Rozrywka

Nowy „Jason Bourne” w przygotowaniu pod reżyserią Edwarda Bergera – ostateczny termin

  • 20 listopada, 2023
  • 3 min read
Nowy „Jason Bourne” w przygotowaniu pod reżyserią Edwarda Bergera – ostateczny termin


EKSKLUZYWNY: Po jego epopei z I wojny światowej Na zachodzie bez zmian odebrał Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego, reżyser Edward Berger być może znalazł swój kolejny projekt z jednym z największych bohaterów kina akcji tego stulecia. Źródła podają Deadline, że Universal Pictures chce wznowić współpracę z Jasonem Bourne’em, ponieważ studio rozpoczęło wczesne prace nad nową częścią filmu Jasona Bourne’a franczyzy i że Berger prowadzi negocjacje w sprawie nadzorowania rozwoju i reżyserii obrazu.

Nie udało nam się uzyskać komentarza od wytwórni Universal, a znawcy blisko projektu twierdzą, że w tej chwili nie ma jeszcze scenariusza i że jest on wciąż na wczesnym etapie rozwoju. To powiedziawszy, Berger cieszy się dużym zainteresowaniem Na zachodzie bez zmianwielkiej nocy na Oscarach i jeśli umowa zostanie sfinalizowana, jego zaangażowanie w projekt sprawi, że wszystkie strony będą bardzo podekscytowane przyszłością Cel.

Jeśli umowa zostanie sfinalizowana, Berger będzie w tej chwili jedynym partnerem bez innego talentu na pokładzie, ale znawcy dodają, że Matt Damon, który grał rolę Bourne’a w czterech z pięciu filmów, jako pierwszy zostanie poproszony o powrót w tej kultowej roli raz na rok. skrypt jest skończony. Jak zawsze wszystko musi być wykonane perfekcyjnie, aby Damon w ogóle rozważał powrót do serii, a zaczyna się od świetnego scenariusza i historii, więc na razie nie ma z jego strony żadnego zaangażowania, dopóki wszystko nie będzie gotowe.

Warto przeczytać!  Eminem pozwany przez swojego łobuza po wywołaniu go w piosence

Jak szybcy i wściekli franczyzowa, Cel to bardzo ważna własność intelektualna dla Universal, która przyniosła zarówno ogromne zyski ze sprzedaży biletów, jak i ogromne uznanie krytyków i zawsze jest własnością wysoko cenioną w studiu.

A co do Bergera, jego najnowsze zdjęcie Na zachodzie bez zmian, który był nominowany do dziewięciu Oscarów i zdobył cztery, w tym dla najlepszego filmu międzynarodowego. Film zdobył pięć nagród BAFTA, w tym dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego i najlepszego reżysera.

Ostatnio reżyserował Konklawe, napisany przez Petera Straughana na podstawie bestsellerowej książki Roberta Harrisa, z Ralphem Fiennesem, Johnem Lithgowem, Stanleyem Tucci i Isabellą Rossellini w rolach głównych. Film został niedawno zakupiony przez Focus Features w celu dystrybucji.

Po stronie telewizji Berger wywołał poruszenie poza granicami Niemiec produkcją serialu Terror z Jaredem Harrisem w 2018 r., Patricka Melrose’a (na podstawie książek Edwarda St Aubyna) z Benedictem Cumberbatchem i Twój honor z Bryanem Cranstonem i Michaelem Stuhlbargiem w rolach głównych. Patricka Melrose’a przyniósł mu kolejną serię wyróżnień, ponieważ był nominowany do nagrody Emmy w pięciu kategoriach, w tym dla najlepszego serialu limitowanego i najlepszego reżysera, a także do Złotego Globu dla najlepszego aktora.

Warto przeczytać!  14 nowych książek non-fiction do przeczytania tego lata

W 2019 roku serial zdobył cztery nagrody BAFTA, a Berger otrzymał nagrodę BAFTA dla najlepszego serialu limitowanego. W 2019 roku był reprezentowany z filmem na Berlinale Wszyscy Kochający z Larsem Eidingerem.

Jest reprezentowany przez Range Media Partners, CAA i Casartto Ramsey & Associates.


Źródło