Najważniejsze wydarzenia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024: USA zajmują pierwsze miejsce w tabeli; Chiny i Japonia zajmują drugie i trzecie miejsce | Aktualności z Igrzysk Olimpijskich

• 11 sierpnia, 2024

Amerykanin Noah Lyles po zwycięstwie w biegu na 100 metrów w Paryżu (Pic-Twitter)

21:02

Dzień 16 | Najważniejsze wydarzenia Igrzysk Olimpijskich 2024: Indie zajmują 71. miejsce

Indie kończą igrzyska olimpijskie w Paryżu 2024 na 71. miejscu w klasyfikacji medalowej, zdobywając jeden srebrny i pięć brązowych medali.

20:52

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: USA zapewniają sobie pierwsze miejsce

Reprezentacja USA w koszykówce kobiet pokonała Francję w meczu o złoty medal 67-66, co pozwoliło jej krajowi zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej. Chiny spadły na drugie miejsce.

20:17

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: USA prowadzą po trzeciej kwarcie

USA ponownie prowadzą po zakończeniu trzeciej rundy przeciwko Francji, pokonując ją 45-43.

19:56

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: USA potrzebują zwycięstwa

Stany Zjednoczone muszą wygrać mecz o złoty medal w koszykówce kobiet, aby zakończyć Igrzyska Olimpijskie 2024 na szczycie tabeli medali.

19:20

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Mecz o złoty medal w koszykówce kobiet: USA na prowadzeniu

Stany Zjednoczone prowadzą z Francją 15-9 po zakończeniu pierwszej kwarty meczu o złoty medal w koszykówce kobiet.

19:05

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Trwają ostatnie wydarzenia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu

Finał Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 jest już w toku. W meczu o złoty medal koszykówki kobiet USA zmierzą się z Francją.

18:44

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Serbia kończy Paryż 2024 ze złotem

Sebia pokonała Chorwację 13-12 w meczu o złoty medal w piłce wodnej mężczyzn, kończąc w ten sposób swoją kampanię w Paryżu.

18:30

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Piłka ręczna mężczyzn: Dania pokonuje Niemcy i zdobywa złoto

Dania pokonała Niemcy 39-26 w meczu o złoty medal w piłce ręcznej mężczyzn, kończąc w ten sposób kampanię przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu w 2024 r. na wysokim poziomie.

18:15

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Mecz o złoty medal w piłce ręcznej mężczyzn: Dania kontra Niemcy

48″ – Dania prowadzi z Niemcami 35-20 w meczu o złoty medal w piłce ręcznej mężczyzn. Niemcy muszą działać szybko, ponieważ mają tylko 12 minut, aby odmienić swoje szczęście.

Warto przeczytać!  LSG vs DC, najważniejsze momenty IPL 2024: Jake Fraser-McGurk, Kuldeep Yadav prowadzą Delhi Capitals do zwycięstwa sześcioma bramkami nad Lucknow Super Giants | Wiadomości krykieta

17:51

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Mecz o złoty medal w siatkówce kobiet: Włochy pokonują USA w trzech setach

Włoszki pokonały obrońcę tytułu, USA, w dwóch setach 3-0 i zdobyły swoje pierwsze złoto w siatkówce kobiet na igrzyskach olimpijskich.

17:43

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Włochy prowadzą w secie 3

Włoszki, które są o krok od zdobycia pierwszego złotego medalu olimpijskiego w siatkówce kobiet, prowadzą obecnie w trzecim secie 15-11 z obrońcami tytułu, drużyną USA.

17:25

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Mecz o złoty medal w siatkówce kobiet: Włochy o jeden set od złota

Włochy wygrywają drugiego seta z Australią 25-20 i wychodzą na prowadzenie 2-0 w meczu z obrońcami tytułu, USA

16:58

Dzień 16 | AKTUALIZACJE NA ŻYWO z Igrzysk Olimpijskich 2024: Mecz o złoty medal w siatkówce kobiet: Włochy obejmują prowadzenie

Włosi wygrywają pierwszego seta u siebie i wychodzą na prowadzenie 1-0 nad obrońcą tytułu, USA.

Pierwsze opublikowanie: 11 sierpnia 2024 | 11:51 AM IST