Marketing

Marlins bada rynek w celu łapania ulepszeń

  • 20 listopada, 2023
  • 5 min read
Marlins bada rynek w celu łapania ulepszeń


Łapacze Marlins byli w zeszłym roku najmniej produktywną grupą obrońców w Lidze Narodowej, uderzając łącznie 0,200/0,272/0,298. Jacoba Stallingsa I Nicka Fortesa łapał każdą rundę meczu w Miami w 2023 r., ale w zeszłym tygodniu Stallings nie został wybrany do przetargu, ponieważ drużyna Fish chce odwrócić sytuację i wprowadzić bardziej produktywną, wszechstronną opcję. Nowo zatrudniony prezes ds. operacji baseballowych, Peter Bendix, w rozmowie z reporterami odniósł się do tej potrzeby – link za pośrednictwem Jordana McPhersona z Miami Herald – wyraźnie stwierdzając, że drużyna Marlins potrzebuje pomocy w łapaniu poza sezonem i że dodanie wielu łapaczy w celu wzmocnienia głębi organizacyjnej byłoby „idealne”. ” Dodał, że Fish jest otwarty zarówno na transakcje, jak i opcje wolnego agenta na tej pozycji.

Nie musi to oznaczać, że 27-letni Fortes pracuje w organizacji na wypożyczeniu. Choć w ubiegłym roku osiągnął zaledwie 0,204/0,263/0,299 w 323 występach, Fortes jest znakomitym obrońcą i ma jeszcze wiele opcji do rozegrania w niższych ligach. W zależności od wielkości pozornie nieuniknionych dodatków do łapania, które wprowadza Miami, może on pracować w oznaczonym czasie, pełnić rolę ścisłego rezerwowego lub nawet pozostać w drużynie głębinowej w starszych drużynach nieletnich.

Warto przeczytać!  Rozważania dotyczące rozwoju biznesu: 5 sposobów na dotarcie do międzynarodowej publiczności

Rozważany jest także (ale nie w 40-osobowym składzie) kandydat na 24-latka Willa Banfielda, numer 69 w ogólnym wyborze w drafcie 2018. W 2023 roku Banfield po raz drugi przeszedł ocenę Double-A, uzyskując przyzwoity wynik 0,258/0,302/0,472 i 23 home runy. Rzadko chodzi i być może nigdy nie będzie można na nim polegać, jeśli chodzi o publikowanie nawet średniego procentu zdobytych bramek w dużych ligach, ale w 23 roku Banfield przeżył załamanie, po tym jak przez większość swojej gry w juniorach był nazywany łapaczem działającym wyłącznie w rękawiczkach. Nie ma go jeszcze w 40-osobowym składzie i kwalifikuje się do draftu zgodnie z zasadą 5, ale jeśli nie zostanie przyjęty, może znaleźć się w kolejce do swojego debiutu w dużej lidze w którymś momencie w 2024 roku.

Mimo to jasne jest, że Bendix i jego pracownicy w pewnym momencie będą musieli sprowadzić pomoc w łapaniu. Rynek wolnych agentów nie jest szczególnie głęboki na tej pozycji. Mitcha Garvera to najlepsza dostępna opcja ofensywna, chociaż ma za sobą kilka sezonów skróconych przez kontuzje i gdziekolwiek podpisze kontrakt, może być wykorzystywany w bardziej hybrydowej roli łapacza i DH. Alternatywy obejmują Gary’ego Sancheza, Wiktora Caratiniego I Toma Murphy’ego. Dostępnych jest kilka opcji wymagających obsługi rękawic (np Austina Hedgesa, Roberto Pereza), ale ich ogólnie słabe wyniki w ofensywie sprawiłyby, że Miami miałoby tylko słabą produkcję, podobną do tej, którą osiągnęło w 2023 roku.

Warto przeczytać!  Co porabia obecnie „Devil Man” Onidy?

Na rynku handlowym mogłoby pojawić się kilka ciekawszych alternatyw. Jest kilku godnych uwagi kandydatów do zmiany scenerii, takich jak San Francisco Joey’a Barta i być może St. Louis Iwana Herreryz których żaden nie ma drogi do regularnych ataków dzięki odpowiedniej obecności Patricka Baileya I Willsona Contrerasa. Bliźniacy chcą zmniejszyć liczbę płac i odnotowali przełom w 2023 r Ryana Jeffersaco prawdopodobnie czyni go weteranem Christiana Vazqueza dostępny. Nadal ma dług na dwa lata i 20 milionów dolarów. Vazquez miał trudny rok w tabeli w 2023 r., ale jego wynik był tylko nieco poniżej średniej ligowej w latach 2019–2022. Jest to oczywiście po prostu spekulacyjna garść nazw, a nie jakiekolwiek kompleksowe zestawienie potencjalnie dostępnych nazw.

Jeśli chodzi o płace, Marlinowie mogą nie mieć zbyt wiele miejsca do pracy. Roster Resource obecnie szacuje je na nieco ponad 96 mln dolarów – czyli o około 14 mln dolarów mniej niż na koniec sezonu 2023. Ale oprócz pomocy w łapaniu, Marlinowie mogliby także rozważyć ulepszenia na krótkim przystanku i na boisku, nie mówiąc już o niektórych ruchach pogłębiających mieszankę rotacyjną.

Warto przeczytać!  Jak dane zmienią marketing w nowym roku

Chociaż sztab początkowy od dawna stanowił silną stronę w Miami, nie jest już tak mocny jak kiedyś. Piaskowa Alcantara opuści sezon 2024 ze względu na operację Tommy’ego Johna. Pabla Lopeza został sprzedany Bliźniakom zeszłej zimy Luisa Arraeza umowa. Najlepsza perspektywa Jake’a Edera poszedł do White Sox w zamian za Jake’a Burgera. Koledzy, perspektywy Maxa Meyera I Sixto Sancheza zostali ranni. The Fish nadal ma utalentowaną grupę rotacyjną — Jezu Luzardo, Eury’ego Pereza, Braxtona Garretta, Edwarda Cabrerę, Trevora Rogersa — ale nie są już tak uzbrojeni jak kiedyś. Jest to istotne zarówno dlatego, że stwarza możliwą potrzebę uzupełnienia grupy, jak i zmniejsza łatwość, z jaką mogą oni handlować bronią ze swoich zapasów, aby zaradzić innym brakom, takim jak rażąca potrzeba łapacza, o którym niedawno wspomniał Bendix.


Źródło