Sport

Oceny dla LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa w zwycięstwie Lakers nad Grizzlies

• 13 kwietnia, 2024
  • 5 min read

Choć sposób, w jaki to zrobili, był irytujący, Lakers wyszli z Memphis w piątkowy wieczór zarówno ze zwycięstwem, jak i rozstawieniem z numerem 8, co było wieczorem doskonałych wyników.

Można było się spodziewać, że Grizzlies stoczą zaciętą walkę. Być może było to trochę trudniejsze, niż niektórzy Lakers byli przygotowani, ale LeBron James i Anthony Davis zrobili, co w ich mocy i poprowadzili zespół do zwycięstwa.

Nie zajmuję się narzekaniem na zwycięstwa w tym momencie sezonu. Lakers dopięli swego i w niedzielę odnieśli zwycięstwo, tracąc przy tym dwie szanse na wygranie jednego meczu i powrót do play-offów.

Oceńmy zatem zwycięstwo. Jak zawsze, oceny opierają się na oczekiwaniach wobec każdego gracza. Ocena „A” oznacza średnią wydajność tego zawodnika.

Rui Hachimura

29 minut, 14 punktów, 5 zbiórek, 1 asysta, 1 przechwyt, 5-6 FG, 2-3 3PT, 2-2 FT, -17

Po prostu bardzo pasywna gra Ruiego w piątek. Był skuteczny, ale nadal utwierdzałem się w przekonaniu, że jest w najlepszej formie, gdy jest agresywny. W piątek nie był taki.

Stopień: C+

James Lebron

41 minut, 37 punktów, 9 zbiórek, 5 asyst, 2 przechwyty, 13-20 FG, 3-7 3PT, 8-11 FT, -3

Przez długi czas w tym meczu byłem zirytowany postawą LeBrona. Miał osiem strat, z czego siedem w mniej więcej pierwszych dwóch trzecich meczu.

Warto przeczytać!  „MI chciała wypuścić Jasprita Bumrah… To samo z Hardikiem Pandyą”: była gwiazda w duecie wspieranym przez Rohita Sharmę

Ale kiedy zmienił zdanie, szczególnie w defensywie, wszedł na inny poziom i pociągnął za sobą drużynę. Szybko zakończył mecz i dominował tam, gdzie to miało znaczenie.

Chciałbym tylko, żeby to miało trochę większe znaczenie.

Ocena: A+

Anthony’ego Davisa

43 minuty, 36 punktów, 14 punktów, 5 asyst, 1 przechwyt, 2 bloki, 11-22 FG, 1-6 3PT, 13-17 FT, +2

Od początku tego spotkania było widać, że AD powinien mieć około 40 punktów i 20 zbiórek. I mniej więcej tam dotarł.

Nikt nie był w stanie go zatrzymać i szczerze mówiąc, powinien był mieć około 30 prób z gry. To jednak czepianie się.

Najbardziej imponujące było to, że zagrał przez całą drugą połowę, a Lakers go potrzebowali. Dobrze widzieć, że jego choroba nie pozostawiła żadnych trwałych skutków.

Ocena: A+

Austina Reavesa

25 minut, 13 punktów, 1 asysta, 2 bloki, 5-8 FG, 3-5 3PT, 0-1 FT, -22

Naprawdę ciężka noc dla Reavesa. Kłopoty z faulami naprawdę ograniczyły jego liczbę minut, ale nie grał najlepiej, nawet gdy leżał na parkiecie.

Stopień: C

D’Angelo Russellu

35 minut, 4 punkty, 3 zbiórki, 9 asyst, 1 przechwyt, 1 blok, 2-9 FG, 0-5 3PT, +1

Cóż za naprawdę brutalny moment, w którym D’Lo popadł w straszny kryzys strzelecki. Najbardziej niepokojące jest to, że w piątek także nie był agresywny. Lakers są w najlepszej formie, gdy D’Lo jest agresywny i zdobywa punkty. Kiedy nie robi żadnej z tych rzeczy, trudno racjonalizować jego obecność na parkiecie.

Warto przeczytać!  Lionel Messi pisze scenariusz Copa America, gdy Argentyna rozpoczyna obronę tytułu od zwycięstwa 2:0 z Kanadą

Stopień: F

Spencera Dinwiddiego

20 minut, 3 punkty, 1 zbiórka, 1 asysta, 0-1 FG, 0-1 3PT, 3-3 FT, +9

Na szczęście Dinwiddie ma zwyczaj rysowania co najmniej jednego faulu przy rzucie za trzy punkty na mecz. Myślę też, że w tym meczu był naprawdę dobry w defensywie, a w drugiej połowie znalazł się w składzie, który wysunął się na prowadzenie.

Ocena: B+

Taureański Książę

24 minuty, 9 punktów, 4 zbiórki, 1 asysta, 3-8 FG, 3-6 3PT, +17

Z jednej strony Taurean w odpowiednim czasie trafił kilka rzutów za trzy punkty, a także przez kilka runów leżał na parkiecie dzięki swojej obronie. Z drugiej strony, jego podanie do LeBrona bez spojrzenia, które wyleciało poza boisko, prawie sprawiło, że wściekły poleciałem do Memphis.

Stopień: B

Gabe’a Vincenta

19 minut, 5 punktów, 1 zbiórka, 1 asysta, 2-5 FG, 1-4 3PT, +27

W końcu, po raz pierwszy od grudnia, Gabe trafił za trzy punkty. Jak na kogoś, kto doświadczył czteromiesięcznej suszy, Gabe w tym sezonie wykonał kilka szalonych trójek podczas kontroli upałów.

W tym meczu jego obecność w defensywie była naprawdę dobra. Szkoda, że ​​nadal ma ograniczenie minut, ponieważ zdecydowanie wolałbym zakończyć mecz z nim niż z D’Lo.

Warto przeczytać!  Jasprit Bumrah zostaje porównany do weterana WI po kolejnym niesamowitym występie w T20 PŚ: „Między nimi duża przewaga”

Ocena: B+

Jaxsona Hayesa

5 minut, 2 punkty, 2 zbiórki, 1 blok, 1-2 FG, +1

Spodziewałem się, że rotacja w tym meczu się zaostrzy, ale szczerze myślałem, że Gabe będzie dziwnym zawodnikiem. Jednak biorąc pod uwagę, że AD grało przez całą drugą połowę, Hayes nie miał już żadnych minut.

Nie jest to oczywiście trwałe rozwiązanie, ale oznaczało, że Hayes był ograniczony do jednej zmiany, podczas której w piątek spisał się dobrze.

Stopień: INC

Darvina Hama

Hamowi nie można wiele z tego wyciągnąć. Rzeczy, które nękały Lakers w piątek – straty, punkty drugiej szansy – to rzeczy, o których nauczał, a Lakers sporadycznie realizowali je w tym sezonie. Nie wiem, ile więcej może zrobić niż pokazać im materiał filmowy i nakazać wykonanie wyroku.

Rzeczywiście skrócił rotację, gdy nadszedł czas wygranej, co moim zdaniem było kwestią spóźnienia.

Stopień: B-

Piątkowe DNP: Max Christie, Cam Reddish, Colin Castleton, Harry Giles III, Maxwell Lewis

Nieaktywni w piątek: Christian Wood, Jalen Hood-Schifino i Jarred Vanderbilt

Możesz śledzić Jacoba na Twitterze pod adresem @JacobRude.