Man Utd ogromnie osłabił nadzieje Liverpoolu na tytuł po dramatycznej drugiej połowie – 6 punktów do dyskusji

• 7 kwietnia, 2024
  • 7 min read

Liverpool nie był w stanie pokonać Manchesteru United i na Old Trafford zremisował 2:2, co uniemożliwiło im awans na szczyt.

Alejandro Garnacho w pierwszych dwóch minutach znalazł piłkę w siatce, ale jego gol został uznany po tym, jak flaga sędziego liniowego przerwała radość. Sprytna interwencja Andre Onany sprawiła, że ​​Dominik Szoboszlai nie strzelił wkrótce potem na prowadzenie Liverpoolu.

W 22. minucie The Reds objęli prowadzenie, uciszając tym samym Stretford End. Dośrodkowanie Darwina Nuneza z rzutu rożnego Andy’ego Robertsona spotkało się z Luisem Diazem, który nie pomylił się z bliskiej odległości i wyprowadził Liverpool na prowadzenie. Prezentowana obrona niewątpliwie będzie dotyczyć Erika ten Haga.

United zakończyli pierwszą połowę bez ani jednego celnego strzału na bramkę, ale ich pierwsza próba gry była czymś naprawdę wyjątkowym. Niedbałe podanie Jarella Quansaha od tyłu zostało przechwycone przez Bruno Fernandesa, który uderzył strzałą obok Caoimhína Kellehera z dużej części boiska z około 45 metrów.

Fakt, że gol Fernandesa nie był nawet najlepszym w meczu, jest najlepszą recenzją gola Kobbiego Mainoo na 2:1. Były odcienie słynnego ataku Federico Machedy przeciwko Aston Villi, a najnowszy cud chłopca United wprawił fanów gospodarzy w szał.

A jednak było jeszcze więcej dramatu przed nami. Rzut karny Mohameda Salaha przywrócił Liverpoolowi punkt po tym, jak Aaron Wan-Bissaka niezdarnie powalił Harveya Elliota w polu karnym.

Lustrzany futbol przeanalizował pięć punktów dyskusji z ekscytującego starcia dwóch tytanów Premier League na Old Trafford.

Magiczny moment Mainoo

Warto przeczytać!  Fan Virata Kohli łamie zabezpieczenia, przyczepia się do niego i dotyka stóp, po czym zostaje wyrzucony w meczu RCB vs PBKS IPL | Krykiet
Warto przeczytać!  Najważniejsze momenty Diamentowej Ligi Doha 2024: Neeraj zajmuje drugie miejsce z rzutem na odległość 88,36 m
Warto przeczytać!  IPL 2024 – MI vs CSK – Mecz CSK, który pokazał, że Ruturaj Gaikwad przejął kontrolę