ​​chciałby wyrwać jak najwięcej interwencji rządu i pozostawić wszystko wolnemu rynkowi.

Javier z dumą mówi, że był instruktorem seksu tantrycznego – powolnej, medytacyjnej formy stosunku opartej na filozofii Wschodu, gdzie ostatecznym celem nie jest orgazm, ale przyjemność płynąca z tego procesu.


Źródło