• 3 min read

Ćwierćfinał WTA Miami

Garcia – Collins: 27.03.2024 18:00 CEST
H2H: 0-3

Caroline Garcia znów gra dobrze! Przed Miami odniosła tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 4 turniejach. Na korcie wyglądała niepewnie i po prostu nie grała dobrze! Garcia ma już na swoim koncie dwa duże zwycięstwa w turnieju. W 1/16 finału Garcia wygrał z Osaką w dwóch trudnych setach. Potem Garcia musiał grać przeciwko Gauffowi i publiczności! Garcia dobrze poradził sobie z presją i obronił 5 z 7 breakpointów. Świetnie grała w defensywie i czekała, aż Gauff popełni niewymuszone błędy. Podobną taktykę zastosowano także przeciwko Osace. Dziś wieczorem zmierzy się z Danielle Collins, która obecnie gra swój najlepszy tenis. Tak jak przewidywaliśmy, Collins wygrał w 1/8 finału z Cirsteą w dwóch setach! Od przegranej pierwszego seta w pierwszej rundzie z Perą Collins wygrał 8 łatwych setów z rzędu! Collins ogłosiła, że ​​to jej ostatni sezon i wykorzystuje go maksymalnie! Obroniła wszystkie trzy break pointy w meczu z Cirsteą. Poza tym Collins serwował znakomicie! Garcia i Collins grali przeciwko sobie trzy razy. Collins w przekonujący sposób wygrał wszystkie trzy spotkania. Wierzymy, że dziś wieczorem będzie miała kolejny świetny występ i po raz kolejny będziemy wspierać Collinsa!

Warto przeczytać!  IPL 2024 – SRH kontra RCB – historia złoczyńców Pata Cumminsa w Sunrisers Hyderabad

Wartość zakładu/najlepszy kurs: Collins -3,5 gemów handicap @1,83 @bet365

Alexandrova – Pegula: 28.03.2024 00:00 CEST
H2H: 0-1

Ekaterina Alexandrova zrobiła to, co uważaliśmy za niemożliwe. Wygrała ze Świątkiem w prostych setach! Jej agresywny tenis opłacił się! Alexandrova musiała obronić tylko jeden break point. Jej serwis był niesamowity! Przed tym meczem Alexandrova wygrała z Vekiciem w prostych setach. Pawluczenkowa sprawiła jej pewne problemy, ale Aleksandrowa zachowała spokój pod presją i wygrała w trzech setach. W zeszłym roku Alexandrova również miała doskonały turniej w Miami. Zagrała także w ćwierćfinale, gdzie przegrała z Petrą Kvitovą. Jej dzisiejsza przeciwniczka, Jessica Pegula, musiała w pierwszym secie przegrywać 1:4. Wygrała w prostych setach i ostatecznie z Navarro. Pegula na początku meczu nie potrafił odnaleźć rytmu i popełniał zdecydowanie za dużo niewymuszonych błędów. W ciągu ostatnich dwóch lat Pegula dwukrotnie dochodził do półfinału. Dwa tygodnie temu Pegula przegrała w 1/32 finału w Indian Wells. Strasznie rozegrała ten mecz. Jednak obecnie ma passę 3 zwycięstw z rzędu i nie przegrała jeszcze seta w Miami. Przed meczem z Navarro Pegula grał z Leylah Fernandez. Wygrała ten mecz także w setach, ale to była wielka walka! Pegula miała problemy ze swoim serwisem i nie była tak konsekwentna, jak zwykle. Dzisiejszy mecz będzie ciężki dla obu zawodników. Pegula gra jak dotąd dobry tenis w Miami. Jednak Alexandrova grała nie z tego świata przeciwko Świątkowi. Uważamy, że nie uda jej się powtórzyć tego samego występu, ale gdyby choć trochę się do tego zbliżyła, Pegula miałaby duże problemy. Biorąc to pod uwagę, musimy dzisiaj wygrać Alexandrovę. W starciu ze Świątkiem była po prostu dobra. Biorąc to pod uwagę, dzisiejsze zwycięstwo Alexandrovej jest wartościowym zakładem!

Warto przeczytać!  Jak autor scenariuszy historycznych Marcus Stoinis dokonał spektakularnego napadu na CSK, aby uciszyć tłum Chepauka | Krykiet

Wartość zakładu/najlepszy kurs: Alexandrova wygra @2,38 @bet365

Główne źródło zdjęcia: Geoff Burke – USA TODAY Sports