Rozrywka

Megan Fox ujawnia obraźliwe relacje z „bardzo znanymi” mężczyznami w nowym tomiku poezji

  • 7 listopada, 2023
  • 4 min read
Megan Fox ujawnia obraźliwe relacje z „bardzo znanymi” mężczyznami w nowym tomiku poezji


Dołączając do potoku celebrytów – w tym Britney Spears, Julii Fox, Jady Pinkett Smith, i Barbra Streisand, które niedawno opublikowały osobisty tekst rzucający więcej światła na ich szczegółowo wnikliwe życie w Hollywood, Megan Fox, gwiazda Transformatory I Ciało Jennifer, ma teraz nowy tomik poezji, w którym zagłębia się w historię poronienia, a także jej krzywdzące relacje z „przerażającymi ludźmi” – powiedziała Dzień dobry Ameryko we wtorek.

Fox w swoich wierszach ujawnia, że ​​poroniła w 10 tygodniu ciąży z narzeczonym muzykiem Machine Gunem Kellym. „Chcę trzymać Cię za rękę / słyszeć Twój śmiech… ale teraz / muszę się pożegnać / do widzenia” – pisze w jednym z wierszy. „Zapłacę każdą cenę / Powiedz mi proszę / jaki jest okup / za jej duszę?”

„Nigdy wcześniej w życiu nie przeżyłam czegoś takiego” – powiedziała Fox GMA. „Mam trójkę dzieci, więc było to dla nas obojga bardzo trudne. I wysłało nas w bardzo dziką podróż razem i osobno, razem i osobno, razem i osobno, razem i osobno, próbując nawigować: „Co to znaczy?”. Dlaczego się to stało?'”

Niektóre inne wiersze Fox ujawniają jeszcze mroczniejsze doświadczenia, w tym związek z przemocą fizyczną z anonimowym mężczyzną. „twoje oczy robią się czarne / i wiem, że jest już za późno na ucieczkę… uderzasz mnie / ponownie / i jeszcze raz / rozpoznaję znajomy smak krwi na moim języku” – pisze.

Warto przeczytać!  Super Mario Bros. pisze o braku akcentu Chrisa Pratta w filmie

Książka pt Ładni chłopcy są trujący„nie jest exposé… ani wspomnieniami” – podkreślił Fox GMA”, „ale przez całe życie byłam w co najmniej jednym związku, w którym stosowano przemoc fizyczną i w kilku związkach, w których stosowano przemoc psychiczną. Połączyłam się publicznie tylko z kilkoma osobami, ale dzieliłam się energią z, jak sądzę, można powiedzieć, okropnymi ludźmi. A także bardzo sławny —bardzo sławni ludzie. Ale nikt nie wie, że współpracowałem z tymi ludźmi.

W innym wierszu Foxa czytamy: „Dzisiaj moim grzechem było to, że poszedłem za twoim przyjacielem do stołu / zamiast czekać, aż mnie poprowadzisz… uderzyłeś mnie / znowu / i znowu”. I gdzie indziej: „rano po tym, jak mnie skrzywdziłeś / budziłem się i robiłem ci kawę / zakładałem bluzę, żebyś nie musiał patrzeć na siniaki, które zostawiłeś”.

Burzliwy, dobrze udokumentowany związek Foxa z Kelly, której prawdziwe nazwisko brzmi Colson Baker, był szczególnie naznaczony zamieszaniem. W swoim dokumencie z 2022 r Życie w kolorze różowymKelly powiedział, że podczas rozmowy telefonicznej z Fox próbował popełnić samobójstwo.

„Pomyślałam sobie: «Nie jesteś tu dla mnie»” – wspomina Kelly w filmie. „Jestem w swoim pokoju i chyba wkurzam się na nią. Stary, włożyłem strzelbę do ust. A ja krzyczę przez telefon i jakbym miał lufę w ustach. Idę odbezpieczyć strzelbę i nabój, gdy wraca do góry, łuska po prostu się zacina. Megan jest śmiertelnie cicha.

Warto przeczytać!  Sony World Photography Awards: Boris Eldagsen odrzuca nagrodę za zdjęcie wygenerowane przez sztuczną inteligencję

Pomimo doniesień o kłótni na początku tego roku, Fox i Kelly najwyraźniej znów są razem i nadal są zaręczeni. Aktorka twierdzi, że do napisania książki namówiła ją Kelly.

Fox nie jest obca, gdy spotyka się z ostrymi reakcjami za opowiedzenie o swoich doświadczeniach, ale powiedziała GMA w której „żyje wolność”. [the] stron” swojego tomiku poetyckiego.

„Całe życie spędziłam na ukrywaniu ludzkich sekretów. Moje ciało boli od dźwigania ciężaru ich grzechów” – powiedziała. „Mam nadzieję, że moje słowa zainspirują innych do odzyskania szczęścia i tożsamości”.


Źródło