Najświeższe informacje o kontuzji Liverpoolu i możliwe daty powrotu, w tym Diogo Jota jako dziewięciolatek, może opuścić Brighton

• 31 marca, 2024
  • 6 min read

W niedzielę Liverpool wraca do gry po ostatniej przerwie na mecze reprezentacyjne, grając u siebie z Brighton. Jürgen Klopp nie pokonał jeszcze Roberto De Zerbiego, ale ma nadzieję, że jego podopieczni od zwycięstwa rozpoczną wznowienie klubowej piłki nożnej.

To ostatnie tygodnie Kloppa w pracy w Liverpoolu i 56-latek będzie chciał odejść z najwyższą możliwą oceną. Ponieważ Arsenal i Manchester City, podobnie jak Liverpool, wciąż walczą o tytuł, każdy mecz jest ważny i liczy się każdy wynik. Zdobycie przez The Reds trzech punktów w meczu z Brighton jest koniecznością.

Przed przerwą reprezentacyjną wielkość gabinetu zabiegowego Liverpoolu nieco się zmniejszyła, a gracze wracali na boisko. Na szczęście przerwa międzynarodowa była łaskawa dla Kloppa i tylko Andy Robertson wrócił z problemem, który na szczęście nie jest tak poważny, jak początkowo się obawiano.

Klopp nadal ma jednak do czynienia z długoterminowymi stratami i dopiero okaże się, kto dokładnie wróci do składu na niedzielny mecz na Anfield. Oto najnowsze informacje na temat statusu tych graczy i tego, kiedy mogą wrócić do akcji. Ponieważ do rozegrania pozostało 10 meczów Premier League w sezonie, decydujące znaczenie może mieć odzyskanie jak największej liczby ciał.

Darwina Núñeza

Urugwajski napastnik wycofał się z dwóch międzynarodowych meczów towarzyskich swojego kraju z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym, których nabawił się po porażce Liverpoolu 4:3 w ćwierćfinale Pucharu Anglii z Manchesterem United. Klopp potwierdził jednak, że Núñez jest w dobrej formie i gotowy na mecz z Brighton.

Warto przeczytać!  „Zaklęcie Vizag Bumraha jest nierealne; nigdy nie widziałem takiej miski do marynowania w Indiach”: Rohit w historycznej serii IND-ENG

Odnosząc się do 24-latka na konferencji prasowej przed meczem z Brighton, Klopp powiedział: „W tygodniu przeszedł rehabilitację, pierwszego dnia trenował częściowo, ponieważ częściowo wróciliśmy i od tego czasu przechodzi pełne treningi”. Data powrotu: Brighton, 31 marca.

Warto przeczytać!  Kontuzje niepokoją Thomasa Tuchela przed meczem Bayern Monachium z Realem Madryt w Lidze Mistrzów
Warto przeczytać!  Bezsolni KKR zmierzą się z Sunrisers Hyderabad w zapierającym dech w piersiach slugfeście