Rozrywka

Meghan Markle o serialu „W garniturach” Sukces Netflixa: „Czy to nie szalone?”

  • 17 listopada, 2023
  • 3 min read
Meghan Markle o serialu „W garniturach” Sukces Netflixa: „Czy to nie szalone?”


Nawet Meghan Markle nie może pojąć, co sprawiło, że jej stary dramat „Suits” w USA Network pojawił się w tym roku w serwisach streamingowych, ale jest tu po to.

Spacerując po czerwonym dywanie o godz Różnorodność’O wydarzeniu Power of Women w czwartek poinformowała Markle, księżna Sussex Odmiany starsza pisarka zajmujących się rozrywką Angelique Jackson, że dramat prawniczy przekroczył już 45 miliardów minut transmisji strumieniowej łącznie w serwisach Netflix i Peacock, jak wynika z najnowszego cotygodniowego raportu Nielsena dotyczącego transmisji strumieniowych, opublikowanego wcześniej w czwartek.

„Czy to nie jest dzikie?” – powiedziała Markle, która wystąpiła w roli asystentki prawnej Rachel Zane w serialu „W garniturach”.

Markle stwierdziła, że ​​„nie ma pojęcia”, co spowodowało ponowne zainteresowanie serialem, ale potem zaryzykowała przypuszczenie: „Wspaniale było nad tym pracować, tak wspaniała obsada i ekipa. Naprawdę dobrze się bawiliśmy. Pracowałem nad tym przez siedem sezonów, więc całkiem sporo. Ale obecnie trudno jest znaleźć program, który można oglądać w trybie binarnym tak wiele odcinków, więc to mogłoby mieć z tym coś wspólnego. Ale dobre programy są wieczne.”

Warto przeczytać!  Scheana Shay idzie na siłownię po tym, jak zaprzeczyła, że ​​uderzyła Raquel Leviss

Choć Markle wycofała się z serialu „Suits”, który był emitowany przez dziewięć sezonów w latach 2011–2019, a w 2018 r. zaręczyła się z księciem Harrym, księciem Sussex, wróciła do Hollywood, tym razem jako producentka. Była aktorka wraz z mężem rozwijają projekty telewizyjne i filmowe za pośrednictwem swojego banera Archewell Productions, który ma ogólną umowę z Netfliksem (przypadkowo jednym z domów oferujących streaming „Suits”).

Do tej pory Sussexowie zadebiutowali ze streamerem w trzech projektach – dokumentalnym „Heart of Invictus”, dokumentalnym „Live to Lead” i autobiograficznym projekcie „Harry & Meghan” – a Markle zapowiada kolejne, skupiając się na tytułach nawiązujących do reakcje emocjonalne widzów.

„Rzeczy, które sprawiają, że ludzie czują się… Chciałem powiedzieć „dobre”, ale to coś więcej, rzeczy, które sprawiają, że ludzie coś czują, prawda?” – powiedziała Markle. „I poczujcie poczucie wspólnoty. Ale mamy na koncie mnóstwo ekscytujących rzeczy. Nie mogę się doczekać, aż będziemy mogli je ogłosić, ale jestem po prostu naprawdę dumny z tego, co tworzymy. Mój mąż też to uwielbia. Jest naprawdę fajnie.”

Warto przeczytać!  Kate Beckinsale ma sześciopak abs i stonowane nogi na zdjęciach bikini IG

Obejrzyj cały wywiad Markle’a z Różnorodność w powyższym filmie.

Markle, która miała zostać uhonorowana w klasie 2022 RóżnorodnośćPower of Women we wrześniu ubiegłego roku, ale trzy tygodnie przed publikacją numeru, królowa Elżbieta II, babcia męża Markle, księcia Harry’ego, księcia Sussex, zmarła w wieku 96 lat. Zamiast zostać włączona do Władzy wydania Women, po oficjalnym okresie żałoby, Markle udzieliła nowego wywiadu Różnorodność, który został opublikowany jako artykuł z okładki 19 października 2022 r.

W środę ukazał się numer Power of Women 2023, w którym znalazły się wyróżnione osoby: Lily Gladstone, Billie Eilish, Carey Mulligan i Fantasia Barrino, a także wybitne kobiety wymienione w corocznym raporcie Women’s Impact Report, który przedstawia liderów branży rozrywkowej.

Wraz ze świętowaniem Barrino, Gladstone, Mulligan i Eilish w czwartki Różnorodność Moc kobiet zaprezentowana w ramach wydarzenia Lifetime w Citizen News w Los Angeles, Różnorodność uhonorował także współzałożycieli LuckyChap, Margot Robbie, Tom Ackerley i Josey McNamara nagrodą Producenta Roku.


Źródło