Rozrywka

„Można być bezbronnym, ale nigdy nie mów nic negatywnego”

  • 14 listopada, 2023
  • 6 min read
„Można być bezbronnym, ale nigdy nie mów nic negatywnego”
Kim Kardashian wyjawiła, jak rozwód rodziców pomógł jej poradzić sobie z rozstaniem z byłym mężem Kanye Westem.

Gwiazda reality show (43 lata), która w 2021 roku zakończyła małżeństwo z 46-letnim raperem, z którym ma czworo dzieci, przyznała, że ​​można być „bezbronnym” bez konieczności mówienia czegokolwiek negatywnego o swoim byłym partnerze.

Na okładce 28. dorocznego wydania „Mężczyzn Roku” magazynu GQ przypomniała sobie, jak rodzice sprawili, że ona i jej rodzeństwo poczuli się „kochani i słyszani” podczas bolesnego rozstania, czego próbowała dokonać w przypadku własnych dzieci.

Rodzice Kim, Kris i Robert Kardashian, byli małżeństwem przez 13 lat i mieli dzieci: Kim, Kourtney (44 lata), Khloe (39 lat) i Robert Jr. (36 lat), zanim rozstali się w 1991 roku.

W rozmowie z publikacją powiedziała: „Zastanawiałam się, jak moi rodzice sobie z nami poradzili”.

Rozstanie: 43-letnia Kim Kardashian ujawniła, jak rozwód rodziców pomógł jej poradzić sobie z rozstaniem z byłym mężem Kanye Westem, 46,
Szczere: Gwiazda reality show, która rozstała się z raperem w 2021 r. i z którą ma czworo dzieci, powiedziała, że ​​można być „bezbronnym” bez konieczności mówienia niczego negatywnego o swoim byłym partnerze (na zdjęciu z Kanye w 2016 r.)

„Pamiętam tylko, że byli otwarci… Ostatecznie liczy się to, że dzieci czują się kochane i słyszane. Chcesz być wrażliwy, bo to tylko dzieci i trudno jest to przetrwać bez względu na wiek.

Dodanie: „Musisz upewnić się, że wchodzisz tylko na poziom, który oni mogą zrozumieć. W porządku jest pokazać wrażliwą stronę. Nigdy nie przechodzisz na negatywną stronę.

Warto przeczytać!  Ciemna i tragiczna strona życia złotej dziewczyny Paris Hilton

W zeszłym roku Kim wyjaśniła, że ​​próbowała chronić swoje dzieci przed „wszystkimi szalonymi bzdurami”, jakie towarzyszą publicznym wybuchom Kanye, ale nalegała, aby jeśli w przyszłości będą ją o to pytać, „będzie gotowa” odpowiedzieć .

Matka czwórki dzieci zalała się łzami, gdy w podcaście Angie Martinez IRL omawiała ich publiczny rozwód i porównała życie swoich dzieci do życia wychowywanego przez ojca Roberta.

Kim płakała, mówiąc: „Miałam najlepszego tatę”. Nie chcę się emocjonować. To był dla mnie właśnie dzień. To trudne. To cholernie trudne, wiesz, wspólne rodzicielstwo.

„To na przykład, jeśli nie wiedzą, o czym się mówi lub co dzieje się na świecie, w stylu: dlaczego miałbym w ogóle nieść im tę energię. Wiesz, to jest naprawdę ciężkie, ciężkie, dorosłe gówno. Z którymi nie są gotowi, żeby sobie poradzić.

„A kiedy już będą, przeprowadzimy te rozmowy i będę odpowiednio przygotowany, ale do tego czasu zrobię wszystko, aby ich życie było jak najbardziej normalne”.

Kanye i Kim zaczęli się spotykać w 2012 roku. Para pobrała się w 2014 roku i mają razem czworo dzieci: córki North (10 lat) i Chicago (5 lat) oraz synów Psalm (4 lata) i Saint (7 lat).

Warto przeczytać!  Deena wspomina powrót Ronniego do „Jersey Shore: Family Vacation”.
Mama: Kim złożyła pozew o rozwód z raperem w 2021 r., powołując się na różnice nie do pogodzenia i początkowo zgadzając się na wspólną opiekę przed rozstaniem w 2022 r., w wyniku którego była para kłóciła się o swoje dzieci: 10-letnią córkę North i 5-letnie Chicago oraz synów Psalm. , cztery i Święty, siedem
Tata: Na okładce 28. dorocznego wydania Men of the Year magazynu GQ przypomniała sobie, jak dzięki rodzicom ona i jej rodzeństwo poczuli się „kochani i słyszani” podczas bolesnego rozstania, co starała się zrobić z własnymi dziećmi (LR) Kourtney, Robert , Khloe, Kim i Robert Jr. w 2003 r
Idziemy dalej: mama Kris na zdjęciu z drugim mężem Brucem Jennerem – obecnie Caitlyn – w 1991 r.

Kim złożyła pozew o rozwód z raperem w 2021 r., powołując się na różnice nie do pogodzenia i początkowo zgadzając się na wspólną opiekę przed rozstaniem w 2022 r., w wyniku którego była para spierała się o dzieci.

W maju powiedziała także Vogue Italia: „Jeśli chodzi o tatę moich dzieci i jestem zdenerwowana, staram się nie okazywać zbyt wielu emocji”.

Muszę być gotowy wyjaśnić, dlaczego jestem zdenerwowany, a może nie byłoby to właściwe, gdyby oni o tym wiedzieli. Nie ma nic gorszego niż „Zrozumiesz, kiedy będziesz starszy”. Nie chcę być taką osobą.

W innym miejscu wywiadu jej siostra Khloe opowiedziała, jak Kim odnalazła „odnowioną pewność siebie” po rozstaniu i „inną pewność siebie”, nie myśląc, że władza jest „w czyichś rękach”.

Tymczasem przyjaciółka z dzieciństwa, Allison Statter, była zachwycona, jaka była dumna ze swojego kumpla, który odważnie zakończył małżeństwo, mimo że „w głębi duszy chciała utrzymać rodzinę razem”.

Kim ujawniła również, że nie tylko zwróciła się do psychologa dziecięcego o pomoc i porady dla rodziców, ale także polega na swojej wierze chrześcijańskiej, aby radzić sobie w trudnych chwilach.

Opowiada, jak ona i jej dzieci modlą się każdego wieczoru, po czym przyznaje: „Prawdopodobnie jestem bardziej religijna, niż większość ludzi przypuszcza”.

Warto przeczytać!  Czy to dobrze, czy źle dla Hollywood? - Różnorodność

Smutny: w zeszłym roku Kim wyjaśniła, że ​​próbowała chronić swoje dzieci przed „wszystkimi szalonymi bzdurami”, jakie towarzyszą publicznym wybuchom Kanye, ale nalegała, aby jeśli w przyszłości będą ją o to przepytywać, będzie „przygotowana” odpowiedzieć

Poruszyła także kwestię etyki pracy swojego ojca, którą przekazała swojej rodzinie wiosną.

Robert niestety zmarł w wieku 59 lat we wrześniu 2003 roku po walce z rakiem przełyku.

Kim wspomina: „Tata kazał mi podpisać umowę na wszystko. Kiedy dostałem samochód, musiałem go myć raz w tygodniu, sprawdzać, czy ma wystarczającą ilość paliwa i czy nie wjechałem nim w ziemię. To był prezent, który dał mi, gdy miałem 16 lat, ale miałem obowiązki”.

A teraz North przez większość weekendów prowadzi własne stoisko z lemoniadą na końcu ulicy, próbując zarobić dodatkową gotówkę.

Bierze ogromny dzban, napełnia go, wkłada do wozu i schodzi do rogu, ma stół, krzesła i wentylatory, żeby zachować spokój. Ona daje znaki”.

„Siedzi tam godzinami. Pomagają jej przyjaciele, więc dzieli się z nimi pieniędzmi. Jeśli przypadkowa osoba się zatrzyma, pobierze od niej tylko 2 dolary. Jeśli cię zna, całkowicie cię oszuka”.

Dodawanie: „Będę dzwonić od znajomych, mówiąc, że zapłaciła im 20 dolarów za lemoniadę. Bierze od nich 20 dolarów i mówi: „Nie mam reszty”.

Już dostępne: Przeczytaj, czego Kim Kardashian nauczyła się od swojego ojca, autor: Sean Manning na GQ.com oraz w wydaniu Men of the Year magazynu GQ


Źródło