Marketing

Obiekt Walmart i centrum handlowe Chambersburg Mall stanowią nagłówek inwestycji hrabstwa Franklin

  • 20 listopada, 2023
  • 9 min read
Obiekt Walmart i centrum handlowe Chambersburg Mall stanowią nagłówek inwestycji hrabstwa Franklin


grać

Długo oczekiwane otwarcie w przyszłym roku „pierwszego tego rodzaju” centrum logistycznego Walmart w Antrim Township wzmocni rolę hrabstwa Franklin jako centrum przemysłowego i logistycznego na wschodnim wybrzeżu, stwierdzili w tym miesiącu lokalni przywódcy.

Placówka, z której Walmart będzie wysyłał zamówienia online do klientów w Pensylwanii, Maryland, Delaware i New Jersey, jest prawdopodobnie głównym elementem kilku projektów dystrybucyjnych i produkcyjnych realizowanych w tym roku i kontynuowanych w 2024 r.

W planach jest także przekształcenie trzech zabytkowych nieruchomości w dzielnice o mieszanym przeznaczeniu, w których znajdą się mieszkania, powierzchnie handlowe, lokalne biura usług i nie tylko.

Przyjrzyj się niektórym ważnym posunięciom biznesowym w 2023 r. i przyjrzyj się temu, co nadejdzie w 2024 r.

Nowy rodzaj centrum realizacji zamówień Walmart

Minęły trzy lata, odkąd akta własności hrabstwa ujawniły, że Walmart po cichu kupił grunty w stale rozwijających się parkach biznesowych przy zjeździe nr 3 z autostrady międzystanowej nr 81. Minęło półtora roku, zanim Walmart ogłosił, że budynek o powierzchni 1,5 miliona stóp kwadratowych wznosi się na południowym krańcu częścią rozwijającego się kompleksu przemysłowego byłoby centrum logistyczne nowej generacji oparte na zaawansowanej technologii, którego zadaniem byłoby usprawnienie procesu wysyłki firmy i skrócenie czasu dostawy.

„Nasze nowe centrum realizacji zamówień nowej generacji jest pierwszym w swoim rodzaju w Walmart, które zmieni sposób, w jaki wysyłamy zamówienia online do klientów” – powiedział David Guggina, starszy wiceprezes ds. automatyzacji i innowacji w Walmart. „Dzięki naszemu zautomatyzowanemu systemowi magazynowania i oczekującemu na opatentowanie pięcioetapowemu procesowi nie tylko zapewnimy pracownikom większy komfort, ale także podwoimy pojemność magazynu i podwoimy liczbę zamówień klientów, które jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu jednego dnia”.

Będzie służyć jako podpórka do centrum realizacji zamówień w pobliżu Shippensburga, co zapewni Walmartowi „największą obecność dystrybucyjną” w hrabstwie Franklin, powiedział w opinii publicznej Mike Ross, prezes Franklin County Development Corp.

W Walmarcie zatrudnienie znajdzie ponad 1000 osób.

Według Walmart będą to stanowiska pełnoetatowe, obejmujące nowe stanowiska skupione na technologii, takie jak technicy kontroli, analitycy audytu jakości i menedżerowie przepływu. Według stanu na zeszły tydzień na stronie internetowej Walmartu poświęconej karierom większość stanowisk uznano za „otwarte w przyszłości”, a 46 stanowisk – w tym 40 związanych z ochroną aktywów – uznano za obecnie otwarte.

Warto przeczytać!  Poza menu: Sieci restauracji podejmują działania marketingowe w nowych, dziwacznych kierunkach

Większość rodzajów pracy kosztuje od 20 do 26 dolarów za godzinę. Według strony poświęconej karierom osoby zajmujące się transportem towarów będą zarabiać od 19,95 do 23,45 dolarów za godzinę. Stanowiska obsługi technicznej, w tym pięć, które są obecnie otwarte, wahają się od około 30 do 38 dolarów za godzinę i zapewniają najwyższe wynagrodzenia spośród wymienionych stanowisk.

To centrum logistyczne Walmart, mieszczące się pod adresem 1915 Ebbert Spring Road w Greencastle, było jednym z czterech tego typu obiektów, które firma ogłosiła w tym samym czasie. Firma uznała bliskość autostrady międzystanowej nr 81 za kluczowy czynnik przy wyborze Antrim Township, umieszczając Walmart na długiej liście firm, które przybyły do ​​hrabstwa Franklin z tego samego powodu.

Budynek ciśnieniowy: I-81 w dalszym ciągu napędza rozwój hrabstwa Franklin

Udoskonalanie I-81: Zidentyfikowanie problemu w odpowiednim momencie w hrabstwie Franklin określa priorytety ulepszeń autostrady I-81

Amazon otworzy zakład recyklingu

Niedaleko Walmartu drugi gigant handlu elektronicznego w kraju planuje otworzyć własny obiekt w Antrim Township.

Jak wynika z najnowszego biuletynu Franklin County Area Development Corp., otwarcie obiektu Amazon re:Cycle Reverse Logistics ma nastąpić w kwietniu w budynku o powierzchni 550 000 stóp kwadratowych w centrum logistycznym Matrix I-81.

Re:Cycle ma na celu przedłużenie żywotności zużytej elektroniki poprzez procesy ponownego użycia, naprawy i recyklingu. Specjalizuje się w obsłudze cennego sprzętu jakim są serwery danych.

Amazon stawia sobie za cel osiągnięcie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2040 r., a recykling elektroniki jest tego kluczowym elementem.

Centra logistyczne na ukończeniu

W tym roku realizowano bliźniacze projekty w pobliżu granicy Pensylwanii i Maryland w Antrim Township oraz we wspólnocie Marion w Guilford Township.

Pierwsza faza State Line Logistics Park i Chambersburg Logistics Park zajmują powierzchnię około miliona stóp kwadratowych i mieszczą ponad 200 miejsc na przyczepy. W parku State Line planowany jest drugi budynek o powierzchni 420 000 stóp kwadratowych.

Obydwa projekty obejmowały ulepszenia infrastruktury, dzięki którym drogi wiejskie stały się bezpieczne i przystosowane do komercyjnego ruchu ciężarówek.

Warto przeczytać!  Chico's FAS: Dlaczego jestem optymistycznie nastawiony przed datą zarobków (NYSE:CHS)

Nadal trwają prace nad modernizacją Greenmount Road, która zapewni główny dostęp do State Line Logistics Park od strony Mason-Dixon Road. Poprawiono bezpieczeństwo i płynność ruchu na węźle I-81 zjazd 1, włączając sygnalizację świetlną na wjazdach i zjazdach w kierunku południowym.

Najbardziej widoczne jest to, że droga Pa. 914 (Swamp Fox Road), która łączy I-81 z drogą US 11 w Marion, otrzymała nowy pas do skrętu.

Obydwa obiekty powstały z myślą o znalezieniu najemcy. Ross powiedział w tym tygodniu, że nie wiedział o porozumieniu w żadnym z ośrodków. Każdy obiekt posiada marketingową stronę internetową, mającą na celu przyciągnięcie potencjalnych najemców.

Lokalny rynek wynajmu krótkoterminowego: Malownicze widoki, atrakcje i lokalizacja zwiększają rynek Airbnb w dolinie Cumberland

Nowe możliwości w Chambersburg Mall w Szkocji na terenie szkoły

Po długim, powolnym upadku, pod koniec czerwca, po ponad 40 latach działalności, centrum handlowe Chambersburg Mall zostało oficjalnie zamknięte. Ostatnim najemcą był Black Rose Antiques. W kwietniu kino AMC zostało zamknięte.

FCADC współpracowało z właścicielem nieruchomości, firmą Namdar Realty Group, nad opracowaniem planu zagospodarowania przestrzennego dla nieruchomości o powierzchni 127 akrów. Prawdopodobnie obejmie mieszankę mieszkań, powierzchni handlowych i handlowych, opieki zdrowotnej i innych usług.

„Kierownictwo Namdar przegląda obecnie propozycje konsultantów w celu opracowania planu generalnego” – powiedział Ross. „… zasadne jest oczekiwanie wyboru konsultanta w pierwszym kwartale 2024 r.”

Podobny los może spotkać dawną Szkocką Szkołę dla Dzieci Weteranów.

Na tej 170-akrowej posiadłości znajdował się niedawno kampus Szkocji. Szkoła przygotowawcza, niegdyś reklamowana jako wschodząca krajowa potęga w dziedzinie baseballu i koszykówki, została zamknięta na początku tego roku z powodu niepłacenia czynszu i niepłacenia pracownikom.

„Chociaż nie mogę omawiać tej perspektywy, w Szkocji toczą się dyskusje i możliwe, że ogłoszenie zostanie wydane przed końcem roku” – powiedział Ross. „Z tego, co obecnie wiem, byłoby to bardzo zgodne z przeznaczeniem dla tej nieruchomości i okolicznych sąsiadów”.

Plan zagospodarowania przestrzennego Greene Township uniemożliwia budowę magazynów na którejkolwiek z nieruchomości.

Co zamknęło schedę przygotowawczą w obszarze Chambersburg Jak sprawy rozwinęły się w kampusie Szkocji

Początek transformacji w Southgate w Chambersburgu

Wkrótce w centrum handlowym Southgate powstanie ośrodek zdrowia społeczności Keystone Health. Będzie to pierwszy projekt w ramach długoterminowego planu przekształcenia zrujnowanego centrum handlowego na zachodnim krańcu Chambersburga w dzielnicę o mieszanym przeznaczeniu.

Warto przeczytać!  5 niezawodnych sposobów na wykolejenie transformacji cyfrowej (nie wiedząc o tym)

Trzykondygnacyjny ośrodek zdrowia będzie oferował szereg usług medycznych i przestrzeni wsparcia. Oczekuje się, że zostanie ukończony w 2025 roku.

Prawdopodobnie będzie to jedyny projekt na jakiś czas, gdyż inwestorzy mają czas do 31 lipca na złożenie propozycji lokalizacji.

Po latach nieudanych dyskusji na temat tego, co zrobić z Southgate, gmina przeznaczyła 4,1 miliona dolarów otrzymane z amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym na zakup 14-akrowej nieruchomości. Przy udziale zainteresowanych stron opracowano koncepcję dzielnicy o mieszanym przeznaczeniu.

Centrum Chambersburg rośnie na zachód

Zachodnia rozbudowa korytarza śródmiejskiego Chambersburga rozpocznie się w 2024 r. wraz z rozpoczęciem – miejmy nadzieję – wiosną budowy amfiteatru na 300 miejsc z widokiem na zatokę Conococheague Creek. Będzie gospodarzem różnorodnych zajęć i prawdopodobnie stanie się kluczową przestrzenią dla wielu festiwali i innych wydarzeń plenerowych, które odbywają się co roku w Chambersburg.

„To najważniejsza sprawa i jesteśmy z tego powodu podekscytowani” – powiedział Sam Thrush, prezes Downtown Chambersburg Inc.

Decyzja o przedłużeniu korytarza śródmiejskiego na Lincoln Way West jest następstwem odrodzenia się popularności na ulicach North i South Main Street w ostatnich latach.

Więcej: Czy centrum Chambersburg jest „bardziej ekscytujące” niż kiedykolwiek? Oto szczegóły

Oasis Cafe (21 N. Main St.), Golden Juniper Boutique (23 N. Main St.), Ruby Beauty Co. (42 S. Main St.), Screaming Bambino Wine (47 D N. Main St.) i Chasing Shadows Skateboards (67 N. Main St.) to jedna z najnowszych lokalizacji w centrum miasta, a Thrush powiedział, że wie o kilku innych, które pojawią się w najbliższej przyszłości. Puste witryny sklepowe nie utrzymują się obecnie długo, powiedział Thrush, a mieszkania również cieszą się popularnością.

Chambersburg stracił tej jesieni ukochany biznes wraz z zamknięciem Liquid Art Brewing Co. (dawniej Roy-Pitz). Zainteresowanie budzi stary ceglany magazyn, w którym przez 15 lat mieścił się browar i połączony z nim pub/restauracja, a przed przeprowadzką zeszłej wiosny przez 30 lat – Studio Tańca Mar-Le-Nie – wzbudził zainteresowanie. Thrush powiedział, że DCI będzie współpracować z właścicielem budynku, aby wypełnić teren.

Z Amber South można się skontaktować pod adresem asouth@publicopinionnews.com.


Źródło