Rozrywka

Matt Rife odpowiada po tym, jak skrytykowano go za żart na temat przemocy domowej w specjalnym programie Netflix „Naturalna selekcja”.

  • 21 listopada, 2023
  • 6 min read
Matt Rife odpowiada po tym, jak skrytykowano go za żart na temat przemocy domowej w specjalnym programie Netflix „Naturalna selekcja”.


Autor: Adam S. Levy dla Dailymail.com

04:17 21 listopada 2023 r., aktualizacja 04:27 21 listopada 2023 r.

  • Na początek występu w programie specjalnym Rife opowiedział żart, który krytycy uznali za seksistowski i lekceważący przemoc domową
  • Żart Rife’a wzbudził na Twitterze wielu krytyków, z których wielu stwierdziło, że z satysfakcją zobaczyło sensację TikToka w gorącej wodzie
  • W zeszłym tygodniu Rife powiedział, że „tak naprawdę nie trzyma się tej całej plotki o wrażliwości krążącej w świecie komedii, że nie można już nic powiedzieć”.Komik Matt Rife odpowiedział w poniedziałek po tym, jak skrytykowano go w mediach społecznościowych za żart na temat przemocy domowej, który opowiedział w niedawno wydanym na platformie Netflix programie „Naturalny wybór”.

„Jeśli kiedykolwiek poczułeś się urażony opowiedzianym przeze mnie żartem, oto link do moich oficjalnych przeprosin” – powiedział 28-letni Rife w poście na Instagramie Stories, w którym zamieścił link do strony internetowej sprzedającej kaski dla osób ze specjalnymi potrzebami.

Na rozpoczęcie występu w programie specjalnym, który został nakręcony w DAR Constitution Hall w Waszyngtonie, Rife opowiedział żart, który krytycy uznali za seksistowski i lekceważący przemoc domową.

Urodzony w Columbus w stanie Ohio komik opowiedział trochę o kontraście między stolicą kraju a największym pobliskim miastem w Baltimore.

Warto przeczytać!  J-Hope zostaje drugim członkiem BTS, który dołącza do armii Korei Południowej

„Byłam w Baltimore tylko raz i gospodyni, która cię obsadzała, miała podbite oko, całe podbite oko” – powiedziała w odcinku specjalnym Rife, o którym zrobiło się głośno na platformie mediów społecznościowych TikTok. To nie było pytanie typu: „Co się stało?” To, co się stało, było całkiem oczywiste.

Najnowsze: komik Matt Rife (28 l.) w poniedziałek ustąpił po tym, jak ostro zareagował w mediach społecznościowych za żarty, które opowiedział w niedawno wydanym na platformie Netflix programie „Naturalny wybór”
„Jeśli kiedykolwiek poczułeś się urażony opowiedzianym przeze mnie żartem, oto link do moich oficjalnych przeprosin” – stwierdziła 28-letnia Rife w poście na Instagramie
W poście link do strony internetowej sprzedającej kaski dla osób ze specjalnymi potrzebami

„Ale nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego, że to jest twarz firmy?” To jest osoba, która wita ludzi?

Rife kontynuowała historię: „A mój chłopak, z którym byłam, powiedział: „Tak, szkoda mi jej, stary, czuję, że powinni ją umieścić w kuchni lub gdzieś, gdzie nikt nie musi widzieć jej twarzy”. A ja na to: „Tak, ale czuję, że gdyby umiała gotować, nie miałaby tego podbitego oka”.

Wśród sprzeciwów ze strony publiczności przyznał, że poruszał mocny temat w swoim materiale, po czym przeszedł do innego programu.

„Testuję wodę i sprawdzam, czy wszyscy będą się dobrze bawić” – powiedział Rife. „Pomyślałem, że zaczniemy serial od przemocy domowej, a reszta powinna pójść gładko.

– Oczywiście, że było mi jej szkoda. Powinna była mieć kryształy ochronne, wiesz, co mam na myśli?

Warto przeczytać!  Prezes związku aktorów SAG, Fran Drescher, skrytykował wyjazd do Włoch w przededniu ewentualnego strajku

Żart Rife’a wzbudził na Twitterze wielu krytyków, z których wielu stwierdziło, że z satysfakcją zobaczyło sensację TikToka w gorącej wodzie.

Jeden z użytkowników powiedział: „Matt Rife rozpoczyna swój odcinek specjalny żartem: „gdyby kobieta umiała gotować, nie miałaby podbitego oka”. Naprawdę? To jest twój bóg?

Inna powiedziała: „Sposób, w jaki Matt zyskał ogromną popularność, a gdy tylko pojawi się specjalna komedia na Netfliksie, natychmiast zdradza je żartem na temat przemocy domowej… to szaleństwo”.

Na rozpoczęcie występu w programie specjalnym, który został nakręcony w DAR Constitution Hall w Waszyngtonie, Rife opowiedział żart, który krytycy uznali za seksistowski i lekceważący przemoc domową
Urodzony w Columbus w stanie Ohio komik opowiedział trochę o kontraście między stolicą kraju a największym pobliskim miastem w Baltimore
Żart Rife’a wzbudził na Twitterze wielu krytyków, z których wielu stwierdziło, że z satysfakcją zobaczyło sensację TikToka w gorącej wodzie
Jeden z użytkowników skomentował odpowiedź Rife’a, mówiąc: „DUŻE YIKES”
Inna osoba stwierdziła, że ​​była zaskoczona żartem opowiedzianym przez Rife’a, uznając ją za „przesadną” kontrowersję

Jeden z użytkowników powiedział: „Matt Rife: moja specjalność jest przeznaczona dla facetów… Natychmiast zaczyna się od żartu o przemocy domowej”.

Jeden z użytkowników zamieścił mema przedstawiającego Stephena Colberta jedzącego popcorn w okularach 3D z podpisem: „Jestem świadkiem upadku Matta Rife’a po tym, jak od pierwszego dnia powiedział, że wulgarnie mówi „prezydent bractwa, przed którym kobiety ostrzegają inne kobiety”. ’

Inna osoba stwierdziła, że ​​była zaskoczona żartem opowiedzianym przez Rife’a, uznając ją za „przesadną” kontrowersję.

„Na moim Tiktoku mnóstwo osób narzekało na żart Matta Rife’a o przemocy domowej, a co do mojego komentarza, w pewnym sensie założyłem, że jest przesadny” – stwierdził użytkownik. „Kiedy w końcu zobaczyłem prawdziwy „żart”… muszę przeprosić, wszyscy mieliście rację.

Warto przeczytać!  Burt Bacharach, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki pop, zmarł w wieku 94 lat

Jeden z użytkowników skomentował odpowiedź Rife’a, mówiąc: „DUŻE YIKE”.

W zeszłym tygodniu Rife rozmawiał z Variety podczas pytań i odpowiedzi, w których stwierdził, że „tak naprawdę nie trzyma się tej całej plotki o wrażliwości krążącej w świecie komedii, że nie można już nic powiedzieć”, nazywając to pojęcie „bykami***”.

Dodał: „Możesz mówić, co chcesz. Teraz musisz przygotować się na konsekwencje. Ale ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, jak śpisz w nocy. Wiesz co mam na myśli? Perspektywa innych ludzi na Twój temat nie jest Twoją odpowiedzialnością.

W zeszłym tygodniu Rife powiedział, że „tak naprawdę nie trzyma się tej całej plotki o wrażliwości, krążącej w świecie komedii, że nie można już nic powiedzieć”, nazywając to pojęcie „bykami***”.
Rife powiedział, że wychodzi na scenę z zamiarem „rozśmieszenia ludzi” i nie boi się zagłębiać w tematy, które można uznać za „czarny humor”

Rife powiedział, że wychodzi na scenę z zamiarem „rozśmieszenia ludzi” i nie boi się zagłębiać w tematy, które można uznać za „czarny humor”.

Rife powiedział: „Nie sądzę, że jest coś, o czym nie można mówić, jeśli zrobisz to poprawnie, we właściwy sposób i we właściwym czasie.

„Musisz być sobą i nie martwić się, że urazisz pewną liczbę osób. Możesz przegapić żart, który, jak się obawiasz, może kogoś urazić, ale może sprawić, że zyskasz milion nowych fanów.


Źródło