Najważniejsze momenty meczu Indie kontra Argentyna, Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024: Późny gol wyrównujący Harmanpreet Singh doprowadza Indie do remisu z Argentyną

• 29 lipca, 2024
  • 7 min read

Indie kontra Argentyna, hokej mężczyzn, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: świętują zawodnicy z Indii.© X (Twitter)

Indie kontra Argentyna, Hokej męski, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, Najważniejsze wydarzenia: Późny wysiłek Harmanpreeta Singha przyniósł Indiom remis 1-1 z Argentyną w meczu hokejowym grupy B Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. w poniedziałek. Indie przegrywały do ​​58. minuty, zanim kapitan Indii wykorzystał rzut karny. Lucas Martinez zdobył otwierającego gola dla Argentyny w 22. minucie. Indie pozostają na trzecim miejscu w sześciozespołowej grupie B z czterema punktami z dwóch meczów. Belgia i Australia zajmują odpowiednio 1. i 2. miejsce, a Argentyna jest czwarta. Indie będą musiały znaleźć się w pierwszej czwórce w grupie B, aby wejść do ćwierćfinału.

Oto najważniejsze momenty meczu hokeja mężczyzn grupy B Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 pomiędzy Indiami i Argentyną:

• 18:12 (IST)

Hokej olimpijski: Dziękuję!

Zapraszamy jutro na transmisję na żywo meczu Indie kontra Irlandia grupy B, który rozpocznie się o 16:45

• 18:10 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Indie zmierzą się z Irlandią

Indie zagrają ponownie jutro przeciwko Irlandii w trzecim meczu Grupy B. Jak dotąd Irlandia przegrała oba mecze w Grupie B, ale nie jest łatwa.

• 18:09 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Niedociągnięcia Indii

Indie muszą się wziąć w garść, ponieważ w następnym meczu we wtorek zmierzą się z Irlandią. Hindusi zostali wpuszczeni przez słabą grę w pomocy, ponieważ wicekapitan Hardik Singh i Manpreet Singh nie byli nigdzie widoczni.

Indie zawiodły również ze względu na słabą skuteczność w wykonywaniu rzutów karnych, gdyż w całym meczu wykorzystały tylko jeden z 10 stałych fragmentów gry.

• 17:53 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Wielki powrót

Po przegrywaniu do 58. minuty, Indie zachowały spokój do końca, gdy kapitan Indii Harmanpreet Singh w końcu strzelił gola z rzutu karnego. Dla Indii bardzo ważne było, aby nie stracić punktów w tym meczu, ponieważ zmierzą się z silniejszymi drużynami Australii i Belgii.

• 17:47 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Nadchodzi godzina, nadchodzi kapitan

Kapitan Indii wykonuje swoją pracę, a drużyna Indii jest odciążona. To bardzo ważny gol

• 17:44 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Więcej rzutów karnych dla Indii

Indie pudłują i dostają kolejny rzut karny. Harmanpreet Singh BIEGNIE!!!!!!

• 17:42 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Rzut karny dla Indii

Indie otrzymują rzut karny, a następnie zamieniają go na rzut karny po tym, jak sędzia uzna, że ​​obrońca nie wykonał ataku. Indie domagają się kolejnego rzutu karnego i go otrzymują.

• 17:35 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Sreejesh usunięty

Pozostało pięć minut i Indie postanowiły usunąć Sreejesha. Indie idą na całość, aby wyrównać. To ogromny hazard.

• 17:33 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Indie wciąż szukają goli

Amit próbuje przebić się przez D po świetnym ruchu Manpreeta i Jarmanpreeta. Nie przynosi to żadnych rezultatów. Następnie Sukhjeet biegnie lewą stroną, ale Gurjant nie jest na właściwym miejscu w D.

• 17:26 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Rozpoczyna się czwarta kwarta

Rozpoczęła się czwarta kwarta, a Sukhjeet wszedł świetnie, ale oddał strzał na argentyńskiego bramkarza. Czas ucieka Indiom na wyrównanie. Mają jeszcze 13 minut.

• 17:21 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Indie tęsknią za PC

Argentyna nie wykorzystała dwóch rzutów karnych, a Indie również nie wykorzystały rzutów karnych. To był naprawdę słaby występ Hindusów pod względem rzutów karnych. Jeśli przegrają ten mecz, presja wzrośnie. Strzał Harmanpreeta został dobrze odbity przez pierwszego atakującego Argentyńczyka.

• 17:16 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Argentyna otrzymuje rzut karny

Argentyna była bardziej dominującą stroną. Indyjska drużyna w ogóle nie penetrowała. I proszę bardzo! Argentyna ma kolejny rzut karny! Kolejny test dla indyjskiej obrony.

• 17:12 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Argentyna nie zagra

Maico CASELLA SCHUTH strzela karnego obok bramki w 37. minucie!

• 17:11 (IST)

Argentyna otrzymuje rzut karny, ale nie strzela gola. O!! Teraz mają rzut karny!

• 17:09 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Argentyna atakuje

Dobry kontratak, Domene próbuje przebić się przez indyjską defensywę. Shamsher Singh i Harmanpreet dobrze radzą sobie z przejęciem piłki

• 17:08 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Indie bardzo się starają

Manpreet i Abhishek dobrze współpracowali, rozpoczynając atak, ale nie udało im się zdobyć gola po wspaniałym wysiłku Santiago w 33. minucie

• 17:02 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Indie patrzą na wyrównującego gola

Trzecia kwarta zaraz się zacznie. Indie mają jeszcze sporo czasu, aby się odbić. Strategia „obrony za wszelką cenę” trenera Indii Craiga Fultona będzie dziś pod presją. Indie muszą wykorzystać przewagę PC.

• 16:57 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Indie pod presją

Druga kwarta dobiega końca, a drużyna indyjska jest pod presją. Nie udało im się wykorzystać rzutów karnych, ale to Argentyna prowadzi. dzięki bramce w 22. minucie autorstwa Luki Martineza.

• 16:48 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Lucas Martinez strzela gola dla Argentyny

A Lucas Martinez strzela gola dla Argentyny w 22. minucie z otwartego pola. Wyciągnięty Sreejesh nie zdołał zablokować strzału, ponieważ obrona Indii zawiodła.

• 16:42 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Indie tracą trzy PC

A Indie dostają drugi rzut karny, ale pudłują. Dostają jeszcze dwa PC, ale trafiają prosto w bramkarza. Indie muszą zamienić te szanse, jeśli chcą kontynuować zwycięską passę.

• 16:39 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: rozpoczyna się druga kwarta

Rozpoczyna się druga kwarta, a Indie chcą więcej wejść do okręgu. Jak dotąd penetracje były niedostępne dla obu drużyn.

• 16:33 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Indie 0-0 Argentyna

Pierwsza kwarta meczu Indie-Argentyna dobiegła końca. Wynik nadal wynosi 0-0.

• 16:31 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: Argentyna też tęskni za PC

Argentyna również nie potrafi wykorzystać PC, ale Domene posyła piłkę szeroko po strzale Mazzilliego. Nadal 0-0 w pierwszej kwarcie. Pozostało mniej niż dwie minuty do końca pierwszej kwarty meczu grupy B

• 16:29 (IST)

Indie kontra Argentyna, Hokej na żywo: Indie nie potrafią zamienić PC

Pierwszy rzut karny w meczu trafia do Indii, ale nie udaje im się go wykorzystać. Kapitan Indii Harmanpreet Singh siedzi na ławce rezerwowych i nie jest zadowolony.

• 16:19 (IST)

Hokej olimpijski na żywo: początek meczu Indie kontra Argentyna

Rozpoczyna się mecz hokejowy. W grupie B są takie drużyny jak Indie, Australia, Belgia, Argentyna, Nowa Zelandia i Irlandia. W obecnej sytuacji Indie zajmują trzecie miejsce w tabeli punktowej. Muszą pozostać w pierwszej czwórce, aby awansować do ćwierćfinału.

• 15:56 (IST)

Indie kontra Argentyna na żywo: Indie chcą utrzymać dobrą passę

• 15:50 (IST)

Indie kontra Argentyna: Witamy!

Witamy na transmisji na żywo meczu Indie – Argentyna, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, grupa B.

Warto przeczytać!  Projekt CPL 2024 - St Lucia Kings podpisują kontrakt z Aaronem Jonesem - Trinbago Knight Riders, Guyana Amazon Warriors finalizują składy