Rozrywka

„Nikt nie jest bardziej nieszczęśliwy niż ta laska”

  • 21 listopada, 2023
  • 5 min read
„Nikt nie jest bardziej nieszczęśliwy niż ta laska”


Autor: Adam S. Levy dla Dailymail.com

07:05 21 listopada 2023 r., aktualizacja 08:44 21 listopada 2023 r.

  • Lowry (31 l.) i Lopez mają dwójkę synów – sześcioletniego Luxa i trzyletniego Creeda – z ich romansu, który trwał od 2016 do 2020 roku.
  • Lopez powiedział w Instagram Stories, że jest rozczarowany, że nie mógł w tym tygodniu zobaczyć się z ich synami, podczas gdy oni mają „przerwę na Święto Dziękczynienia”
  • W kolejnym przesłanym przez siebie nagraniu Lopez stwierdziła, że ​​Lowry „kłamał i manipulował” innymi, próbując uniemożliwić mu widywanie się z ich synami.Chris Lopez, były gwiazdor Nastoletniej Mamy, Kailyn Lowry, nazwał ją w poniedziałek w mediach społecznościowych „nieszczęśliwą”, oskarżając ją jednocześnie o sabotowanie ich harmonogramów wspólnego rodzicielstwa.

„Bracie, nie ma nikogo bardziej nieszczęśliwego niż moja mała mama, bracie” – Lopez powiedziała w poniedziałek w Instagram Stories, według raportu US Weekly. „Moja pierwsza mała mama, Kail Lowry. Nie ma nikogo bardziej nieszczęśliwego niż ta laska.

Lowry (31 l.) i Lopez mają dwójkę synów – sześcioletniego Lux i trzyletniego Creeda – z ich romansu, który trwał od 2016 do 2020 roku.

Warto przeczytać!  „Danny i błękitne morze” z Aubrey Plaza trafia na wzburzone wody

Lowry jest także matką 13-letniego syna Isaaca ze swoim byłym chłopakiem Jo Riverą; syn Lincoln, 10 lat, z byłym mężem Javim Marroquinem; oraz roczny syn Rio ze swoim chłopakiem Elijahem Scottem, z którym obecnie spodziewa się bliźniaków.

Lopez stwierdziła w swoim poście w mediach społecznościowych, że Lowry „powstrzymywał” go od widywania się z ich synami, jednocześnie „przekazując ich pierdolonym nianiom”.

Najnowsze: Chris Lopez, były gwiazdor Nastoletniej Mamy Kailyn Lowry, nazwał ją w poniedziałek w mediach społecznościowych „nieszczęśliwą”, oskarżając ją jednocześnie o sabotowanie ich harmonogramów wspólnego rodzicielstwa. Lowry (31 l.) został sfotografowany w Nowym Jorku w maju ubiegłego roku

Lopez stwierdziła, że ​​jest zawiedziona, że ​​nie mógł w tym tygodniu zobaczyć się z ich synami, podczas gdy ci mają „przerwę na Święto Dziękczynienia”, mimo że sąd rodzinny przyznał mu ten czas – podało dziennik.

„Nie pozwolisz dzieciom przebywać z tatą, ale technicznie rzecz biorąc, jest to tydzień taty?” – powiedział Lopez. „Musisz, kurwa, dorosnąć, poważnie i trzymać się z dala od siebie”.

Według US, Lopez w kolejnym przesłanym przez siebie nagraniu stwierdziła, że ​​Lowry „kłamał i manipulował” innymi, próbując uniemożliwić mu widywanie się z ich synami.

„Myślicie, że kłamię i s***?” powiedział. – Po co mam kłamać?

Lopez powiedziała, że ​​Lowry skomplikował mu sytuację w poniedziałek po tym, jak zaangażowała się w konferencję rodziców z nauczycielami, na którą miał się odbyć w szkole ich dzieci.

Warto przeczytać!  Recenzja „The Power”: Toni Collette występuje w serialu, który wyobraża sobie świat, w którym dziewczyny walczą, ale w serialu przydałoby się więcej iskry

„Właśnie wyszłam z konferencji rodziców i nauczycieli mojego syna” – powiedziała Lopez, według tego dziennika. „Kiedy zapisałam się na konferencję dla rodziców i nauczycieli mojego syna, jego matka w ogóle się nie zapisała.

„To ironia losu, że wspominam, że będę dzisiaj na konferencji rodziców z nauczycielami mojego syna, a potem nagle nauczycielka wspomniała: „Och, tak, właśnie zapisała się na spotkanie dla rodziców konferencję, więc nie mogę teraz dać panu dokumentów. Spoko, w porządku.

Lopez, który następnie usunął wspomniane posty, podziękował Lowry’emu za zapewnienie mu motywacji do wygrania sprawy w sądzie, która najwyraźniej miała się odbyć w najbliższej przyszłości, jak podało portal.

Lowry (31 l.) i Lopez mają dwójkę synów – sześcioletniego Luxa i trzyletniego Creeda – z ich romansu, który trwał od 2016 do 2020 roku.
Lopez stwierdziła w swoim poście w mediach społecznościowych, że Lowry „powstrzymywał” go od widywania się z ich synami, jednocześnie „przekazując ich pierdolonym nianiom”.

„Ta cała dzisiejsza sytuacja właśnie uświadomiła mi, że 8 grudnia wybiję psy* mojemu przeciwnikowi” – ​​powiedział, według placówki, która nie mogła potwierdzić, że „żadne postępowanie prawne zaplanowane na najbliższej przyszłości” z udziałem osobistości MTV.

W marcu 2022 roku Lowry napisała w poście na Instagramie, że wspólne wychowywanie dzieci z Lopez było dla niej „niezwykłym wyzwaniem”.

„Chłopcy mają tylko dwoje rodziców, a kiedy jednemu z nich brakuje sił, muszę nadrobić zaległości i uzupełnić braki pod względem emocjonalnym, fizycznym i finansowym” – powiedział Lowry.

Warto przeczytać!  Złote Globy 2023: flirt Colina Farrella z Ana De Armas doprowadza fanów do WILD

Lowry w swoim podcaście Dumb Blonde z maja ubiegłego roku opisała swój związek z Lopez jako „najbardziej burzliwy i toksyczny”, jakiego kiedykolwiek doświadczyła.

Lowry zarzucił Lopez, że był jej niewierny i stosował przemoc fizyczną.

Lowry powiedziała, że ​​musiała walczyć o życie podczas sprzeczki z Lopezem w 2019 roku, mówiąc: „Nie wiem, co mną zawładnęło, ale walczyłam o swoje pieprzone życie.

„Pamiętam tylko, że odwróciłam głowę w określony sposób i mogłam na przykład zaczerpnąć powietrza” – powiedziała. „Nadal nie chciałem dzwonić na pieprzoną policję. Powiedziałam po prostu: „Chcę, żebyś mnie wybrał, chcę, żebyś wyzdrowiał”. Wiesz, że? To było chore.

Według In Touch Lopez został aresztowany w styczniu 2020 r. w związku z naruszeniem zakazu zbliżania się z udziałem Lowry’ego.

Następnie przyznał się do winy w związku z wykroczeniem, obraźliwym dotykiem i niezastosowaniem się do nakazu kaucji pod koniec tego samego roku; sąd zawiesił karę pozbawienia wolności na dwa lata, a on przebywał w zawieszeniu na rok.


Źródło