Nagrody meczowe z niezwykle rozczarowującego meczu towarzyskiego Niemiec z Ukrainą

• 3 czerwca, 2024

Ponieważ przez jakiś czas nie było Bayernu Monachium, w centrum uwagi znajduje się reprezentacja Niemiec, więc przyjrzyjmy się, jak poradziła sobie w meczu towarzyskim z Ukrainą…

Zmiana koszulki: Oleksandr Zinchenko

Ukraina dała dzisiaj z siebie wszystko, a Zinczenko był za tym wszystkim. Najwięcej pracy włożył na boisku. Broniąc obrony najlepiej jak potrafił, a także spychając Ukrainę do ostatniej tercji, Zinchenko rozegrał to spotkanie pełną parą i przez cały czas było jasne. Choć może nie był w najlepszej formie, był zdecydowanie lepszym Ukraińcem na boisku. Jednak na wzmiankę zasługują także Viktor Tsigankov i Taras Stepanenko, kapitan i pomocnik Girony dokonali świetnych zmian.

Der Kaiser: Maximilian Mittelstaedt

Lewy obrońca rozegrał dziś całkiem przyzwoity mecz, biorąc pod uwagę, że stworzył najwięcej okazji w meczu. Wydawał się być bardziej skupiony na ataku, ale zawsze był na miejscu, gdy potrzebowała go linia obrony. Jego zbiórki i zbiórki sprawiły, że Ukraina nie zdobyła gola, ale był też tam, aby popchnąć Niemcy do bramki (niestety potrzebujemy zawodników, którzy potrafią faktycznie wykorzystać swoje szanse, patrząc na ciebie, Gundo). Joshua Kimmich również był bardzo blisko, ale ogólnie występ Mittelstaedta był lepszy.

Warto przeczytać!  „Tak, MS Dhoni trafił 3 szóstki, ale…”: Oszałamiająca uwaga Kierona Pollarda „zmieniająca zasady gry” podczas porażki MI

Fußballgott: Robert Andrich

Andrich nie grał tak niechlujnie jak niektórzy inni niemieccy gracze i wydawał się być skupiony na ataku. Jego długie podania w ostatniej tercji, strzały na bramkę i wszystkie jego dotknięcia na połowie Ukrainy z nawiązką to udowodniły. Dobrze zmienił się w środku pola i przez cały czas trzymał nogę na gazie. Było widać, że naprawdę chciał strzelić gola, ale być może nie jest człowiekiem do tego zadania.

Der Bomber: Nikt

Linia ataku walczyła przez cały mecz i nie potrafiła wykorzystać wielu okazji, które tak naprawdę powinny paść natychmiastowymi golami. Jamal Musiala i Maximilian Beier wydawali się jedynymi szansami Niemiec na zdobycie gola, ale nawet im nie udało się trafić do siatki. To nie z braku okazji nic nie padło, niemieckim napastnikom po prostu zabrakło umiejętności wykorzystania wszystkich okazji. Sam Mittelstaedt stworzył drużynie 5 świetnych okazji, ale żadnej nie udało się ich wykończyć. İlkay Gündoğan miał chyba najgorszy czas na boisku i nie potrafił wykorzystać żadnej z nadarzających się okazji. Podarowanie mu opaski kapitana i wystawienie go na pozycji numer 10 to prawdopodobnie jeden z największych błędów, jakie Nags popełnił w tym meczu. Ogólnie rzecz biorąc, zespół atakujący musi ciężej trenować i ćwiczyć zdobywanie bramek przed mistrzostwami Europy.

Warto przeczytać!  Puchar Świata T20 2024 – Rohit Sharma próbował przekonać Rahula Dravida, aby ponownie ubiegał się o stanowisko trenera Indii

Mistrz meczu: Pascal Groß

Groß poprowadził dziś Niemcy w meczu i było więcej niż jasne, że od samego początku zasłużył na tytuł zawodnika meczu. Pomocnik Brighton & Hove Albion był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku. Gdyby jego koledzy z drużyny grali tak jak on, dzisiejszy mecz nie zakończyłby się bezbramkowym remisem. Groß miał najwięcej podań na boisku, stwarzał duże szanse, oddał kilka świetnych strzałów i wywarł duży wpływ na defensywną połowę Niemiec. Groß wydawał się być wszędzie na boisku i bez wątpienia zasługuje na to, by być pomocnikiem pierwszego wyboru Juliana Nagelsmanna.

Co sądzisz o naszym wyborze nagród? Kto jeszcze zasługuje na okrzyk? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Szukasz więcej przemyśleń i analiz na temat remisu Niemiec z Ukrainą 0:0? W takim razie Bayern Football Works Cię zainteresuje! Zdobądź wszystkie wersje Cylera na towarzyskim meczu z Niemcami przed bardzo interesującymi zawodami EURO 2024 na Spotify lub poniżej: